Paide Flora

Paide linnastaadion, Paide
1'inci Maçgünü
4 Mart 2017 Cumartesi
2'inci Maçgünü
11 Mart 2017 Cumartesi
3'inci Maçgünü
18 Mart 2017 Cumartesi
4'inci Maçgünü
1 Nisan 2017 Cumartesi
  • Nomme Kalju Nomme Kalju
    Paide Flora Paide Flora
    vs
    09:00
6'inci Maçgünü
14 Nisan 2017 Cuma
  • Flora Tallinn Flora Tallinn
    Paide Flora Paide Flora
    vs
    06:00
7'inci Maçgünü
21 Nisan 2017 Cuma
  • Paide Flora Paide Flora
    Sillamae Kalev Sillamae Kalev
    vs
    12:00
8'inci Maçgünü
25 Nisan 2017 Salı
  • Paide Flora Paide Flora
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    vs
    12:00
9'inci Maçgünü
29 Nisan 2017 Cumartesi
  • Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    Paide Flora Paide Flora
    vs
    12:00
10'inci Maçgünü
6 Mayıs 2017 Cumartesi
  • Paide Flora Paide Flora
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    vs
    06:00
11'inci Maçgünü
12 Mayıs 2017 Cuma
  • Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    Paide Flora Paide Flora
    vs
    12:00
12'inci Maçgünü
20 Mayıs 2017 Cumartesi
  • Sillamae Kalev Sillamae Kalev
    Paide Flora Paide Flora
    vs
    09:00
13'inci Maçgünü
23 Mayıs 2017 Salı
  • Paide Flora Paide Flora
    Flora Tallinn Flora Tallinn
    vs
    13:00
15'inci Maçgünü
3 Haziran 2017 Cumartesi
  • Paide Flora Paide Flora
    Nomme Kalju Nomme Kalju
    vs
    06:00
16'inci Maçgünü
16 Haziran 2017 Cuma
  • Paide Flora Paide Flora
    Levadia Levadia
    vs
    12:30
17'inci Maçgünü
30 Haziran 2017 Cuma
  • Paide Flora Paide Flora
    Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
    vs
    12:30
18'inci Maçgünü
8 Temmuz 2017 Cumartesi
  • Trans Narva Trans Narva
    Paide Flora Paide Flora
    vs
    12:00
20'inci Maçgünü
22 Temmuz 2017 Cumartesi
  • Paide Flora Paide Flora
    Sillamae Kalev Sillamae Kalev
    vs
    12:00
21'inci Maçgünü
29 Temmuz 2017 Cumartesi
  • Paide Flora Paide Flora
    Nomme Kalju Nomme Kalju
    vs
    12:00
22'inci Maçgünü
5 Ağustos 2017 Cumartesi
  • Levadia Levadia
    Paide Flora Paide Flora
    vs
    09:00
23'inci Maçgünü
11 Ağustos 2017 Cuma
  • Paide Flora Paide Flora
    Trans Narva Trans Narva
    vs
    12:00
24'inci Maçgünü
14 Ağustos 2017 Pazartesi
  • Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
    Paide Flora Paide Flora
    vs
    12:00
25'inci Maçgünü
18 Ağustos 2017 Cuma
  • Flora Tallinn Flora Tallinn
    Paide Flora Paide Flora
    vs
    12:30
26'inci Maçgünü
21 Ağustos 2017 Pazartesi
  • Paide Flora Paide Flora
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    vs
    11:30
27'inci Maçgünü
25 Ağustos 2017 Cuma
  • Paide Flora Paide Flora
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    vs
    11:30
28'inci Maçgünü
8 Eylül 2017 Cuma
  • Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    Paide Flora Paide Flora
    vs
    12:00
29'inci Maçgünü
12 Eylül 2017 Salı
  • Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    Paide Flora Paide Flora
    vs
    12:00
30'inci Maçgünü
16 Eylül 2017 Cumartesi
  • Paide Flora Paide Flora
    Flora Tallinn Flora Tallinn
    vs
    06:00
31'inci Maçgünü
23 Eylül 2017 Cumartesi
  • Paide Flora Paide Flora
    Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
    vs
    06:00
32'inci Maçgünü
30 Eylül 2017 Cumartesi
  • Trans Narva Trans Narva
    Paide Flora Paide Flora
    vs
    09:00
33'inci Maçgünü
14 Ekim 2017 Cumartesi
  • Paide Flora Paide Flora
    Levadia Levadia
    vs
    09:00
34'inci Maçgünü
21 Ekim 2017 Cumartesi
  • Nomme Kalju Nomme Kalju
    Paide Flora Paide Flora
    vs
    06:00
35'inci Maçgünü
28 Ekim 2017 Cumartesi
  • Sillamae Kalev Sillamae Kalev
    Paide Flora Paide Flora
    vs
    06:00

HEAD TO HEAD

Paide Flora vs Sillamae Kalev
1 Galibiyet
4 Beraberlik
5 Galibiyet
Paide Flora vs Jalgpallikool Tammeka
5 Galibiyet
1 Beraberlik
4 Galibiyet
Paide Flora vs Flora Tallinn
1 Galibiyet
1 Beraberlik
8 Galibiyet
Paide Flora vs Nomme Kalju
3 Galibiyet
3 Beraberlik
4 Galibiyet
Paide Flora vs Levadia
0 Galibiyet
1 Beraberlik
9 Galibiyet
Paide Flora vs Trans Narva
3 Galibiyet
4 Beraberlik
3 Galibiyet
Daha fazla

