Khimik Svetlogorski

Bumazhnik Stadium, Svetlogorsk

Stadyum

Bumazhnik Stadium
Svetlogorsk

Internet Takipçileri

141
Twitter Takipçileri
26'inci Maçgünü
5 Kasım 2016 Cumartesi
25'inci Maçgünü
29 Ekim 2016 Cumartesi
24'inci Maçgünü
22 Ekim 2016 Cumartesi
23'inci Maçgünü
16 Ekim 2016 Pazar
22'inci Maçgünü
8 Ekim 2016 Cumartesi
21'inci Maçgünü
1 Ekim 2016 Cumartesi
20'inci Maçgünü
24 Eylül 2016 Cumartesi
19'inci Maçgünü
17 Eylül 2016 Cumartesi
18'inci Maçgünü
10 Eylül 2016 Cumartesi
17'inci Maçgünü
4 Eylül 2016 Pazar
16'inci Maçgünü
28 Ağustos 2016 Pazar
15'inci Maçgünü
20 Ağustos 2016 Cumartesi
14'inci Maçgünü
13 Ağustos 2016 Cumartesi
13'inci Maçgünü
23 Temmuz 2016 Cumartesi
12'inci Maçgünü
16 Temmuz 2016 Cumartesi
Son 16 Final Karşılaşması
9 Temmuz 2016 Cumartesi
10'inci Maçgünü
25 Haziran 2016 Cumartesi
  • Khimik Svetlogorski Khimik Svetlogorski
    Smorgon Smorgon
    2 : 0
    11:00
9'inci Maçgünü
18 Haziran 2016 Cumartesi
  • Torpedo Minsk Torpedo Minsk
    Khimik Svetlogorski Khimik Svetlogorski
    1 : 1
    11:00
1. Karşılaşma
11 Haziran 2016 Cumartesi
  • 1 : 5
    09:00
8'inci Maçgünü
4 Haziran 2016 Cumartesi
  • Khimik Svetlogorski Khimik Svetlogorski
    FC Smolevichi FC Smolevichi
    0 : 3
    10:00
7'inci Maçgünü
28 Mayıs 2016 Cumartesi
  • Zvezda Minsk Zvezda Minsk
    Khimik Svetlogorski Khimik Svetlogorski
    2 : 3
    07:00
6'inci Maçgünü
21 Mayıs 2016 Cumartesi
  • Khimik Svetlogorski Khimik Svetlogorski
    Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    2 : 1
    10:00
5'inci Maçgünü
14 Mayıs 2016 Cumartesi
  • FC Lida FC Lida
    Khimik Svetlogorski Khimik Svetlogorski
    2 : 1
    08:00
4'inci Maçgünü
7 Mayıs 2016 Cumartesi
  • Khimik Svetlogorski Khimik Svetlogorski
    Gomel Gomel
    0 : 1
    08:00
3'inci Maçgünü
30 Nisan 2016 Cumartesi
  • Khimik Svetlogorski Khimik Svetlogorski
    FC Baranovichi FC Baranovichi
    2 : 2
    10:00
2'inci Maçgünü
23 Nisan 2016 Cumartesi
  • Luch Minsk Luch Minsk
    Khimik Svetlogorski Khimik Svetlogorski
    2 : 0
    09:00
1'inci Maçgünü
16 Nisan 2016 Cumartesi
  • Khimik Svetlogorski Khimik Svetlogorski
    Transmash Mogilev Transmash Mogilev
    0 : 3
    09:00
30'inci Maçgünü
15 Kasım 2015 Pazar
  • 0 : 2
    06:00
29'inci Maçgünü
8 Kasım 2015 Pazar
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    3 : 1
    06:00
28'inci Maçgünü
1 Kasım 2015 Pazar
  • KHIMIK SVETLOGORSKI KHIMIK SVETLOGORSKI
    FK KOBRIN FK KOBRIN
    2 : 0
    06:00
27'inci Maçgünü
25 Ekim 2015 Pazar
  • FC GORODEYA FC GORODEYA
    KHIMIK SVETLOGORSKI KHIMIK SVETLOGORSKI
    1 : 1
    07:00
26'inci Maçgünü
18 Ekim 2015 Pazar
  • KHIMIK SVETLOGORSKI KHIMIK SVETLOGORSKI
    Transmash Mogilev Transmash Mogilev
    3 : 1
    08:00
25'inci Maçgünü
10 Ekim 2015 Cumartesi
  • FC BARANOVICHI FC BARANOVICHI
    KHIMIK SVETLOGORSKI KHIMIK SVETLOGORSKI
    0 : 1
    07:00
24'inci Maçgünü
4 Ekim 2015 Pazar
  • ZVEZDA MINSK ZVEZDA MINSK
    4 : 2
    08:00
23'inci Maçgünü
27 Eylül 2015 Pazar
  • 3 : 1
    09:00
22'inci Maçgünü
20 Eylül 2015 Pazar
  • 0 : 2
    09:00
21'inci Maçgünü
13 Eylül 2015 Pazar
  • 1 : 1
    10:00
20'inci Maçgünü
6 Eylül 2015 Pazar
  • KHIMIK SVETLOGORSKI KHIMIK SVETLOGORSKI
    FC RECHITSA-2014 FC RECHITSA-2014
    3 : 1
    10:00
19'inci Maçgünü
30 Ağustos 2015 Pazar
  • FC LIDA FC LIDA
    KHIMIK SVETLOGORSKI KHIMIK SVETLOGORSKI
    2 : 2
    10:00
18'inci Maçgünü
23 Ağustos 2015 Pazar
  • 1 : 0
    10:00
17'inci Maçgünü
16 Ağustos 2015 Pazar
  • 4 : 0
    12:00
16'inci Maçgünü
9 Ağustos 2015 Pazar
  • FK BEREZA FK BEREZA
    KHIMIK SVETLOGORSKI KHIMIK SVETLOGORSKI
    0 : 0
    10:00
Son 16 Final Karşılaşması
1 Ağustos 2015 Cumartesi
  • 3 : 2
    08:30
15'inci Maçgünü
26 Temmuz 2015 Pazar
  • 4 : 0
    08:00
14'inci Maçgünü
22 Temmuz 2015 Çarşamba
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    2 : 3
    11:00
Son 16 Final Karşılaşması
18 Temmuz 2015 Cumartesi
  • 0 : 2
    11:00
13'inci Maçgünü
12 Temmuz 2015 Pazar
  • FK KOBRIN FK KOBRIN
    KHIMIK SVETLOGORSKI KHIMIK SVETLOGORSKI
    3 : 1
    11:00
12'inci Maçgünü
5 Temmuz 2015 Pazar
  • KHIMIK SVETLOGORSKI KHIMIK SVETLOGORSKI
    FC GORODEYA FC GORODEYA
    1 : 2
    11:00