Neftochimik Burgas

St Petar Stadyumu, Bansko
19'inci Maçgünü
6 Mart 2017 Pazartesi
20'inci Maçgünü
11 Mart 2017 Cumartesi
21'inci Maçgünü
18 Mart 2017 Cumartesi
  • Neftochimik Burgas Neftochimik Burgas
    Etar 1924 Veliko Tarnovo Etar 1924 Veliko Tarnovo
    vs
    12:00
22'inci Maçgünü
1 Nisan 2017 Cumartesi
  • Botev Vratsa Botev Vratsa
    Neftochimik Burgas Neftochimik Burgas
    vs
    10:00
23'inci Maçgünü
8 Nisan 2017 Cumartesi
  • Neftochimik Burgas Neftochimik Burgas
    Botev Galabovo Botev Galabovo
    vs
    10:00
24'inci Maçgünü
15 Nisan 2017 Cumartesi
  • Cska Sofia Ii Cska Sofia Ii
    Neftochimik Burgas Neftochimik Burgas
    vs
    10:00
25'inci Maçgünü
22 Nisan 2017 Cumartesi
  • Neftochimik Burgas Neftochimik Burgas
    FC Vitosha Sofia FC Vitosha Sofia
    vs
    10:00
26'inci Maçgünü
29 Nisan 2017 Cumartesi
  • Sozopol Sozopol
    Neftochimik Burgas Neftochimik Burgas
    vs
    11:00
27'inci Maçgünü
6 Mayıs 2017 Cumartesi
  • Neftochimik Burgas Neftochimik Burgas
    Carsko Selo 2015 Carsko Selo 2015
    vs
    11:00
28'inci Maçgünü
13 Mayıs 2017 Cumartesi
  • Nesebar Nesebar
    Neftochimik Burgas Neftochimik Burgas
    vs
    11:00
29'inci Maçgünü
20 Mayıs 2017 Cumartesi
  • Neftochimik Burgas Neftochimik Burgas
    Bansko Bansko
    vs
    11:00
30'inci Maçgünü
27 Mayıs 2017 Cumartesi
  • Levski Karlovo Levski Karlovo
    Neftochimik Burgas Neftochimik Burgas
    vs
    11:00

HEAD TO HEAD

Neftochimik Burgas vs Neftochimik 1962 Bourgas
1 Galibiyet
3 Beraberlik
3 Galibiyet
Neftochimik Burgas vs Nesebar
5 Galibiyet
3 Beraberlik
2 Galibiyet
Neftochimik Burgas vs Sozopol
1 Galibiyet
1 Beraberlik
1 Galibiyet
Neftochimik Burgas vs Cska Sofia Ii
1 Galibiyet
0 Beraberlik
0 Galibiyet
Neftochimik Burgas vs Botev Vratsa
1 Galibiyet
1 Beraberlik
0 Galibiyet
Neftochimik Burgas vs Lokomotiv Sofya
1 Galibiyet
0 Beraberlik
2 Galibiyet
Daha fazla

