Pobeda

Philip II Arena, Üsküp
19'inci Maçgünü
19 Şubat 2017 Pazar
  • Pobeda Pobeda
    Pelister Bitola Pelister Bitola
    vs
    08:00
20'inci Maçgünü
26 Şubat 2017 Pazar
  • Sileks Kratovo Sileks Kratovo
    Pobeda Pobeda
    vs
    08:00
21'inci Maçgünü
5 Mart 2017 Pazar
  • Pobeda Pobeda
    Vardar Vardar
    vs
    08:00
22'inci Maçgünü
12 Mart 2017 Pazar
  • Shkendija Shkendija
    Pobeda Pobeda
    vs
    09:00
23'inci Maçgünü
19 Mart 2017 Pazar
  • Pobeda Pobeda
    KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    vs
    09:00
24'inci Maçgünü
26 Mart 2017 Pazar
  • Pobeda Pobeda
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    vs
    09:00
25'inci Maçgünü
29 Mart 2017 Çarşamba
  • FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov
    Pobeda Pobeda
    vs
    09:00
26'inci Maçgünü
2 Nisan 2017 Pazar
  • Pobeda Pobeda
    Rabotnicki Rabotnicki
    vs
    09:00
27'inci Maçgünü
5 Nisan 2017 Çarşamba
  • Renova Renova
    Pobeda Pobeda
    vs
    10:00
28'inci Maçgünü
9 Nisan 2017 Pazar
  • Pelister Bitola Pelister Bitola
    Pobeda Pobeda
    vs
    10:00
29'inci Maçgünü
16 Nisan 2017 Pazar
  • Pobeda Pobeda
    Sileks Kratovo Sileks Kratovo
    vs
    10:00
30'inci Maçgünü
23 Nisan 2017 Pazar
  • Vardar Vardar
    Pobeda Pobeda
    vs
    10:00
31'inci Maçgünü
26 Nisan 2017 Çarşamba
  • Pobeda Pobeda
    Shkendija Shkendija
    vs
    10:00
32'inci Maçgünü
30 Nisan 2017 Pazar
  • KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    Pobeda Pobeda
    vs
    10:00
33'inci Maçgünü
7 Mayıs 2017 Pazar
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    Pobeda Pobeda
    vs
    10:30
36'inci Maçgünü
8 Mayıs 2017 Pazartesi
  • Pobeda Pobeda
    Renova Renova
    vs
    10:30
34'inci Maçgünü
14 Mayıs 2017 Pazar
  • Pobeda Pobeda
    FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov
    vs
    10:30
35'inci Maçgünü
21 Mayıs 2017 Pazar
  • Rabotnicki Rabotnicki
    Pobeda Pobeda
    vs
    10:30

