Bregalnica Kraun

City Stadium, Stip
Yarıfinal karşılaşması
1 Mart 2017 Çarşamba
21'inci Maçgünü
5 Mart 2017 Pazar
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    Sileks Kratovo Sileks Kratovo
    vs
    08:00
22'inci Maçgünü
12 Mart 2017 Pazar
  • Vardar Vardar
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    vs
    09:00
23'inci Maçgünü
19 Mart 2017 Pazar
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    Shkendija Shkendija
    vs
    09:00
24'inci Maçgünü
26 Mart 2017 Pazar
  • Pobeda Pobeda
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    vs
    09:00
25'inci Maçgünü
29 Mart 2017 Çarşamba
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    vs
    09:00
26'inci Maçgünü
2 Nisan 2017 Pazar
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov
    vs
    09:00
27'inci Maçgünü
5 Nisan 2017 Çarşamba
  • Rabotnicki Rabotnicki
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    vs
    10:00
28'inci Maçgünü
9 Nisan 2017 Pazar
  • Renova Renova
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    vs
    10:00
29'inci Maçgünü
16 Nisan 2017 Pazar
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    Pelister Bitola Pelister Bitola
    vs
    10:00
Yarıfinal karşılaşması
19 Nisan 2017 Çarşamba
  • Pelister Bitola Pelister Bitola
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    vs
    08:00
30'inci Maçgünü
23 Nisan 2017 Pazar
  • Sileks Kratovo Sileks Kratovo
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    vs
    10:00
31'inci Maçgünü
26 Nisan 2017 Çarşamba
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    Vardar Vardar
    vs
    10:00
32'inci Maçgünü
30 Nisan 2017 Pazar
  • Shkendija Shkendija
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    vs
    10:00
33'inci Maçgünü
7 Mayıs 2017 Pazar
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    Pobeda Pobeda
    vs
    10:30
36'inci Maçgünü
8 Mayıs 2017 Pazartesi
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    Rabotnicki Rabotnicki
    vs
    10:30
34'inci Maçgünü
14 Mayıs 2017 Pazar
  • KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    vs
    10:30
35'inci Maçgünü
21 Mayıs 2017 Pazar
  • FK Makedonija Gjorge Petrov FK Makedonija Gjorge Petrov
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    vs
    10:30

HEAD TO HEAD

Bregalnica Kraun vs KF Shkupi Skopje
3 Galibiyet
3 Beraberlik
2 Galibiyet
Bregalnica Kraun vs FK Makedonija Gjorge Petrov
0 Galibiyet
2 Beraberlik
3 Galibiyet
Bregalnica Kraun vs Pelister Bitola
4 Galibiyet
4 Beraberlik
2 Galibiyet
Bregalnica Kraun vs Vardar
0 Galibiyet
2 Beraberlik
8 Galibiyet
Bregalnica Kraun vs Pobeda
2 Galibiyet
3 Beraberlik
5 Galibiyet
Bregalnica Kraun vs Rabotnicki
2 Galibiyet
6 Beraberlik
2 Galibiyet
Daha fazla

