Club Villa Dalmine

Estadio Jorge Ruben Varela, Campana
26'inci Maçgünü
25 Şubat 2017 Cumartesi
27'inci Maçgünü
4 Mart 2017 Cumartesi
  • Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    Nueva Chicago Nueva Chicago
    vs
    14:30
28'inci Maçgünü
8 Mart 2017 Çarşamba
  • Arg. Juniors Arg. Juniors
    Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    vs
    14:30
29'inci Maçgünü
11 Mart 2017 Cumartesi
  • Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    Instituto Instituto
    vs
    14:30
30'inci Maçgünü
18 Mart 2017 Cumartesi
  • Chacarita Juniors Chacarita Juniors
    Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    vs
    15:30
31'inci Maçgünü
25 Mart 2017 Cumartesi
  • Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    S.M. De Tucuman S.M. De Tucuman
    vs
    15:30
32'inci Maçgünü
29 Mart 2017 Çarşamba
  • Crucero del Norte Crucero del Norte
    Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    vs
    14:30
33'inci Maçgünü
1 Nisan 2017 Cumartesi
  • Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    Estudiantes San Luis Estudiantes San Luis
    vs
    14:30
34'inci Maçgünü
8 Nisan 2017 Cumartesi
  • Douglas Haig Douglas Haig
    Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    vs
    14:30
36'inci Maçgünü
22 Nisan 2017 Cumartesi
  • Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    Club Atletico Parana Club Atletico Parana
    vs
    14:30
37'inci Maçgünü
29 Nisan 2017 Cumartesi
  • CA Brown de Adrogue CA Brown de Adrogue
    Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    vs
    14:30
38'inci Maçgünü
6 Mayıs 2017 Cumartesi
  • Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    Guillermo Brown Guillermo Brown
    vs
    14:30
39'inci Maçgünü
10 Mayıs 2017 Çarşamba
  • All Boys All Boys
    Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    vs
    14:30
40'inci Maçgünü
13 Mayıs 2017 Cumartesi
  • Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
    vs
    14:30
41'inci Maçgünü
20 Mayıs 2017 Cumartesi
  • Almagro Almagro
    Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    vs
    14:30
42'inci Maçgünü
27 Mayıs 2017 Cumartesi
  • Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    Central Cordoba Sde Central Cordoba Sde
    vs
    14:30
43'inci Maçgünü
31 Mayıs 2017 Çarşamba
  • Boca Unidos Boca Unidos
    Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    vs
    14:30
44'inci Maçgünü
3 Haziran 2017 Cumartesi
  • Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    Independiente Rivadavia De Mendoza Independiente Rivadavia De Mendoza
    vs
    14:30
45'inci Maçgünü
10 Haziran 2017 Cumartesi
  • CD Santamarina Tandil CD Santamarina Tandil
    Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    vs
    14:30
46'inci Maçgünü
17 Haziran 2017 Cumartesi
  • Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    CSD Flandria CSD Flandria
    vs
    14:30

HEAD TO HEAD

Club Villa Dalmine vs CD Santamarina Tandil
1 Galibiyet
0 Beraberlik
2 Galibiyet
Club Villa Dalmine vs All Boys
1 Galibiyet
2 Beraberlik
1 Galibiyet
Club Villa Dalmine vs CA Brown de Adrogue
3 Galibiyet
1 Beraberlik
0 Galibiyet
Club Villa Dalmine vs Douglas Haig
1 Galibiyet
2 Beraberlik
1 Galibiyet
Club Villa Dalmine vs Crucero del Norte
1 Galibiyet
1 Beraberlik
0 Galibiyet
Club Villa Dalmine vs Arg. Juniors
1 Galibiyet
0 Beraberlik
0 Galibiyet
Daha fazla