Stadyum

Paide linnastaadion
Paide
Kapasite
268

Internet Takipçileri

3,142
Facebook Beğenileri
108
Twitter Takipçileri
1'inci Maçgünü
16 Şubat 2017 Perşembe
36'inci Maçgünü
5 Kasım 2016 Cumartesi
34'inci Maçgünü
22 Ekim 2016 Cumartesi
8. Karşılaşma
19 Ekim 2016 Çarşamba
33'inci Maçgünü
15 Ekim 2016 Cumartesi
32'inci Maçgünü
30 Eylül 2016 Cuma
31'inci Maçgünü
24 Eylül 2016 Cumartesi
Son 16 Final Karşılaşması
20 Eylül 2016 Salı
30'inci Maçgünü
17 Eylül 2016 Cumartesi
29'inci Maçgünü
12 Eylül 2016 Pazartesi
28'inci Maçgünü
9 Eylül 2016 Cuma
27'inci Maçgünü
27 Ağustos 2016 Cumartesi
26'inci Maçgünü
23 Ağustos 2016 Salı
25'inci Maçgünü
19 Ağustos 2016 Cuma
24'inci Maçgünü
16 Ağustos 2016 Salı
23'inci Maçgünü
13 Ağustos 2016 Cumartesi
22'inci Maçgünü
7 Ağustos 2016 Pazar
Son 32 Final Karşılaşması
2 Ağustos 2016 Salı
21'inci Maçgünü
29 Temmuz 2016 Cuma
20'inci Maçgünü
24 Temmuz 2016 Pazar
19'inci Maçgünü
16 Temmuz 2016 Cumartesi
18'inci Maçgünü
9 Temmuz 2016 Cumartesi
17'inci Maçgünü
2 Temmuz 2016 Cumartesi
16'inci Maçgünü
19 Haziran 2016 Pazar
  • Levadia Levadia
    Paide Flora Paide Flora
    4 : 0
    12:00
14'inci Maçgünü
24 Mayıs 2016 Salı
  • Parnu Linnameeskond Parnu Linnameeskond
    Paide Flora Paide Flora
    0 : 3
    12:00
13'inci Maçgünü
17 Mayıs 2016 Salı
  • Sillamae Kalev Sillamae Kalev
    Paide Flora Paide Flora
    0 : 0
    12:00
12'inci Maçgünü
13 Mayıs 2016 Cuma
  • Paide Flora Paide Flora
    Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    4 : 2
    12:00
15'inci Maçgünü
10 Mayıs 2016 Salı
  • Paide Flora Paide Flora
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    1 : 4
    12:00
11'inci Maçgünü
6 Mayıs 2016 Cuma
  • Flora Tallinn Flora Tallinn
    Paide Flora Paide Flora
    2 : 0
    12:00
10'inci Maçgünü
30 Nisan 2016 Cumartesi
  • Paide Flora Paide Flora
    Nomme Kalju Nomme Kalju
    1 : 1
    09:00
9'inci Maçgünü
23 Nisan 2016 Cumartesi
  • Nomme Kalju Nomme Kalju
    Paide Flora Paide Flora
    1 : 0
    12:00
8'inci Maçgünü
16 Nisan 2016 Cumartesi
  • Paide Flora Paide Flora
    Flora Tallinn Flora Tallinn
    1 : 1
    06:00
7'inci Maçgünü
9 Nisan 2016 Cumartesi
  • Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    Paide Flora Paide Flora
    0 : 5
    06:00
6'inci Maçgünü
5 Nisan 2016 Salı
  • Trans Narva Trans Narva
    Paide Flora Paide Flora
    2 : 3
    12:00
5'inci Maçgünü
2 Nisan 2016 Cumartesi
  • Paide Flora Paide Flora
    Parnu Linnameeskond Parnu Linnameeskond
    4 : 0
    06:00
4'inci Maçgünü
19 Mart 2016 Cumartesi
  • Sillamae Kalev Sillamae Kalev
    Paide Flora Paide Flora
    1 : 1
    07:00
3'inci Maçgünü
12 Mart 2016 Cumartesi
  • Paide Flora Paide Flora
    Levadia Levadia
    0 : 1
    06:00
2'inci Maçgünü
8 Mart 2016 Salı
  • Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    Paide Flora Paide Flora
    2 : 0
    12:00
1'inci Maçgünü
5 Mart 2016 Cumartesi
  • Paide Flora Paide Flora
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    0 : 2
    06:00
9 Ocak 2016 Cumartesi
  • Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    Paide Flora Paide Flora
    0 : 3
    12:15
36'inci Maçgünü
7 Kasım 2015 Cumartesi
  • Paide Flora Paide Flora
    Flora Tallinn Flora Tallinn
    2 : 1
    07:00
35'inci Maçgünü
31 Ekim 2015 Cumartesi
  • Parnu Linnameeskond Parnu Linnameeskond
    Paide Flora Paide Flora
    0 : 1
    08:00
34'inci Maçgünü
24 Ekim 2015 Cumartesi
  • Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
    Paide Flora Paide Flora
    2 : 3
    07:00
33'inci Maçgünü
18 Ekim 2015 Pazar
  • Paide Flora Paide Flora
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    4 : 0
    07:00
32'inci Maçgünü
3 Ekim 2015 Cumartesi
  • Nomme Kalju Nomme Kalju
    Paide Flora Paide Flora
    1 : 0
    07:00
31'inci Maçgünü
26 Eylül 2015 Cumartesi
  • Paide Flora Paide Flora
    Sillamae Kalev Sillamae Kalev
    1 : 1
    07:00
30'inci Maçgünü
19 Eylül 2015 Cumartesi
  • Paide Flora Paide Flora
    Trans Narva Trans Narva
    1 : 2
    07:00
29'inci Maçgünü
15 Eylül 2015 Salı
  • Levadia Levadia
    Paide Flora Paide Flora
    5 : 1
    10:45