Jalgpallikool Tammeka

Tamme Stadium, Tartu
1'inci Maçgünü
3 Mart 2017 Cuma
  • Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    vs
    12:00

HEAD TO HEAD

Jalgpallikool Tammeka vs Rumori Calcio
1 Galibiyet
0 Beraberlik
0 Galibiyet
Jalgpallikool Tammeka vs Flora Tallinn
1 Galibiyet
2 Beraberlik
7 Galibiyet
Jalgpallikool Tammeka vs Rakvere JK Tarvas
4 Galibiyet
0 Beraberlik
0 Galibiyet
Jalgpallikool Tammeka vs Trans Narva
3 Galibiyet
1 Beraberlik
6 Galibiyet
Jalgpallikool Tammeka vs Levadia
0 Galibiyet
1 Beraberlik
9 Galibiyet
Jalgpallikool Tammeka vs Tallinha FC Infonet
0 Galibiyet
3 Beraberlik
7 Galibiyet
Daha fazla

Stadyum

Tamme Stadium
Tartu
Kapasite
2.000

Internet Takipçileri

2.737
Facebook Beğenileri
286
Twitter Takipçileri
35'inci Maçgünü
29 Ekim 2016 Cumartesi
34'inci Maçgünü
22 Ekim 2016 Cumartesi
8. Karşılaşma
5 Ekim 2016 Çarşamba
32'inci Maçgünü
30 Eylül 2016 Cuma
31'inci Maçgünü
24 Eylül 2016 Cumartesi
Son 16 Final Karşılaşması
20 Eylül 2016 Salı
29'inci Maçgünü
13 Eylül 2016 Salı
26'inci Maçgünü
23 Ağustos 2016 Salı
25'inci Maçgünü
20 Ağustos 2016 Cumartesi
24'inci Maçgünü
16 Ağustos 2016 Salı
23'inci Maçgünü
13 Ağustos 2016 Cumartesi
Son 32 Final Karşılaşması
2 Ağustos 2016 Salı
21'inci Maçgünü
30 Temmuz 2016 Cumartesi
19'inci Maçgünü
16 Temmuz 2016 Cumartesi
18'inci Maçgünü
9 Temmuz 2016 Cumartesi
16'inci Maçgünü
19 Haziran 2016 Pazar
  • Trans Narva Trans Narva
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    4 : 1
    06:00
15'inci Maçgünü
9 Haziran 2016 Perşembe
  • Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    0 : 1
    11:00
14'inci Maçgünü
23 Mayıs 2016 Pazartesi
  • Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    1 : 2
    12:00
13'inci Maçgünü
16 Mayıs 2016 Pazartesi
  • Flora Tallinn Flora Tallinn
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    0 : 0
    12:00
12'inci Maçgünü
13 Mayıs 2016 Cuma
  • Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    Parnu Linnameeskond Parnu Linnameeskond
    2 : 1
    12:00
11'inci Maçgünü
7 Mayıs 2016 Cumartesi
  • Nomme Kalju Nomme Kalju
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    2 : 0
    06:00
Yarıfinal karşılaşması
3 Mayıs 2016 Salı
  • Flora Tallinn Flora Tallinn
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    2 : 0
    12:00
10'inci Maçgünü
29 Nisan 2016 Cuma
  • Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    Levadia Levadia
    1 : 4
    12:00
9'inci Maçgünü
22 Nisan 2016 Cuma
  • Levadia Levadia
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    1 : 1
    12:00
8'inci Maçgünü
15 Nisan 2016 Cuma
  • Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    Nomme Kalju Nomme Kalju
    0 : 3
    12:00
Çeyrekfinal karşılaşması
12 Nisan 2016 Salı
  • Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    2 : 0
    12:00
7'inci Maçgünü
9 Nisan 2016 Cumartesi
  • Parnu Linnameeskond Parnu Linnameeskond
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    0 : 1
    06:00
6'inci Maçgünü
4 Nisan 2016 Pazartesi
  • Flora Tallinn Flora Tallinn
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    0 : 0
    13:00
5'inci Maçgünü
1 Nisan 2016 Cuma
  • Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    Sillamae Kalev Sillamae Kalev
    4 : 0
    12:00
4'inci Maçgünü
19 Mart 2016 Cumartesi
  • Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    3 : 1
    07:00
3'inci Maçgünü
12 Mart 2016 Cumartesi
  • Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    4 : 0
    12:00
2'inci Maçgünü
8 Mart 2016 Salı
  • Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    Paide Flora Paide Flora
    2 : 0
    12:00
1'inci Maçgünü
4 Mart 2016 Cuma
  • Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    Trans Narva Trans Narva
    2 : 2
    12:00
9 Ocak 2016 Cumartesi
  • Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    Paide Flora Paide Flora
    0 : 3
    12:15
Final maçı
21 Kasım 2015 Cumartesi
  • Tallinna Kalev Tallinna Kalev
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    1 : 0
    06:00
18 Kasım 2015 Çarşamba
  • Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    Tallinna Kalev Tallinna Kalev
    4 : 1
    12:00
8. Karşılaşma
10 Kasım 2015 Salı
  • Parnu Linnameeskond Parnu Linnameeskond
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    1 : 2
    12:00
36'inci Maçgünü
7 Kasım 2015 Cumartesi
  • Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    Trans Narva Trans Narva
    2 : 1
    07:00
35'inci Maçgünü
1 Kasım 2015 Pazar
  • Nomme Kalju Nomme Kalju
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    1 : 0
    07:00
34'inci Maçgünü
23 Ekim 2015 Cuma
  • Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    Sillamae Kalev Sillamae Kalev
    1 : 4
    12:00
33'inci Maçgünü
18 Ekim 2015 Pazar
  • Paide Flora Paide Flora
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    4 : 0
    07:00
23'inci Maçgünü
3 Ekim 2015 Cumartesi
  • Levadia Levadia
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    1 : 0
    07:00