Rabotnicki

Philip II Arena, Üsküp
19'inci Maçgünü
19 Şubat 2017 Pazar
  • FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov
    Rabotnicki Rabotnicki
    vs
    08:00
20'inci Maçgünü
26 Şubat 2017 Pazar
  • KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    Rabotnicki Rabotnicki
    vs
    08:00
21'inci Maçgünü
5 Mart 2017 Pazar
  • Rabotnicki Rabotnicki
    Renova Renova
    vs
    08:00
22'inci Maçgünü
12 Mart 2017 Pazar
  • Pelister Bitola Pelister Bitola
    Rabotnicki Rabotnicki
    vs
    09:00
23'inci Maçgünü
19 Mart 2017 Pazar
  • Rabotnicki Rabotnicki
    Sileks Kratovo Sileks Kratovo
    vs
    09:00
24'inci Maçgünü
26 Mart 2017 Pazar
  • Vardar Vardar
    Rabotnicki Rabotnicki
    vs
    09:00
25'inci Maçgünü
29 Mart 2017 Çarşamba
  • Rabotnicki Rabotnicki
    Shkendija Shkendija
    vs
    09:00
26'inci Maçgünü
2 Nisan 2017 Pazar
  • Pobeda Pobeda
    Rabotnicki Rabotnicki
    vs
    09:00
27'inci Maçgünü
5 Nisan 2017 Çarşamba
  • Rabotnicki Rabotnicki
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    vs
    10:00
28'inci Maçgünü
9 Nisan 2017 Pazar
  • Rabotnicki Rabotnicki
    FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov
    vs
    10:00
29'inci Maçgünü
16 Nisan 2017 Pazar
  • Rabotnicki Rabotnicki
    KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    vs
    10:00
30'inci Maçgünü
23 Nisan 2017 Pazar
  • Renova Renova
    Rabotnicki Rabotnicki
    vs
    10:00
31'inci Maçgünü
26 Nisan 2017 Çarşamba
  • Rabotnicki Rabotnicki
    Pelister Bitola Pelister Bitola
    vs
    10:00
32'inci Maçgünü
30 Nisan 2017 Pazar
  • Sileks Kratovo Sileks Kratovo
    Rabotnicki Rabotnicki
    vs
    10:00
33'inci Maçgünü
7 Mayıs 2017 Pazar
  • Rabotnicki Rabotnicki
    Vardar Vardar
    vs
    10:30
36'inci Maçgünü
8 Mayıs 2017 Pazartesi
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    Rabotnicki Rabotnicki
    vs
    10:30
34'inci Maçgünü
14 Mayıs 2017 Pazar
  • Shkendija Shkendija
    Rabotnicki Rabotnicki
    vs
    10:30
35'inci Maçgünü
21 Mayıs 2017 Pazar
  • Rabotnicki Rabotnicki
    Pobeda Pobeda
    vs
    10:30