Stadyum

St Petar Stadium
Bansko
Kapasite
3 000
18'inci Maçgünü
27 Şubat 2017 Pazartesi
17'inci Maçgünü
10 Aralık 2016 Cumartesi
15'inci Maçgünü
30 Kasım 2016 Çarşamba
14'inci Maçgünü
26 Kasım 2016 Cumartesi
13'inci Maçgünü
19 Kasım 2016 Cumartesi
11'inci Maçgünü
30 Ekim 2016 Pazar
2. Karşılaşma
27 Ekim 2016 Perşembe
8'inci Maçgünü
1 Ekim 2016 Cumartesi
7'inci Maçgünü
25 Eylül 2016 Pazar
Son 16 Final Karşılaşması
21 Eylül 2016 Çarşamba
3'inci Maçgünü
20 Ağustos 2016 Cumartesi
2'inci Maçgünü
13 Ağustos 2016 Cumartesi
30 Haziran 2016 Perşembe
  • Neftochimik Burgas Neftochimik Burgas
    Ludogorets Razgrad B Ludogorets Razgrad B
    0 : 2
    11:00
1. Eleme Turu
4 Haziran 2016 Cumartesi
  • Montana Montana
    2 : 1
    12:00
30'inci Maçgünü
29 Mayıs 2016 Pazar
  • LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA
    1 : 1
    11:00
29'inci Maçgünü
21 Mayıs 2016 Cumartesi
  • BOTEV GALABOVO BOTEV GALABOVO
    0 : 0
    11:00
28'inci Maçgünü
14 Mayıs 2016 Cumartesi
  • FK SEPTEMVRI SIMITLI FK SEPTEMVRI SIMITLI
    2 : 1
    11:00
27'inci Maçgünü
8 Mayıs 2016 Pazar
  • SOZOPOL SOZOPOL
    2 : 1
    13:30
26'inci Maçgünü
29 Nisan 2016 Cuma
  • Neftochimik 1962 Bourgas Neftochimik 1962 Bourgas
    1 : 1
    10:00
25'inci Maçgünü
24 Nisan 2016 Pazar
  • 0 : 4
    10:00
24'inci Maçgünü
16 Nisan 2016 Cumartesi
  • 0 : 0
    10:00
23'inci Maçgünü
9 Nisan 2016 Cumartesi
  • Neftochimik Burgas Neftochimik Burgas
    PFC SPARTAK PLEVEN PFC SPARTAK PLEVEN
    1 : 0
    10:00
22'inci Maçgünü
2 Nisan 2016 Cumartesi
  • FC Vereya FC Vereya
    Neftochimik Burgas Neftochimik Burgas
    0 : 0
    12:00
21'inci Maçgünü
19 Mart 2016 Cumartesi
  • Neftochimik Burgas Neftochimik Burgas
    FK SEPTEMVRI SOFIA FK SEPTEMVRI SOFIA
    5 : 2
    09:30
20'inci Maçgünü
12 Mart 2016 Cumartesi
  • Dunav Ruse Dunav Ruse
    1 : 0
    08:30
18'inci Maçgünü
27 Şubat 2016 Cumartesi
  • Lokomotiv Mezdra Lokomotiv Mezdra
    0 : 2
    07:00
17'inci Maçgünü
5 Aralık 2015 Cumartesi
  • Neftochimik Burgas Neftochimik Burgas
    Bansko Bansko
    0 : 1
    07:00
16'inci Maçgünü
28 Kasım 2015 Cumartesi
  • FC OBORISHTE PANAGYURISHTE FC OBORISHTE PANAGYURISHTE
    2 : 1
    07:00
15'inci Maçgünü
21 Kasım 2015 Cumartesi
  • LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA LOKOMOTIV GORNA ORYAHOVITSA
    1 : 1
    07:30
14'inci Maçgünü
8 Kasım 2015 Pazar
  • BOTEV GALABOVO BOTEV GALABOVO
    0 : 0
    07:30
12'inci Maçgünü
3 Kasım 2015 Salı
  • Sozopol Sozopol
    Neftochimik Burgas Neftochimik Burgas
    0 : 0
    08:30
13'inci Maçgünü
30 Ekim 2015 Cuma
  • FK SEPTEMVRI SIMITLI FK SEPTEMVRI SIMITLI
    3 : 2
    11:00
11'inci Maçgünü
17 Ekim 2015 Cumartesi
  • Neftochimik 1962 Bourgas Neftochimik 1962 Bourgas
    2 : 1
    09:00
10'inci Maçgünü
3 Ekim 2015 Cumartesi
  • 0 : 1
    09:00
9'inci Maçgünü
28 Eylül 2015 Pazartesi
  • Neftochimik Burgas Neftochimik Burgas
    Ludogorets Razgrad B Ludogorets Razgrad B
    1 : 0
    10:00
Son 16 Final Karşılaşması
24 Eylül 2015 Perşembe
  • Levski Sofya Levski Sofya
    2 : 4
    11:45
8'inci Maçgünü
19 Eylül 2015 Cumartesi
  • PFC SPARTAK PLEVEN PFC SPARTAK PLEVEN
    Neftochimik Burgas Neftochimik Burgas
    1 : 1
    10:00
7'inci Maçgünü
13 Eylül 2015 Pazar
  • Neftochimik Burgas Neftochimik Burgas
    FC Vereya FC Vereya
    4 : 1
    12:00
6'inci Maçgünü
29 Ağustos 2015 Cumartesi
  • FK SEPTEMVRI SOFIA FK SEPTEMVRI SOFIA
    Neftochimik Burgas Neftochimik Burgas
    0 : 1
    11:00
5'inci Maçgünü
22 Ağustos 2015 Cumartesi
  • Dunav Ruse Dunav Ruse
    1 : 2
    13:00
4'inci Maçgünü
15 Ağustos 2015 Cumartesi
  • DOBRUDZHA DOBRICH DOBRUDZHA DOBRICH
    0 : 1
    11:00