Shkendija

Philip II Arena, Üsküp
19'inci Maçgünü
19 Şubat 2017 Pazar
  • Shkendija Shkendija
    Sileks Kratovo Sileks Kratovo
    vs
    08:00
20'inci Maçgünü
26 Şubat 2017 Pazar
  • Vardar Vardar
    Shkendija Shkendija
    vs
    08:00
Yarıfinal karşılaşması
1 Mart 2017 Çarşamba
  • Vardar Vardar
    Shkendija Shkendija
    vs
    08:00
21'inci Maçgünü
5 Mart 2017 Pazar
  • Shkendija Shkendija
    KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    vs
    08:00
22'inci Maçgünü
12 Mart 2017 Pazar
  • Shkendija Shkendija
    Pobeda Pobeda
    vs
    09:00
23'inci Maçgünü
19 Mart 2017 Pazar
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    Shkendija Shkendija
    vs
    09:00
24'inci Maçgünü
26 Mart 2017 Pazar
  • Shkendija Shkendija
    FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov
    vs
    09:00
25'inci Maçgünü
29 Mart 2017 Çarşamba
  • Rabotnicki Rabotnicki
    Shkendija Shkendija
    vs
    09:00
26'inci Maçgünü
2 Nisan 2017 Pazar
  • Shkendija Shkendija
    Renova Renova
    vs
    09:00
27'inci Maçgünü
5 Nisan 2017 Çarşamba
  • Pelister Bitola Pelister Bitola
    Shkendija Shkendija
    vs
    10:00
28'inci Maçgünü
9 Nisan 2017 Pazar
  • Sileks Kratovo Sileks Kratovo
    Shkendija Shkendija
    vs
    10:00
29'inci Maçgünü
16 Nisan 2017 Pazar
  • Shkendija Shkendija
    Vardar Vardar
    vs
    10:00
Yarıfinal karşılaşması
19 Nisan 2017 Çarşamba
  • Shkendija Shkendija
    Vardar Vardar
    vs
    08:00
30'inci Maçgünü
23 Nisan 2017 Pazar
  • KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    Shkendija Shkendija
    vs
    10:00
31'inci Maçgünü
26 Nisan 2017 Çarşamba
  • Pobeda Pobeda
    Shkendija Shkendija
    vs
    10:00
32'inci Maçgünü
30 Nisan 2017 Pazar
  • Shkendija Shkendija
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    vs
    10:00
33'inci Maçgünü
7 Mayıs 2017 Pazar
  • FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov
    Shkendija Shkendija
    vs
    10:30
36'inci Maçgünü
8 Mayıs 2017 Pazartesi
  • Shkendija Shkendija
    Pelister Bitola Pelister Bitola
    vs
    10:30
34'inci Maçgünü
14 Mayıs 2017 Pazar
  • Shkendija Shkendija
    Rabotnicki Rabotnicki
    vs
    10:30
35'inci Maçgünü
21 Mayıs 2017 Pazar
  • Renova Renova
    Shkendija Shkendija
    vs
    10:30