Stadyum

Philip II Arena
Skopje
Kapasite
35,000
Çeyrekfinal karşılaşması
7 Aralık 2016 Çarşamba
18'inci Maçgünü
4 Aralık 2016 Pazar
17'inci Maçgünü
30 Kasım 2016 Çarşamba
16'inci Maçgünü
27 Kasım 2016 Pazar
Çeyrekfinal karşılaşması
23 Kasım 2016 Çarşamba
15'inci Maçgünü
20 Kasım 2016 Pazar
14'inci Maçgünü
16 Kasım 2016 Çarşamba
13'inci Maçgünü
5 Kasım 2016 Cumartesi
12'inci Maçgünü
30 Ekim 2016 Pazar
11'inci Maçgünü
23 Ekim 2016 Pazar
10'inci Maçgünü
16 Ekim 2016 Pazar
8. Karşılaşma
12 Ekim 2016 Çarşamba
9'inci Maçgünü
2 Ekim 2016 Pazar
8'inci Maçgünü
28 Eylül 2016 Çarşamba
8. Karşılaşma
21 Eylül 2016 Çarşamba
6'inci Maçgünü
18 Eylül 2016 Pazar
5'inci Maçgünü
11 Eylül 2016 Pazar
4'inci Maçgünü
28 Ağustos 2016 Pazar
3'inci Maçgünü
21 Ağustos 2016 Pazar
Son 16 Final Karşılaşması
17 Ağustos 2016 Çarşamba
2'inci Maçgünü
14 Ağustos 2016 Pazar
1'inci Maçgünü
7 Ağustos 2016 Pazar
27'inci Maçgünü
14 Mayıs 2016 Cumartesi
  • Pobeda Pobeda
    Vlazrimi Vlazrimi
    2 : 0
    10:30
26'inci Maçgünü
7 Mayıs 2016 Cumartesi
  • Skopje Skopje
    Pobeda Pobeda
    1 : 0
    10:00
25'inci Maçgünü
30 Nisan 2016 Cumartesi
  • Pobeda Pobeda
    1 : 0
    10:00
24'inci Maçgünü
23 Nisan 2016 Cumartesi
  • Miravci Miravci
    Pobeda Pobeda
    0 : 2
    10:00
23'inci Maçgünü
19 Nisan 2016 Salı
  • Pobeda Pobeda
    FK Gostivar FK Gostivar
    3 : 0
    10:00
22'inci Maçgünü
16 Nisan 2016 Cumartesi
  • Pelister Bitola Pelister Bitola
    Pobeda Pobeda
    1 : 4
    10:00
21'inci Maçgünü
9 Nisan 2016 Cumartesi
  • Euromilk Gorno Lisice Euromilk Gorno Lisice
    Pobeda Pobeda
    1 : 2
    10:00
20'inci Maçgünü
2 Nisan 2016 Cumartesi
  • Pobeda Pobeda
    Teteks Tetova Teteks Tetova
    1 : 0
    10:00
11'inci Maçgünü
29 Mart 2016 Salı
  • FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov
    Pobeda Pobeda
    1 : 3
    10:00
17'inci Maçgünü
12 Mart 2016 Cumartesi
  • Pobeda Pobeda
    0 : 1
    08:00
16'inci Maçgünü
5 Mart 2016 Cumartesi
  • FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov
    Pobeda Pobeda
    0 : 0
    08:00
14'inci Maçgünü
28 Kasım 2015 Cumartesi
  • Vlazrimi Vlazrimi
    Pobeda Pobeda
    2 : 1
    07:00
13'inci Maçgünü
21 Kasım 2015 Cumartesi
  • Pobeda Pobeda
    Miravci Miravci
    2 : 1
    07:00
12'inci Maçgünü
14 Kasım 2015 Cumartesi
  • Pelister Bitola Pelister Bitola
    Pobeda Pobeda
    2 : 1
    07:00
11'inci Maçgünü
7 Kasım 2015 Cumartesi
  • Pobeda Pobeda
    Skopje Skopje
    0 : 0
    07:00
10'inci Maçgünü
31 Ekim 2015 Cumartesi
  • Teteks Tetova Teteks Tetova
    Pobeda Pobeda
    1 : 3
    08:30
9'inci Maçgünü
24 Ekim 2015 Cumartesi
  • FK Euromilk Gorno Lisice FK Euromilk Gorno Lisice
    Pobeda Pobeda
    1 : 1
    07:30
8'inci Maçgünü
17 Ekim 2015 Cumartesi
  • Pobeda Pobeda
    3 : 0
    08:30
7'inci Maçgünü
3 Ekim 2015 Cumartesi
  • Pobeda Pobeda
    FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov
    0 : 3
    09:00
6'inci Maçgünü
26 Eylül 2015 Cumartesi
  • FK Gostivar FK Gostivar
    Pobeda Pobeda
    1 : 1
    09:30
5'inci Maçgünü
19 Eylül 2015 Cumartesi
  • Pobeda Pobeda
    Vlazrimi Vlazrimi
    1 : 1
    09:30
4'inci Maçgünü
12 Eylül 2015 Cumartesi
  • Miravci Miravci
    Pobeda Pobeda
    0 : 1
    10:00
3'inci Maçgünü
30 Ağustos 2015 Pazar
  • Pobeda Pobeda
    Pelister Bitola Pelister Bitola
    1 : 1
    10:30
2'inci Maçgünü
22 Ağustos 2015 Cumartesi
  • Skopje Skopje
    Pobeda Pobeda
    3 : 3
    10:30
1'inci Maçgünü
15 Ağustos 2015 Cumartesi
  • Pobeda Pobeda
    Teteks Tetova Teteks Tetova
    1 : 1
    11:30
Son 16 Final Karşılaşması
12 Ağustos 2015 Çarşamba
  • Pobeda Pobeda
    7 : 8
    11:30
1'inci Maçgünü
15 Temmuz 2015 Çarşamba
  • Bansko Bansko
    Pobeda Pobeda
    2 : 1
    11:00