Juventud Unida Gualeguaychu

Estadio De Los Eucaliptos, Gualeguaychu
27'inci Maçgünü
4 Mart 2017 Cumartesi
  • Guillermo Brown Guillermo Brown
    Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    vs
    14:30
28'inci Maçgünü
8 Mart 2017 Çarşamba
  • Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    All Boys All Boys
    vs
    14:30
29'inci Maçgünü
11 Mart 2017 Cumartesi
  • Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
    Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    vs
    14:30
30'inci Maçgünü
18 Mart 2017 Cumartesi
  • Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    Almagro Almagro
    vs
    15:30
31'inci Maçgünü
25 Mart 2017 Cumartesi
  • Central Cordoba Sde Central Cordoba Sde
    Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    vs
    15:30
32'inci Maçgünü
29 Mart 2017 Çarşamba
  • Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    Boca Unidos Boca Unidos
    vs
    14:30
33'inci Maçgünü
1 Nisan 2017 Cumartesi
  • Independiente Rivadavia De Mendoza Independiente Rivadavia De Mendoza
    Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    vs
    14:30
34'inci Maçgünü
8 Nisan 2017 Cumartesi
  • Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    CD Santamarina Tandil CD Santamarina Tandil
    vs
    14:30
35'inci Maçgünü
15 Nisan 2017 Cumartesi
  • CSD Flandria CSD Flandria
    Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    vs
    14:30
37'inci Maçgünü
29 Nisan 2017 Cumartesi
  • Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    Club Atletico Los Andes Club Atletico Los Andes
    vs
    14:30
38'inci Maçgünü
6 Mayıs 2017 Cumartesi
  • Gimnasia E. Jujuy Gimnasia E. Jujuy
    Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    vs
    14:30
39'inci Maçgünü
10 Mayıs 2017 Çarşamba
  • Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    Nueva Chicago Nueva Chicago
    vs
    14:30
40'inci Maçgünü
13 Mayıs 2017 Cumartesi
  • Arg. Juniors Arg. Juniors
    Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    vs
    14:30
41'inci Maçgünü
20 Mayıs 2017 Cumartesi
  • Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    Instituto Instituto
    vs
    14:30
42'inci Maçgünü
27 Mayıs 2017 Cumartesi
  • Chacarita Juniors Chacarita Juniors
    Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    vs
    14:30
43'inci Maçgünü
31 Mayıs 2017 Çarşamba
  • Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    S.M. De Tucuman S.M. De Tucuman
    vs
    14:30
44'inci Maçgünü
3 Haziran 2017 Cumartesi
  • Crucero del Norte Crucero del Norte
    Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    vs
    14:30
45'inci Maçgünü
10 Haziran 2017 Cumartesi
  • Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    Estudiantes San Luis Estudiantes San Luis
    vs
    14:30
46'inci Maçgünü
17 Haziran 2017 Cumartesi
  • Douglas Haig Douglas Haig
    Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    vs
    14:30

HEAD TO HEAD

Juventud Unida Gualeguaychu vs Gimnasia E. Jujuy
2 Galibiyet
1 Beraberlik
1 Galibiyet
Juventud Unida Gualeguaychu vs Ferro Carril Oeste
2 Galibiyet
1 Beraberlik
1 Galibiyet
Juventud Unida Gualeguaychu vs CSD Flandria
0 Galibiyet
1 Beraberlik
0 Galibiyet
Juventud Unida Gualeguaychu vs Central Cordoba Sde
0 Galibiyet
3 Beraberlik
1 Galibiyet
Juventud Unida Gualeguaychu vs Guillermo Brown
3 Galibiyet
0 Beraberlik
1 Galibiyet
Daha fazla