Stadyum

Philip II Arena
Skopje
Kapasite
35 000

Internet Takipçileri

12,707
Facebook Beğenileri
1,121
Twitter Takipçileri
18'inci Maçgünü
4 Aralık 2016 Pazar
17'inci Maçgünü
30 Kasım 2016 Çarşamba
16'inci Maçgünü
27 Kasım 2016 Pazar
15'inci Maçgünü
20 Kasım 2016 Pazar
14'inci Maçgünü
16 Kasım 2016 Çarşamba
13'inci Maçgünü
5 Kasım 2016 Cumartesi
12'inci Maçgünü
30 Ekim 2016 Pazar
11'inci Maçgünü
23 Ekim 2016 Pazar
8. Karşılaşma
19 Ekim 2016 Çarşamba
10'inci Maçgünü
15 Ekim 2016 Cumartesi
9'inci Maçgünü
1 Ekim 2016 Cumartesi
8'inci Maçgünü
28 Eylül 2016 Çarşamba
7'inci Maçgünü
24 Eylül 2016 Cumartesi
8. Karşılaşma
21 Eylül 2016 Çarşamba
6'inci Maçgünü
18 Eylül 2016 Pazar
5'inci Maçgünü
10 Eylül 2016 Cumartesi
4'inci Maçgünü
27 Ağustos 2016 Cumartesi
3'inci Maçgünü
21 Ağustos 2016 Pazar
Son 16 Final Karşılaşması
17 Ağustos 2016 Çarşamba
2'inci Maçgünü
14 Ağustos 2016 Pazar
1'inci Maçgünü
10 Ağustos 2016 Çarşamba
1. Eleme Turu
7 Temmuz 2016 Perşembe
28 Haziran 2016 Salı
  • Rabotnicki Rabotnicki
    Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
    1 : 1
    12:00
1'inci Maçgünü
14 Haziran 2016 Salı
  • Omonia Omonia
    Rabotnicki Rabotnicki
    0 : 2
    10:00
11 Haziran 2016 Cumartesi
  • Rabotnicki Rabotnicki
    Zagreb Zagreb
    3 : 1
    12:00
32'inci Maçgünü
19 Mayıs 2016 Perşembe
  • Rabotnicki Rabotnicki
    Vardar Vardar
    0 : 1
    10:30
Final maçı
16 Mayıs 2016 Pazartesi
  • Rabotnicki Rabotnicki
    Shkendija Shkendija
    0 : 2
    14:00
31'inci Maçgünü
8 Mayıs 2016 Pazar
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    Rabotnicki Rabotnicki
    0 : 0
    10:00
30'inci Maçgünü
30 Nisan 2016 Cumartesi
  • KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    Rabotnicki Rabotnicki
    0 : 1
    10:00
29'inci Maçgünü
24 Nisan 2016 Pazar
  • Rabotnicki Rabotnicki
    Sileks Kratovo Sileks Kratovo
    2 : 0
    10:00
28'inci Maçgünü
20 Nisan 2016 Çarşamba
  • Shkendija Shkendija
    Rabotnicki Rabotnicki
    3 : 1
    10:00
27'inci Maçgünü
17 Nisan 2016 Pazar
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    Rabotnicki Rabotnicki
    2 : 1
    10:00
Yarıfinal karşılaşması
13 Nisan 2016 Çarşamba
  • Rabotnicki Rabotnicki
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    3 : 0
    10:00
26'inci Maçgünü
10 Nisan 2016 Pazar
  • Rabotnicki Rabotnicki
    Horizont Turnovo Horizont Turnovo
    2 : 0
    10:00
25'inci Maçgünü
6 Nisan 2016 Çarşamba
  • Vardar Vardar
    Rabotnicki Rabotnicki
    1 : 0
    12:00
24'inci Maçgünü
2 Nisan 2016 Cumartesi
  • Rabotnicki Rabotnicki
    Shkendija Shkendija
    0 : 1
    10:00
23'inci Maçgünü
19 Mart 2016 Cumartesi
  • Sileks Kratovo Sileks Kratovo
    Rabotnicki Rabotnicki
    0 : 0
    09:00
22'inci Maçgünü
12 Mart 2016 Cumartesi
  • Rabotnicki Rabotnicki
    Renova Renova
    0 : 0
    08:00
21'inci Maçgünü
6 Mart 2016 Pazar
  • Rabotnicki Rabotnicki
    KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    1 : 1
    08:00
20'inci Maçgünü
28 Şubat 2016 Pazar
  • Metalurg Skopje Metalurg Skopje
    Rabotnicki Rabotnicki
    1 : 2
    08:00
19'inci Maçgünü
20 Şubat 2016 Cumartesi
  • Rabotnicki Rabotnicki
    2 : 1
    08:00
18'inci Maçgünü
10 Aralık 2015 Perşembe
  • Metalurg Skopje Metalurg Skopje
    Rabotnicki Rabotnicki
    0 : 0
    07:00
17'inci Maçgünü
5 Aralık 2015 Cumartesi
  • Rabotnicki Rabotnicki
    Vardar Vardar
    1 : 1
    07:00
Çeyrekfinal karşılaşması
2 Aralık 2015 Çarşamba
  • Sileks Kratovo Sileks Kratovo
    Rabotnicki Rabotnicki
    1 : 2
    07:00
16'inci Maçgünü
29 Kasım 2015 Pazar
  • Shkendija Shkendija
    Rabotnicki Rabotnicki
    1 : 1
    07:00
Çeyrekfinal karşılaşması
25 Kasım 2015 Çarşamba
  • Rabotnicki Rabotnicki
    Sileks Kratovo Sileks Kratovo
    3 : 0
    07:00
15'inci Maçgünü
22 Kasım 2015 Pazar
  • Rabotnicki Rabotnicki
    KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    1 : 1
    07:00
14'inci Maçgünü
8 Kasım 2015 Pazar
  • Sileks Kratovo Sileks Kratovo
    Rabotnicki Rabotnicki
    0 : 0
    07:00
4'inci Maçgünü
4 Kasım 2015 Çarşamba
  • Rabotnicki Rabotnicki
    0 : 3
    07:30