Stadyum

Estadio Jorge Ruben Varela
Campana
Kapasite
11 250

Internet Takipçileri

15.638
Facebook Beğenileri
6.853
Twitter Takipçileri
22'inci Maçgünü
28 Ocak 2017 Cumartesi
20'inci Maçgünü
14 Aralık 2016 Çarşamba
18'inci Maçgünü
3 Aralık 2016 Cumartesi
17'inci Maçgünü
28 Kasım 2016 Pazartesi
16'inci Maçgünü
23 Kasım 2016 Çarşamba
15'inci Maçgünü
19 Kasım 2016 Cumartesi
13'inci Maçgünü
7 Kasım 2016 Pazartesi
6'inci Maçgünü
1 Kasım 2016 Salı
9'inci Maçgünü
12 Ekim 2016 Çarşamba
8'inci Maçgünü
8 Ekim 2016 Cumartesi
5'inci Maçgünü
21 Eylül 2016 Çarşamba
3'inci Maçgünü
10 Eylül 2016 Cumartesi
Son 32 Final Karşılaşması
21 Temmuz 2016 Perşembe
21'inci Maçgünü
18 Haziran 2016 Cumartesi
  • Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    Estudiantes San Luis Estudiantes San Luis
    4 : 1
    14:30
20'inci Maçgünü
12 Haziran 2016 Pazar
  • Douglas Haig Douglas Haig
    Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    0 : 4
    14:30
19'inci Maçgünü
5 Haziran 2016 Pazar
  • Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    Club Atletico Parana Club Atletico Parana
    2 : 1
    14:30
16'inci Maçgünü
2 Haziran 2016 Perşembe
  • Club Atletico Los Andes Club Atletico Los Andes
    Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    3 : 3
    13:30
18'inci Maçgünü
27 Mayıs 2016 Cuma
  • Gimnasia E. Jujuy Gimnasia E. Jujuy
    Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    1 : 1
    21:00
17'inci Maçgünü
21 Mayıs 2016 Cumartesi
  • Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    Almagro Almagro
    1 : 0
    14:30
16'inci Maçgünü
14 Mayıs 2016 Cumartesi
  • Club Atletico Los Andes Club Atletico Los Andes
    Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    vs
    12:30
15'inci Maçgünü
7 Mayıs 2016 Cumartesi
  • Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    Crucero del Norte Crucero del Norte
    1 : 0
    14:30
14'inci Maçgünü
29 Nisan 2016 Cuma
  • Nueva Chicago Nueva Chicago
    Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    6 : 4
    14:30
13'inci Maçgünü
24 Nisan 2016 Pazar
  • Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    Instituto Instituto
    2 : 1
    10:00
12'inci Maçgünü
19 Nisan 2016 Salı
  • Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
    Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    1 : 3
    20:05
11'inci Maçgünü
9 Nisan 2016 Cumartesi
  • Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    Central Cordoba Sde Central Cordoba Sde
    1 : 1
    14:30
10'inci Maçgünü
3 Nisan 2016 Pazar
  • Juventud Unida S.L. Juventud Unida S.L.
    Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    1 : 3
    15:30
9'inci Maçgünü
27 Mart 2016 Pazar
  • Boca Unidos Boca Unidos
    Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    3 : 1
    15:00
8'inci Maçgünü
19 Mart 2016 Cumartesi
  • Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    2 : 1
    15:00
7'inci Maçgünü
13 Mart 2016 Pazar
  • Guillermo Brown Guillermo Brown
    Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    3 : 1
    16:00
6'inci Maçgünü
7 Mart 2016 Pazartesi
  • Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    Chacarita Juniors Chacarita Juniors
    0 : 1
    19:05
5'inci Maçgünü
28 Şubat 2016 Pazar
  • CA Brown de Adrogue CA Brown de Adrogue
    Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    1 : 1
    15:00
4'inci Maçgünü
20 Şubat 2016 Cumartesi
  • Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    All Boys All Boys
    0 : 0
    17:05
2'inci Maçgünü
6 Şubat 2016 Cumartesi
  • Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    CD Santamarina Tandil CD Santamarina Tandil
    0 : 1
    15:00
1'inci Maçgünü
31 Ocak 2016 Pazar
  • Independiente Rivadavia De Mendoza Independiente Rivadavia De Mendoza
    Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    0 : 0
    17:15
42'inci Maçgünü
15 Kasım 2015 Pazar
  • Gimnasia Y Esgrima Mendoza Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    1 : 0
    15:00
41'inci Maçgünü
7 Kasım 2015 Cumartesi
  • Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    Boca Unidos Boca Unidos
    1 : 2
    14:15
40'inci Maçgünü
31 Ekim 2015 Cumartesi
  • Club Atletico Los Andes Club Atletico Los Andes
    Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    0 : 1
    12:00
36'inci Maçgünü
23 Ekim 2015 Cuma
  • Gimnasia E. Jujuy Gimnasia E. Jujuy
    Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    1 : 0
    20:30
39'inci Maçgünü
17 Ekim 2015 Cumartesi
  • Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    Union de Mar Del Plata Union de Mar Del Plata
    2 : 0
    14:30
38'inci Maçgünü
11 Ekim 2015 Pazar
  • Sp. Belgrano de S. F. Sp. Belgrano de S. F.
    Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    3 : 3
    17:00
37'inci Maçgünü
3 Ekim 2015 Cumartesi
  • Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    Estudiantes San Luis Estudiantes San Luis
    3 : 0
    19:30
35'inci Maçgünü
22 Eylül 2015 Salı
  • Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    Douglas Haig Douglas Haig
    0 : 0
    18:00