Nomme Kalju

Hiiu staadion, Tallinn

HEAD TO HEAD

Nomme Kalju vs Sillamae Kalev
7 Galibiyet
1 Beraberlik
2 Galibiyet
Nomme Kalju vs Flora Tallinn
3 Galibiyet
3 Beraberlik
4 Galibiyet
Nomme Kalju vs Parnu Jk Poseidon Nirvaana
1 Galibiyet
0 Beraberlik
0 Galibiyet
Nomme Kalju vs Levadia
4 Galibiyet
2 Beraberlik
4 Galibiyet
Nomme Kalju vs Jalgpallikool Tammeka
10 Galibiyet
0 Beraberlik
0 Galibiyet
Nomme Kalju vs Trans Narva
8 Galibiyet
2 Beraberlik
0 Galibiyet
Daha fazla

Stadyum

Hiiu staadion
Tallinn
Kapasite
1.000

Internet Takipçileri

16.967
Facebook Beğenileri
635
Twitter Takipçileri
1'inci Maçgünü
13 Ocak 2017 Cuma
36'inci Maçgünü
5 Kasım 2016 Cumartesi
35'inci Maçgünü
29 Ekim 2016 Cumartesi
21'inci Maçgünü
25 Ekim 2016 Salı
34'inci Maçgünü
22 Ekim 2016 Cumartesi
8. Karşılaşma
19 Ekim 2016 Çarşamba
33'inci Maçgünü
15 Ekim 2016 Cumartesi
Son 16 Final Karşılaşması
5 Ekim 2016 Çarşamba
32'inci Maçgünü
1 Ekim 2016 Cumartesi
19'inci Maçgünü
27 Eylül 2016 Salı
31'inci Maçgünü
24 Eylül 2016 Cumartesi
Son 32 Final Karşılaşması
20 Eylül 2016 Salı
30'inci Maçgünü
17 Eylül 2016 Cumartesi
29'inci Maçgünü
13 Eylül 2016 Salı
28'inci Maçgünü
10 Eylül 2016 Cumartesi
27'inci Maçgünü
27 Ağustos 2016 Cumartesi
26'inci Maçgünü
23 Ağustos 2016 Salı
25'inci Maçgünü
20 Ağustos 2016 Cumartesi
24'inci Maçgünü
15 Ağustos 2016 Pazartesi
23'inci Maçgünü
12 Ağustos 2016 Cuma
22'inci Maçgünü
7 Ağustos 2016 Pazar
3. Eleme Turu
4 Ağustos 2016 Perşembe
20'inci Maçgünü
24 Temmuz 2016 Pazar
2. Eleme Turu
21 Temmuz 2016 Perşembe
18'inci Maçgünü
10 Temmuz 2016 Pazar
1. Eleme Turu
7 Temmuz 2016 Perşembe
30 Haziran 2016 Perşembe
  • Trakai FK Trakai FK
    Nomme Kalju Nomme Kalju
    2 : 1
    12:00
16'inci Maçgünü
19 Haziran 2016 Pazar
  • Sillamae Kalev Sillamae Kalev
    Nomme Kalju Nomme Kalju
    1 : 3
    09:00
14'inci Maçgünü
24 Mayıs 2016 Salı
  • Nomme Kalju Nomme Kalju
    Levadia Levadia
    0 : 1
    13:00
13'inci Maçgünü
17 Mayıs 2016 Salı
  • Nomme Kalju Nomme Kalju
    Parnu Linnameeskond Parnu Linnameeskond
    3 : 0
    12:00
12'inci Maçgünü
14 Mayıs 2016 Cumartesi
  • Trans Narva Trans Narva
    Nomme Kalju Nomme Kalju
    1 : 1
    12:00
15'inci Maçgünü
10 Mayıs 2016 Salı
  • Flora Tallinn Flora Tallinn
    Nomme Kalju Nomme Kalju
    0 : 0
    13:00
11'inci Maçgünü
7 Mayıs 2016 Cumartesi
  • Nomme Kalju Nomme Kalju
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    2 : 0
    06:00
10'inci Maçgünü
30 Nisan 2016 Cumartesi
  • Paide Flora Paide Flora
    Nomme Kalju Nomme Kalju
    1 : 1
    09:00
17'inci Maçgünü
26 Nisan 2016 Salı
  • Nomme Kalju Nomme Kalju
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    2 : 1
    12:00
9'inci Maçgünü
23 Nisan 2016 Cumartesi
  • Nomme Kalju Nomme Kalju
    Paide Flora Paide Flora
    1 : 0
    12:00
8'inci Maçgünü
15 Nisan 2016 Cuma
  • Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    Nomme Kalju Nomme Kalju
    0 : 3
    12:00
Çeyrekfinal karşılaşması
12 Nisan 2016 Salı
  • Sillamae Kalev Sillamae Kalev
    Nomme Kalju Nomme Kalju
    1 : 0
    11:00
7'inci Maçgünü
9 Nisan 2016 Cumartesi
  • Nomme Kalju Nomme Kalju
    Trans Narva Trans Narva
    6 : 0
    09:00
6'inci Maçgünü
5 Nisan 2016 Salı
  • Parnu Linnameeskond Parnu Linnameeskond
    Nomme Kalju Nomme Kalju
    0 : 1
    11:00
5'inci Maçgünü
2 Nisan 2016 Cumartesi
  • Levadia Levadia
    Nomme Kalju Nomme Kalju
    1 : 1
    09:00
4'inci Maçgünü
19 Mart 2016 Cumartesi
  • Nomme Kalju Nomme Kalju
    Flora Tallinn Flora Tallinn
    2 : 0
    10:00
3'inci Maçgünü
12 Mart 2016 Cumartesi
  • Nomme Kalju Nomme Kalju
    Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    3 : 1
    06:00
2'inci Maçgünü
9 Mart 2016 Çarşamba
  • Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    Nomme Kalju Nomme Kalju
    2 : 1
    12:00
1'inci Maçgünü
5 Mart 2016 Cumartesi
  • Nomme Kalju Nomme Kalju
    Sillamae Kalev Sillamae Kalev
    2 : 0
    06:00
Final maçı
1 Mart 2016 Salı
  • Flora Tallinn Flora Tallinn
    Nomme Kalju Nomme Kalju
    3 : 0
    12:00
1'inci Maçgünü
8 Ocak 2016 Cuma
  • Nomme Kalju Nomme Kalju
    FC Infonet FC Infonet
    1 : 1
    12:15