Stadyum

Philip II Arena
Skopje
Kapasite
35,000
20'inci Maçgünü
25 Şubat 2017 Cumartesi
19'inci Maçgünü
19 Şubat 2017 Pazar
Çeyrekfinal karşılaşması
7 Aralık 2016 Çarşamba
18'inci Maçgünü
4 Aralık 2016 Pazar
16'inci Maçgünü
27 Kasım 2016 Pazar
Çeyrekfinal karşılaşması
23 Kasım 2016 Çarşamba
15'inci Maçgünü
20 Kasım 2016 Pazar
14'inci Maçgünü
16 Kasım 2016 Çarşamba
13'inci Maçgünü
5 Kasım 2016 Cumartesi
12'inci Maçgünü
30 Ekim 2016 Pazar
11'inci Maçgünü
23 Ekim 2016 Pazar
10'inci Maçgünü
16 Ekim 2016 Pazar
8. Karşılaşma
12 Ekim 2016 Çarşamba
9'inci Maçgünü
1 Ekim 2016 Cumartesi
7'inci Maçgünü
25 Eylül 2016 Pazar
8. Karşılaşma
21 Eylül 2016 Çarşamba
6'inci Maçgünü
18 Eylül 2016 Pazar
5'inci Maçgünü
11 Eylül 2016 Pazar
4'inci Maçgünü
27 Ağustos 2016 Cumartesi
3'inci Maçgünü
21 Ağustos 2016 Pazar
2'inci Maçgünü
14 Ağustos 2016 Pazar
1'inci Maçgünü
7 Ağustos 2016 Pazar
32'inci Maçgünü
19 Mayıs 2016 Perşembe
  • Sileks Kratovo Sileks Kratovo
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    1 : 1
    10:30
31'inci Maçgünü
8 Mayıs 2016 Pazar
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    Rabotnicki Rabotnicki
    0 : 0
    10:00
30'inci Maçgünü
30 Nisan 2016 Cumartesi
  • Shkendija Shkendija
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    3 : 0
    10:00
29'inci Maçgünü
24 Nisan 2016 Pazar
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    2 : 0
    10:00
28'inci Maçgünü
20 Nisan 2016 Çarşamba
  • Vardar Vardar
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    2 : 1
    10:00
27'inci Maçgünü
17 Nisan 2016 Pazar
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    Rabotnicki Rabotnicki
    2 : 1
    10:00
Yarıfinal karşılaşması
13 Nisan 2016 Çarşamba
  • Rabotnicki Rabotnicki
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    3 : 0
    10:00
26'inci Maçgünü
10 Nisan 2016 Pazar
  • KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    2 : 2
    10:00
25'inci Maçgünü
6 Nisan 2016 Çarşamba
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    Metalurg Skopje Metalurg Skopje
    4 : 1
    10:00
24'inci Maçgünü
3 Nisan 2016 Pazar
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    0 : 5
    10:00
23'inci Maçgünü
19 Mart 2016 Cumartesi
  • Renova Renova
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    3 : 0
    09:00
22'inci Maçgünü
13 Mart 2016 Pazar
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    Horizont Turnovo Horizont Turnovo
    2 : 0
    09:00
21'inci Maçgünü
8 Mart 2016 Salı
  • Vardar Vardar
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    4 : 0
    08:00
20'inci Maçgünü
28 Şubat 2016 Pazar
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    Shkendija Shkendija
    0 : 3
    08:00
18'inci Maçgünü
10 Aralık 2015 Perşembe
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    Renova Renova
    3 : 2
    07:00
17'inci Maçgünü
6 Aralık 2015 Pazar
  • Horizont Turnovo Horizont Turnovo
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    2 : 0
    07:00
Çeyrekfinal karşılaşması
2 Aralık 2015 Çarşamba
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    4 : 1
    07:00
16'inci Maçgünü
29 Kasım 2015 Pazar
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    1 : 4
    07:00
Çeyrekfinal karşılaşması
25 Kasım 2015 Çarşamba
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    1 : 1
    07:00
15'inci Maçgünü
22 Kasım 2015 Pazar
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    Metalurg Skopje Metalurg Skopje
    0 : 2
    07:00
14'inci Maçgünü
8 Kasım 2015 Pazar
  • Vardar Vardar
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    3 : 1
    07:00
13'inci Maçgünü
1 Kasım 2015 Pazar
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    Shkendija Shkendija
    0 : 2
    07:30
12'inci Maçgünü
28 Ekim 2015 Çarşamba
  • KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    0 : 0
    08:30
11'inci Maçgünü
25 Ekim 2015 Pazar
  • Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    Sileks Kratovo Sileks Kratovo
    1 : 1
    08:30
8. Karşılaşma
21 Ekim 2015 Çarşamba
  • KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    1 : 0
    08:30
10'inci Maçgünü
17 Ekim 2015 Cumartesi
  • Rabotnicki Rabotnicki
    Bregalnica Kraun Bregalnica Kraun
    0 : 0
    08:30