Flora Tallinn

A. Le Coq Arena, Tallinn
Final maçı
26 Şubat 2017 Pazar
  • Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    Flora Tallinn Flora Tallinn
    vs
    06:00
1'inci Maçgünü
4 Mart 2017 Cumartesi
  • Flora Tallinn Flora Tallinn
    Levadia Levadia
    vs
    09:00

HEAD TO HEAD

Flora Tallinn vs Sillamae Kalev
8 Galibiyet
2 Beraberlik
0 Galibiyet
Flora Tallinn vs Torva Jk
1 Galibiyet
0 Beraberlik
0 Galibiyet
Flora Tallinn vs Rakvere JK Tarvas
4 Galibiyet
0 Beraberlik
0 Galibiyet
Flora Tallinn vs Tallinha FC Infonet
5 Galibiyet
3 Beraberlik
2 Galibiyet
Flora Tallinn vs Nomme Kalju
4 Galibiyet
3 Beraberlik
3 Galibiyet
Flora Tallinn vs Parnu Linnameeskond
10 Galibiyet
0 Beraberlik
0 Galibiyet
Daha fazla

Stadyum

A. Le Coq Arena
Tallinn
Kapasite
9.692

Internet Takipçileri

10.292
Facebook Beğenileri
1'inci Maçgünü
18 Ocak 2017 Çarşamba
36'inci Maçgünü
5 Kasım 2016 Cumartesi
35'inci Maçgünü
29 Ekim 2016 Cumartesi
34'inci Maçgünü
22 Ekim 2016 Cumartesi
8. Karşılaşma
19 Ekim 2016 Çarşamba
33'inci Maçgünü
15 Ekim 2016 Cumartesi
32'inci Maçgünü
1 Ekim 2016 Cumartesi
Son 16 Final Karşılaşması
28 Eylül 2016 Çarşamba
31'inci Maçgünü
23 Eylül 2016 Cuma
29'inci Maçgünü
13 Eylül 2016 Salı
28'inci Maçgünü
10 Eylül 2016 Cumartesi
27'inci Maçgünü
27 Ağustos 2016 Cumartesi
26'inci Maçgünü
23 Ağustos 2016 Salı
25'inci Maçgünü
19 Ağustos 2016 Cuma
24'inci Maçgünü
16 Ağustos 2016 Salı
23'inci Maçgünü
12 Ağustos 2016 Cuma
22'inci Maçgünü
6 Ağustos 2016 Cumartesi
19'inci Maçgünü
1 Ağustos 2016 Pazartesi
21'inci Maçgünü
29 Temmuz 2016 Cuma
Son 32 Final Karşılaşması
17 Temmuz 2016 Pazar
18'inci Maçgünü
10 Temmuz 2016 Pazar
1. Eleme Turu
6 Temmuz 2016 Çarşamba
28 Haziran 2016 Salı
  • Flora Tallinn Flora Tallinn
    Lincoln FC Lincoln FC
    2 : 1
    12:00
1'inci Maçgünü
22 Haziran 2016 Çarşamba
  • FC St. Gallen FC St. Gallen
    Flora Tallinn Flora Tallinn
    4 : 0
    12:30
16'inci Maçgünü
19 Haziran 2016 Pazar
  • Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    Flora Tallinn Flora Tallinn
    0 : 5
    06:00
1'inci Maçgünü
15 Haziran 2016 Çarşamba
  • AIK AIK
    Flora Tallinn Flora Tallinn
    1 : 1
    10:30
14'inci Maçgünü
24 Mayıs 2016 Salı
  • Trans Narva Trans Narva
    Flora Tallinn Flora Tallinn
    1 : 2
    11:00
Final maçı
21 Mayıs 2016 Cumartesi
  • Flora Tallinn Flora Tallinn
    Sillamae Kalev Sillamae Kalev
    3 : 0
    09:00
13'inci Maçgünü
16 Mayıs 2016 Pazartesi
  • Flora Tallinn Flora Tallinn
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    0 : 0
    12:00
12'inci Maçgünü
13 Mayıs 2016 Cuma
  • Sillamae Kalev Sillamae Kalev
    Flora Tallinn Flora Tallinn
    2 : 4
    12:00
15'inci Maçgünü
10 Mayıs 2016 Salı
  • Flora Tallinn Flora Tallinn
    Nomme Kalju Nomme Kalju
    0 : 0
    13:00
11'inci Maçgünü
6 Mayıs 2016 Cuma
  • Flora Tallinn Flora Tallinn
    Paide Flora Paide Flora
    2 : 0
    12:00
Yarıfinal karşılaşması
3 Mayıs 2016 Salı
  • Flora Tallinn Flora Tallinn
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    2 : 0
    12:00
10'inci Maçgünü
29 Nisan 2016 Cuma
  • Flora Tallinn Flora Tallinn
    Parnu Linnameeskond Parnu Linnameeskond
    6 : 0
    12:00
17'inci Maçgünü
26 Nisan 2016 Salı
  • Flora Tallinn Flora Tallinn
    Levadia Levadia
    1 : 2
    12:00
9'inci Maçgünü
22 Nisan 2016 Cuma
  • Parnu Linnameeskond Parnu Linnameeskond
    Flora Tallinn Flora Tallinn
    0 : 3
    12:00
8'inci Maçgünü
16 Nisan 2016 Cumartesi
  • Paide Flora Paide Flora
    Flora Tallinn Flora Tallinn
    1 : 1
    06:00
Çeyrekfinal karşılaşması
13 Nisan 2016 Çarşamba
  • Flora Tallinn Flora Tallinn
    Tartu FC Santos Tartu FC Santos
    3 : 1
    12:00
7'inci Maçgünü
8 Nisan 2016 Cuma
  • Flora Tallinn Flora Tallinn
    Sillamae Kalev Sillamae Kalev
    0 : 0
    12:00
6'inci Maçgünü
4 Nisan 2016 Pazartesi
  • Flora Tallinn Flora Tallinn
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    0 : 0
    13:00
5'inci Maçgünü
1 Nisan 2016 Cuma
  • Tallinha FC Infonet Tallinha FC Infonet
    Flora Tallinn Flora Tallinn
    1 : 1
    12:00
4'inci Maçgünü
19 Mart 2016 Cumartesi
  • Nomme Kalju Nomme Kalju
    Flora Tallinn Flora Tallinn
    2 : 0
    10:00
3'inci Maçgünü
12 Mart 2016 Cumartesi
  • Flora Tallinn Flora Tallinn
    Trans Narva Trans Narva
    3 : 0
    09:00
2'inci Maçgünü
8 Mart 2016 Salı
  • Flora Tallinn Flora Tallinn
    Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    6 : 0
    13:00
1'inci Maçgünü
5 Mart 2016 Cumartesi
  • Levadia Levadia
    Flora Tallinn Flora Tallinn
    0 : 0
    09:00
Final maçı
1 Mart 2016 Salı
  • Flora Tallinn Flora Tallinn
    Nomme Kalju Nomme Kalju
    3 : 0
    12:00