Minsk

Torpedo Stadium, Minsk
Çeyrekfinal karşılaşması
15 Mart 2017 Çarşamba
1'inci Maçgünü
1 Nisan 2017 Cumartesi
  • Minsk Minsk
    FC Dinamo Brest FC Dinamo Brest
    vs
    11:00

HEAD TO HEAD

Minsk vs FC Gorodeya
5 Galibiyet
1 Beraberlik
0 Galibiyet
Minsk vs Slavia Mozyr
5 Galibiyet
3 Beraberlik
2 Galibiyet
Minsk vs Neman
6 Galibiyet
2 Beraberlik
2 Galibiyet
Minsk vs FC Dinamo Brest
7 Galibiyet
0 Beraberlik
3 Galibiyet
Minsk vs Bate Borisov
0 Galibiyet
0 Beraberlik
9 Galibiyet
Minsk vs Dinamo Minsk
1 Galibiyet
2 Beraberlik
7 Galibiyet
Daha fazla

Stadyum

Torpedo Stadium
Минск
Kapasite
5 200

Internet Takipçileri

608
Facebook Beğenileri
741
Twitter Takipçileri
30'inci Maçgünü
27 Kasım 2016 Pazar
29'inci Maçgünü
19 Kasım 2016 Cumartesi
28'inci Maçgünü
5 Kasım 2016 Cumartesi
27'inci Maçgünü
30 Ekim 2016 Pazar
26'inci Maçgünü
23 Ekim 2016 Pazar
25'inci Maçgünü
15 Ekim 2016 Cumartesi
24'inci Maçgünü
2 Ekim 2016 Pazar
23'inci Maçgünü
25 Eylül 2016 Pazar
8. Karşılaşma
21 Eylül 2016 Çarşamba
22'inci Maçgünü
16 Eylül 2016 Cuma
21'inci Maçgünü
10 Eylül 2016 Cumartesi
20'inci Maçgünü
27 Ağustos 2016 Cumartesi
19'inci Maçgünü
21 Ağustos 2016 Pazar
18'inci Maçgünü
13 Ağustos 2016 Cumartesi
17'inci Maçgünü
7 Ağustos 2016 Pazar
16'inci Maçgünü
31 Temmuz 2016 Pazar
Son 16 Final Karşılaşması
6 Temmuz 2016 Çarşamba
15'inci Maçgünü
1 Temmuz 2016 Cuma
14'inci Maçgünü
24 Haziran 2016 Cuma
  • Minsk Minsk
    Granit Mikashevichi Granit Mikashevichi
    0 : 0
    12:00
13'inci Maçgünü
19 Haziran 2016 Pazar
  • Naftan Novopol Naftan Novopol
    Minsk Minsk
    1 : 1
    10:30
12'inci Maçgünü
15 Haziran 2016 Çarşamba
  • Minsk Minsk
    FC Slutsk FC Slutsk
    5 : 2
    13:00
11'inci Maçgünü
10 Haziran 2016 Cuma
  • Dinamo Minsk Dinamo Minsk
    Minsk Minsk
    1 : 0
    12:00
10'inci Maçgünü
5 Haziran 2016 Pazar
  • Minsk Minsk
    Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk
    1 : 0
    12:00
9'inci Maçgünü
23 Mayıs 2016 Pazartesi
  • FC Gorodeya FC Gorodeya
    Minsk Minsk
    1 : 2
    11:30
8'inci Maçgünü
16 Mayıs 2016 Pazartesi
  • Minsk Minsk
    Torpedo Belaz Zhodino Torpedo Belaz Zhodino
    0 : 0
    11:30
7'inci Maçgünü
12 Mayıs 2016 Perşembe
  • Slavia Mozyr Slavia Mozyr
    Minsk Minsk
    6 : 2
    11:30
6'inci Maçgünü
8 Mayıs 2016 Pazar
  • Minsk Minsk
    Isloch Isloch
    0 : 1
    07:30
Yarıfinal karşılaşması
4 Mayıs 2016 Çarşamba
  • Minsk Minsk
    Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    0 : 1
    11:00
5'inci Maçgünü
29 Nisan 2016 Cuma
  • Neman Neman
    Minsk Minsk
    0 : 1
    13:00
4'inci Maçgünü
24 Nisan 2016 Pazar
  • Minsk Minsk
    Belshina Belshina
    1 : 1
    11:00
Yarıfinal karşılaşması
20 Nisan 2016 Çarşamba
  • Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    Minsk Minsk
    1 : 1
    13:00
3'inci Maçgünü
16 Nisan 2016 Cumartesi
  • Minsk Minsk
    Bate Borisov Bate Borisov
    2 : 3
    11:00
2'inci Maçgünü
10 Nisan 2016 Pazar
  • FC Dinamo Brest FC Dinamo Brest
    Minsk Minsk
    0 : 3
    10:00
Çeyrekfinal karşılaşması
6 Nisan 2016 Çarşamba
  • Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk
    Minsk Minsk
    0 : 0
    11:30
1'inci Maçgünü
2 Nisan 2016 Cumartesi
  • Minsk Minsk
    Lokomotiv 96 Lokomotiv 96
    1 : 0
    12:00
Çeyrekfinal karşılaşması
19 Mart 2016 Cumartesi
  • Minsk Minsk
    Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk
    2 : 0
    06:00
1'inci Maçgünü
19 Kasım 2015 Perşembe
  • VMFD Zalgiris VMFD Zalgiris
    Minsk Minsk
    2 : 2
    06:00
8. Karşılaşma
15 Kasım 2015 Pazar
  • SLAVIA MOZYR SLAVIA MOZYR
    Minsk Minsk
    3 : 2
    06:00
26'inci Maçgünü
8 Kasım 2015 Pazar
  • Minsk Minsk
    Lokomotiv 96 Lokomotiv 96
    3 : 2
    06:00
25'inci Maçgünü
31 Ekim 2015 Cumartesi
  • Granit Mikashevichi Granit Mikashevichi
    Minsk Minsk
    2 : 0
    07:00
24'inci Maçgünü
24 Ekim 2015 Cumartesi
  • Belshina Belshina
    Minsk Minsk
    4 : 0
    07:00
23'inci Maçgünü
17 Ekim 2015 Cumartesi
  • Minsk Minsk
    Torpedo Belaz Zhodino Torpedo Belaz Zhodino
    0 : 2
    08:30
22'inci Maçgünü
4 Ekim 2015 Pazar
  • Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk
    Minsk Minsk
    1 : 0
    13:00
21'inci Maçgünü
25 Eylül 2015 Cuma
  • Minsk Minsk
    Bate Borisov Bate Borisov
    1 : 2
    10:30
20'inci Maçgünü
21 Eylül 2015 Pazartesi
  • Neman Neman
    Minsk Minsk
    1 : 1
    11:30
19'inci Maçgünü
14 Eylül 2015 Pazartesi
  • Minsk Minsk
    Gomel Gomel
    1 : 0
    12:30
8. Karşılaşma
8 Eylül 2015 Salı
  • Minsk Minsk
    SLAVIA MOZYR SLAVIA MOZYR
    2 : 1
    11:00
18'inci Maçgünü
31 Ağustos 2015 Pazartesi
  • Dinamo Minsk Dinamo Minsk
    Minsk Minsk
    1 : 1
    11:00
17'inci Maçgünü
22 Ağustos 2015 Cumartesi
  • Minsk Minsk
    Slavia Mozyr Slavia Mozyr
    2 : 1
    10:30
16'inci Maçgünü
16 Ağustos 2015 Pazar
  • FC SLUTSK FC SLUTSK
    Minsk Minsk
    0 : 1
    10:30