Stadyum

Estadio De Los Eucaliptos
Gualeguaychu
Kapasite
10.000

Internet Takipçileri

8.263
Facebook Beğenileri
2.725
Twitter Takipçileri
20'inci Maçgünü
14 Aralık 2016 Çarşamba
Çeyrekfinal karşılaşması
5 Ekim 2016 Çarşamba
5'inci Maçgünü
21 Eylül 2016 Çarşamba
8. Karşılaşma
14 Eylül 2016 Çarşamba
Son 16 Final Karşılaşması
16 Ağustos 2016 Salı
Son 32 Final Karşılaşması
23 Haziran 2016 Perşembe
  • Crucero del Norte Crucero del Norte
    Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    1 : 3
    18:10
21'inci Maçgünü
17 Haziran 2016 Cuma
  • Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
    0 : 0
    13:00
20'inci Maçgünü
12 Haziran 2016 Pazar
  • Estudiantes San Luis Estudiantes San Luis
    Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    2 : 1
    14:00
19'inci Maçgünü
5 Haziran 2016 Pazar
  • Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    Douglas Haig Douglas Haig
    1 : 1
    14:00
18'inci Maçgünü
29 Mayıs 2016 Pazar
  • Club Atletico Parana Club Atletico Parana
    Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    1 : 1
    16:00
17'inci Maçgünü
22 Mayıs 2016 Pazar
  • Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    Gimnasia E. Jujuy Gimnasia E. Jujuy
    2 : 1
    14:30
16'inci Maçgünü
14 Mayıs 2016 Cumartesi
  • Almagro Almagro
    Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    2 : 2
    13:35
15'inci Maçgünü
8 Mayıs 2016 Pazar
  • Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    Club Atletico Los Andes Club Atletico Los Andes
    1 : 3
    14:30
14'inci Maçgünü
30 Nisan 2016 Cumartesi
  • Crucero del Norte Crucero del Norte
    Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    1 : 0
    14:30
13'inci Maçgünü
23 Nisan 2016 Cumartesi
  • Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    Nueva Chicago Nueva Chicago
    2 : 1
    14:15
12'inci Maçgünü
17 Nisan 2016 Pazar
  • Instituto Instituto
    Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    0 : 1
    15:00
11'inci Maçgünü
10 Nisan 2016 Pazar
  • Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
    2 : 1
    14:30
10'inci Maçgünü
4 Nisan 2016 Pazartesi
  • Central Cordoba Sde Central Cordoba Sde
    Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    3 : 3
    21:00
9'inci Maçgünü
27 Mart 2016 Pazar
  • Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    Juventud Unida S.L. Juventud Unida S.L.
    1 : 0
    15:00
8'inci Maçgünü
19 Mart 2016 Cumartesi
  • Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    2 : 1
    15:00
7'inci Maçgünü
13 Mart 2016 Pazar
  • Boca Unidos Boca Unidos
    Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    0 : 0
    15:30
6'inci Maçgünü
5 Mart 2016 Cumartesi
  • Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    Guillermo Brown Guillermo Brown
    2 : 1
    15:00
5'inci Maçgünü
27 Şubat 2016 Cumartesi
  • Chacarita Juniors Chacarita Juniors
    Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    1 : 0
    15:00
4'inci Maçgünü
21 Şubat 2016 Pazar
  • Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    CA Brown de Adrogue CA Brown de Adrogue
    2 : 3
    15:00
3'inci Maçgünü
14 Şubat 2016 Pazar
  • All Boys All Boys
    Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    1 : 2
    15:00
2'inci Maçgünü
7 Şubat 2016 Pazar
  • Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    Talleres De Cordoba Talleres De Cordoba
    1 : 1
    15:00
1'inci Maçgünü
30 Ocak 2016 Cumartesi
  • CD Santamarina Tandil CD Santamarina Tandil
    Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    1 : 0
    18:30
42'inci Maçgünü
14 Kasım 2015 Cumartesi
  • All Boys All Boys
    Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    0 : 1
    15:00
41'inci Maçgünü
8 Kasım 2015 Pazar
  • Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    CA Patronato Parana CA Patronato Parana
    1 : 1
    14:00
40'inci Maçgünü
1 Kasım 2015 Pazar
  • Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    Club Atletico Parana Club Atletico Parana
    0 : 1
    13:45
39'inci Maçgünü
18 Ekim 2015 Pazar
  • Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
    Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    2 : 1
    17:00
38'inci Maçgünü
11 Ekim 2015 Pazar
  • Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    CD Guarani A.F. CD Guarani A.F.
    1 : 0
    15:00
37'inci Maçgünü
3 Ekim 2015 Cumartesi
  • Chacarita Juniors Chacarita Juniors
    Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    2 : 1
    15:00