Rimavska Sobota

Na Zahradkach Stadium, Rimavska Sobota
17'inci Maçgünü
18 Mart 2017 Cumartesi
  • Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    vs
    10:30
18'inci Maçgünü
25 Mart 2017 Cumartesi
  • Tatran Mikulas Tatran Mikulas
    Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    vs
    10:30

HEAD TO HEAD

Rimavska Sobota vs FC Vss Kosice
1 Galibiyet
1 Beraberlik
5 Galibiyet
Rimavska Sobota vs Tatran Mikulas
5 Galibiyet
0 Beraberlik
5 Galibiyet
Rimavska Sobota vs FK Haniska
1 Galibiyet
3 Beraberlik
2 Galibiyet
Rimavska Sobota vs MFK Lokomotiva Zvolen
0 Galibiyet
3 Beraberlik
3 Galibiyet
Rimavska Sobota vs FC Lokomativa Kosice
2 Galibiyet
0 Beraberlik
6 Galibiyet
Rimavska Sobota vs FK Aquacity Poprad
0 Galibiyet
2 Beraberlik
6 Galibiyet
Daha fazla

Stadyum

Na Zahradkach Stadium
Rimavska Sobota
Kapasite
5.000
16'inci Maçgünü
19 Kasım 2016 Cumartesi
15'inci Maçgünü
12 Kasım 2016 Cumartesi
14'inci Maçgünü
5 Kasım 2016 Cumartesi
13'inci Maçgünü
29 Ekim 2016 Cumartesi
12'inci Maçgünü
22 Ekim 2016 Cumartesi
11'inci Maçgünü
15 Ekim 2016 Cumartesi
10'inci Maçgünü
8 Ekim 2016 Cumartesi
9'inci Maçgünü
1 Ekim 2016 Cumartesi
8'inci Maçgünü
24 Eylül 2016 Cumartesi
7'inci Maçgünü
17 Eylül 2016 Cumartesi
6'inci Maçgünü
10 Eylül 2016 Cumartesi
5'inci Maçgünü
3 Eylül 2016 Cumartesi
4'inci Maçgünü
27 Ağustos 2016 Cumartesi
3'inci Maçgünü
20 Ağustos 2016 Cumartesi
2'inci Maçgünü
13 Ağustos 2016 Cumartesi
1'inci Maçgünü
7 Ağustos 2016 Pazar
10'inci Maçgünü
5 Haziran 2016 Pazar
  • FK Aquacity Poprad FK Aquacity Poprad
    Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    4 : 0
    11:00
8'inci Maçgünü
21 Mayıs 2016 Cumartesi
  • Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    3 : 2
    11:00
7'inci Maçgünü
14 Mayıs 2016 Cumartesi
  • Spisska Nova Ves Spisska Nova Ves
    Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    4 : 0
    10:30
6'inci Maçgünü
7 Mayıs 2016 Cumartesi
  • Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    2 : 0
    10:30
5'inci Maçgünü
30 Nisan 2016 Cumartesi
  • Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    FK Aquacity Poprad FK Aquacity Poprad
    2 : 2
    10:00
3'inci Maçgünü
16 Nisan 2016 Cumartesi
  • Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    2 : 1
    10:00
2'inci Maçgünü
9 Nisan 2016 Cumartesi
  • Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    Spisska Nova Ves Spisska Nova Ves
    3 : 1
    09:30
1'inci Maçgünü
2 Nisan 2016 Cumartesi
  • FK Haniska FK Haniska
    Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    1 : 0
    09:30
22'inci Maçgünü
26 Mart 2016 Cumartesi
  • Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    FC Lokomativa Kosice FC Lokomativa Kosice
    1 : 2
    10:00
21'inci Maçgünü
20 Mart 2016 Pazar
  • Spisska Nova Ves Spisska Nova Ves
    Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    2 : 1
    10:00
20'inci Maçgünü
17 Mart 2016 Perşembe
  • Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    FK Aquacity Poprad FK Aquacity Poprad
    0 : 4
    10:00
12 Mart 2016 Cumartesi
  • Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    FK Aquacity Poprad FK Aquacity Poprad
    vs
    08:30
19'inci Maçgünü
5 Mart 2016 Cumartesi
  • Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    2 : 1
    08:30
18'inci Maçgünü
21 Kasım 2015 Cumartesi
  • Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    2 : 2
    07:00
17'inci Maçgünü
15 Kasım 2015 Pazar
  • Dolny Kubin Dolny Kubin
    Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    4 : 2
    07:00
16'inci Maçgünü
7 Kasım 2015 Cumartesi
  • Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    FC Vss Kosice FC Vss Kosice
    1 : 2
    07:00
15'inci Maçgünü
31 Ekim 2015 Cumartesi
  • MFK Bardejov MFK Bardejov
    Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    2 : 0
    08:00
14'inci Maçgünü
24 Ekim 2015 Cumartesi
  • Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    MFK Lokomotiva Zvolen MFK Lokomotiva Zvolen
    0 : 1
    07:30
13'inci Maçgünü
17 Ekim 2015 Cumartesi
  • 1. FC Tatran Presov 1. FC Tatran Presov
    Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    5 : 0
    08:30
12'inci Maçgünü
10 Ekim 2015 Cumartesi
  • Tatran Mikulas Tatran Mikulas
    Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    3 : 1
    09:00
11'inci Maçgünü
4 Ekim 2015 Pazar
  • FC Lokomativa Kosice FC Lokomativa Kosice
    Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    3 : 2
    09:00
10'inci Maçgünü
26 Eylül 2015 Cumartesi
  • Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    Spisska Nova Ves Spisska Nova Ves
    1 : 0
    09:30
9'inci Maçgünü
19 Eylül 2015 Cumartesi
  • FK Aquacity Poprad FK Aquacity Poprad
    Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    3 : 2
    13:00
8'inci Maçgünü
15 Eylül 2015 Salı
  • Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    FK Haniska FK Haniska
    0 : 0
    10:00
7'inci Maçgünü
12 Eylül 2015 Cumartesi
  • Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    0 : 0
    10:00
6'inci Maçgünü
5 Eylül 2015 Cumartesi
  • Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    Dolny Kubin Dolny Kubin
    1 : 0
    10:00
5'inci Maçgünü
30 Ağustos 2015 Pazar
  • FC Vss Kosice FC Vss Kosice
    Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    3 : 0
    10:30
2. Karşılaşma
25 Ağustos 2015 Salı
  • Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    3 : 1
    11:00
4'inci Maçgünü
22 Ağustos 2015 Cumartesi
  • Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    MFK Bardejov MFK Bardejov
    2 : 0
    10:30
3'inci Maçgünü
15 Ağustos 2015 Cumartesi
  • MFK Lokomotiva Zvolen MFK Lokomotiva Zvolen
    Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    3 : 0
    11:30
2'inci Maçgünü
8 Ağustos 2015 Cumartesi
  • Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    1. FC Tatran Presov 1. FC Tatran Presov
    0 : 3
    11:00
1'inci Maçgünü
1 Ağustos 2015 Cumartesi
  • Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    Tatran Mikulas Tatran Mikulas
    0 : 2
    11:00
15 Temmuz 2015 Çarşamba
  • Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    Kazincbaricika Kazincbaricika
    1 : 2
    11:00
4 Temmuz 2015 Cumartesi
  • Rimavska Sobota Rimavska Sobota
    1. FC Tatran Presov 1. FC Tatran Presov
    1 : 3
    03:00