Kalundborg

Tastrup Idraetspark, Tastrup

Stadyum

Tastrup Idraetspark
Tastrup
Kapasite
1.000
14'inci Maçgünü
5 Kasım 2016 Cumartesi
13'inci Maçgünü
29 Ekim 2016 Cumartesi
12'inci Maçgünü
23 Ekim 2016 Pazar
11'inci Maçgünü
16 Ekim 2016 Pazar
10'inci Maçgünü
8 Ekim 2016 Cumartesi
9'inci Maçgünü
1 Ekim 2016 Cumartesi
8'inci Maçgünü
25 Eylül 2016 Pazar
7'inci Maçgünü
16 Eylül 2016 Cuma
6'inci Maçgünü
11 Eylül 2016 Pazar
5'inci Maçgünü
3 Eylül 2016 Cumartesi
4'inci Maçgünü
28 Ağustos 2016 Pazar
3'inci Maçgünü
20 Ağustos 2016 Cumartesi
2'inci Maçgünü
13 Ağustos 2016 Cumartesi
26'inci Maçgünü
18 Haziran 2016 Cumartesi
  • vs
    09:00
25'inci Maçgünü
11 Haziran 2016 Cumartesi
  • 2 : 1
    09:00
24'inci Maçgünü
3 Haziran 2016 Cuma
  • B 1909 B 1909
    1 : 1
    13:00
23'inci Maçgünü
27 Mayıs 2016 Cuma
  • 4 : 1
    12:45
22'inci Maçgünü
22 Mayıs 2016 Pazar
  • FC Sonderborg FC Sonderborg
    2 : 2
    07:00
21'inci Maçgünü
15 Mayıs 2016 Pazar
  • 0 : 5
    13:00
20'inci Maçgünü
8 Mayıs 2016 Pazar
  • 0 : 2
    08:45
19'inci Maçgünü
1 Mayıs 2016 Pazar
  • 1 : 5
    07:00
18'inci Maçgünü
23 Nisan 2016 Cumartesi
  • Roskilde Roskilde
    6 : 1
    07:30
17'inci Maçgünü
17 Nisan 2016 Pazar
  • Rishoj Boldklub Rishoj Boldklub
    2 : 2
    07:00
16'inci Maçgünü
9 Nisan 2016 Cumartesi
  • FC Sydvest 05 FC Sydvest 05
    Kalundborg Kalundborg
    3 : 1
    09:30
15'inci Maçgünü
3 Nisan 2016 Pazar
  • Varde Varde
    1 : 2
    07:00
14'inci Maçgünü
28 Mart 2016 Pazartesi
  • Greve Fodbold Greve Fodbold
    2 : 0
    09:00
13'inci Maçgünü
31 Ekim 2015 Cumartesi
  • 2 : 1
    09:00
12'inci Maçgünü
25 Ekim 2015 Pazar
  • 3 : 1
    08:00
11'inci Maçgünü
17 Ekim 2015 Cumartesi
  • B 1909 B 1909
    3 : 2
    07:00
10'inci Maçgünü
11 Ekim 2015 Pazar
  • 4 : 2
    07:00
9'inci Maçgünü
3 Ekim 2015 Cumartesi
  • FC Sonderborg FC Sonderborg
    3 : 1
    08:00
8'inci Maçgünü
26 Eylül 2015 Cumartesi
  • 0 : 1
    09:00
7'inci Maçgünü
20 Eylül 2015 Pazar
  • 3 : 0
    07:00
6'inci Maçgünü
12 Eylül 2015 Cumartesi
  • 0 : 3
    09:00
5'inci Maçgünü
6 Eylül 2015 Pazar
  • Kalundborg Kalundborg
    Roskilde Roskilde
    3 : 2
    07:00
4'inci Maçgünü
29 Ağustos 2015 Cumartesi
  • Rishoj Boldklub Rishoj Boldklub
    2 : 3
    09:00
3'inci Maçgünü
23 Ağustos 2015 Pazar
  • Kalundborg Kalundborg
    FC Sydvest 05 FC Sydvest 05
    3 : 1
    07:00
2'inci Maçgünü
15 Ağustos 2015 Cumartesi
  • Varde Varde
    2 : 1
    09:00
1. Karşılaşma
11 Ağustos 2015 Salı
  • Roskilde Roskilde
    3 : 5
    12:30
1'inci Maçgünü
7 Ağustos 2015 Cuma
  • Greve Fodbold Greve Fodbold
    0 : 3
    13:00
26'inci Maçgünü
20 Haziran 2015 Cumartesi
  • FC Sonderborg FC Sonderborg
    0 : 3
    09:00
25'inci Maçgünü
14 Haziran 2015 Pazar
  • FC Skanderborg FC Skanderborg
    3 : 1
    07:00
24'inci Maçgünü
6 Haziran 2015 Cumartesi
  • B 1909 B 1909
    4 : 1
    07:00
23'inci Maçgünü
30 Mayıs 2015 Cumartesi
  • Dollefjelde Musse Dollefjelde Musse
    0 : 5
    09:00
22'inci Maçgünü
24 Mayıs 2015 Pazar
  • Kalundborg Kalundborg
    Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold
    1 : 1
    13:00
21'inci Maçgünü
16 Mayıs 2015 Cumartesi
  • Otterup B & IK Otterup B & IK
    Kalundborg Kalundborg
    0 : 2
    08:00
20'inci Maçgünü
8 Mayıs 2015 Cuma
  • 3 : 0
    13:00
19'inci Maçgünü
3 Mayıs 2015 Pazar
  • 0 : 2
    09:00
18'inci Maçgünü
26 Nisan 2015 Pazar
  • Dalum Dalum
    2 : 3
    07:00
17'inci Maçgünü
18 Nisan 2015 Cumartesi
  • Ringsted IF Ringsted IF
    0 : 2
    06:00