Stadyum

Philip II Arena
Üsküp
Kapasite
35.000

Internet Takipçileri

65.152
Facebook Beğenileri
950
Twitter Takipçileri
Çeyrekfinal karşılaşması
7 Aralık 2016 Çarşamba
18'inci Maçgünü
4 Aralık 2016 Pazar
17'inci Maçgünü
30 Kasım 2016 Çarşamba
16'inci Maçgünü
27 Kasım 2016 Pazar
Çeyrekfinal karşılaşması
23 Kasım 2016 Çarşamba
14'inci Maçgünü
16 Kasım 2016 Çarşamba
13'inci Maçgünü
5 Kasım 2016 Cumartesi
12'inci Maçgünü
30 Ekim 2016 Pazar
3'inci Maçgünü
26 Ekim 2016 Çarşamba
11'inci Maçgünü
23 Ekim 2016 Pazar
8. Karşılaşma
19 Ekim 2016 Çarşamba
10'inci Maçgünü
16 Ekim 2016 Pazar
9'inci Maçgünü
2 Ekim 2016 Pazar
8'inci Maçgünü
28 Eylül 2016 Çarşamba
7'inci Maçgünü
24 Eylül 2016 Cumartesi
8. Karşılaşma
21 Eylül 2016 Çarşamba
5'inci Maçgünü
11 Eylül 2016 Pazar
Son 16 Final Karşılaşması
31 Ağustos 2016 Çarşamba
4'inci Maçgünü
28 Ağustos 2016 Pazar
4. Eleme Turu
25 Ağustos 2016 Perşembe
18 Ağustos 2016 Perşembe
2'inci Maçgünü
14 Ağustos 2016 Pazar
1'inci Maçgünü
8 Ağustos 2016 Pazartesi
3. Eleme Turu
4 Ağustos 2016 Perşembe
2. Eleme Turu
21 Temmuz 2016 Perşembe
1. Eleme Turu
7 Temmuz 2016 Perşembe
30 Haziran 2016 Perşembe
  • Shkendija Shkendija
    Cracovia Krakow Cracovia Krakow
    2 : 0
    15:00
1'inci Maçgünü
22 Haziran 2016 Çarşamba
  • Shkendija Shkendija
    NK Lokomotiva Zagreb NK Lokomotiva Zagreb
    0 : 3
    12:00
18 Haziran 2016 Cumartesi
  • Wolfsberger AC Wolfsberger AC
    Shkendija Shkendija
    1 : 1
    12:00
15 Haziran 2016 Çarşamba
  • Domzale Domzale
    Shkendija Shkendija
    3 : 2
    12:00
32'inci Maçgünü
19 Mayıs 2016 Perşembe
  • KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    Shkendija Shkendija
    1 : 3
    10:30
Final maçı
16 Mayıs 2016 Pazartesi
  • Rabotnicki Rabotnicki
    Shkendija Shkendija
    0 : 2
    14:00
31'inci Maçgünü
8 Mayıs 2016 Pazar
  • Shkendija Shkendija
    Sileks Kratovo Sileks Kratovo
    3 : 0
    10:00
30'inci Maçgünü
30 Nisan 2016 Cumartesi
  • Shkendija Shkendija
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    3 : 0
    10:00
29'inci Maçgünü
24 Nisan 2016 Pazar
  • Vardar Vardar
    Shkendija Shkendija
    1 : 0
    10:00
28'inci Maçgünü
20 Nisan 2016 Çarşamba
  • Shkendija Shkendija
    Rabotnicki Rabotnicki
    3 : 1
    10:00
27'inci Maçgünü
17 Nisan 2016 Pazar
  • Vardar Vardar
    Shkendija Shkendija
    1 : 1
    10:00
Yarıfinal karşılaşması
13 Nisan 2016 Çarşamba
  • Shkendija Shkendija
    Horizont Turnovo Horizont Turnovo
    2 : 1
    10:00
26'inci Maçgünü
10 Nisan 2016 Pazar
  • Shkendija Shkendija
    Renova Renova
    3 : 1
    10:00
25'inci Maçgünü
6 Nisan 2016 Çarşamba
  • Shkendija Shkendija
    Sileks Kratovo Sileks Kratovo
    3 : 1
    10:00
24'inci Maçgünü
2 Nisan 2016 Cumartesi
  • Rabotnicki Rabotnicki
    Shkendija Shkendija
    0 : 1
    10:00
22'inci Maçgünü
13 Mart 2016 Pazar
  • Metalurg Skopje Metalurg Skopje
    Shkendija Shkendija
    0 : 4
    09:00
21'inci Maçgünü
9 Mart 2016 Çarşamba
  • Shkendija Shkendija
    FK Mladost Carev Dvor FK Mladost Carev Dvor
    2 : 0
    08:00
20'inci Maçgünü
28 Şubat 2016 Pazar
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    Shkendija Shkendija
    0 : 3
    08:00
18'inci Maçgünü
10 Aralık 2015 Perşembe
  • Shkendija Shkendija
    KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    4 : 1
    07:00
17'inci Maçgünü
6 Aralık 2015 Pazar
  • Sileks Kratovo Sileks Kratovo
    Shkendija Shkendija
    3 : 1
    07:00