B 1908

Sundby Idrætspark, Kopenhag
16'inci Maçgünü
1 Nisan 2017 Cumartesi
  • Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold
    B 1908 B 1908
    vs
    08:00
17'inci Maçgünü
8 Nisan 2017 Cumartesi
  • B 1908 B 1908
    Herlufsholm Gf Herlufsholm Gf
    vs
    07:00
9'inci Maçgünü
15 Nisan 2017 Cumartesi
19'inci Maçgünü
22 Nisan 2017 Cumartesi
  • GVI GVI
    B 1908 B 1908
    vs
    07:00
21'inci Maçgünü
6 Mayıs 2017 Cumartesi
  • B 1908 B 1908
    Avedore IF Avedore IF
    vs
    07:00
22'inci Maçgünü
13 Mayıs 2017 Cumartesi
23'inci Maçgünü
20 Mayıs 2017 Cumartesi
25'inci Maçgünü
3 Haziran 2017 Cumartesi
  • B 1908 B 1908
    Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold
    vs
    07:00
26'inci Maçgünü
9 Haziran 2017 Cuma
  • Herlufsholm Gf Herlufsholm Gf
    B 1908 B 1908
    vs
    12:30
27'inci Maçgünü
17 Haziran 2017 Cumartesi
  • B 1908 B 1908
    Rishoj Boldklub Rishoj Boldklub
    vs
    09:30

HEAD TO HEAD

B 1908 vs BK Fremad Valby
0 Galibiyet
1 Beraberlik
1 Galibiyet
B 1908 vs Ledoje Smorum Fodbold
1 Galibiyet
0 Beraberlik
0 Galibiyet
B 1908 vs Karlslunde If
1 Galibiyet
1 Beraberlik
0 Galibiyet
B 1908 vs Marienlyst
0 Galibiyet
0 Beraberlik
2 Galibiyet
B 1908 vs Avedore IF
2 Galibiyet
2 Beraberlik
4 Galibiyet
B 1908 vs GVI
4 Galibiyet
2 Beraberlik
2 Galibiyet
Daha fazla

Stadyum

Sundby Idrætspark
Kopenhag
Kapasite
7.200
14'inci Maçgünü
5 Kasım 2016 Cumartesi
13'inci Maçgünü
29 Ekim 2016 Cumartesi
12'inci Maçgünü
22 Ekim 2016 Cumartesi
11'inci Maçgünü
15 Ekim 2016 Cumartesi
10'inci Maçgünü
8 Ekim 2016 Cumartesi
9'inci Maçgünü
1 Ekim 2016 Cumartesi
8'inci Maçgünü
23 Eylül 2016 Cuma
7'inci Maçgünü
17 Eylül 2016 Cumartesi
6'inci Maçgünü
10 Eylül 2016 Cumartesi
5'inci Maçgünü
3 Eylül 2016 Cumartesi
2. Karşılaşma
31 Ağustos 2016 Çarşamba
4'inci Maçgünü
27 Ağustos 2016 Cumartesi
3'inci Maçgünü
20 Ağustos 2016 Cumartesi
2'inci Maçgünü
13 Ağustos 2016 Cumartesi
1. Karşılaşma
10 Ağustos 2016 Çarşamba
1'inci Maçgünü
6 Ağustos 2016 Cumartesi
  • B 1908 B 1908
    GVI GVI
    4 : 1
    07:00
16'inci Maçgünü
18 Haziran 2016 Cumartesi
  • B 1908 B 1908
    Kolding IF Kolding IF
    2 : 1
    07:00
15'inci Maçgünü
11 Haziran 2016 Cumartesi
  • Odder IGF Odder IGF
    B 1908 B 1908
    5 : 2
    09:00
14'inci Maçgünü
4 Haziran 2016 Cumartesi
  • B 1908 B 1908
    Svendborg Svendborg
    1 : 4
    07:00
13'inci Maçgünü
28 Mayıs 2016 Cumartesi
  • Dalum Dalum
    B 1908 B 1908
    1 : 1
    08:00
12'inci Maçgünü
21 Mayıs 2016 Cumartesi
  • B 1908 B 1908
    Jammerbugt FC Jammerbugt FC
    1 : 0
    09:00
11'inci Maçgünü
16 Mayıs 2016 Pazartesi
  • IK Skovbakken IK Skovbakken
    B 1908 B 1908
    6 : 2
    07:00
10'inci Maçgünü
11 Mayıs 2016 Çarşamba
  • B 1908 B 1908
    B 93 Kopenhagen B 93 Kopenhagen
    1 : 3
    13:00
9'inci Maçgünü
7 Mayıs 2016 Cumartesi
  • Naesby Naesby
    B 1908 B 1908
    4 : 0
    09:00
8'inci Maçgünü
30 Nisan 2016 Cumartesi
  • B 1908 B 1908
    Odder IGF Odder IGF
    0 : 3
    09:00
7'inci Maçgünü
23 Nisan 2016 Cumartesi
  • Kolding IF Kolding IF
    B 1908 B 1908
    1 : 3
    09:00
6'inci Maçgünü
16 Nisan 2016 Cumartesi
  • B 1908 B 1908
    Dalum Dalum
    1 : 1
    07:00
5'inci Maçgünü
9 Nisan 2016 Cumartesi
  • Svendborg Svendborg
    B 1908 B 1908
    1 : 0
    09:00
4'inci Maçgünü
2 Nisan 2016 Cumartesi
  • Jammerbugt FC Jammerbugt FC
    B 1908 B 1908
    3 : 0
    09:00
3'inci Maçgünü
28 Mart 2016 Pazartesi
  • B 1908 B 1908
    Naesby Naesby
    1 : 3
    07:00
2'inci Maçgünü
24 Mart 2016 Perşembe
  • B 93 Kopenhagen B 93 Kopenhagen
    B 1908 B 1908
    3 : 1
    10:00
1'inci Maçgünü
19 Mart 2016 Cumartesi
  • B 1908 B 1908
    IK Skovbakken IK Skovbakken
    0 : 4
    08:00
14'inci Maçgünü
7 Kasım 2015 Cumartesi
  • Holbaek Holbaek
    B 1908 B 1908
    1 : 1
    08:00
13'inci Maçgünü
31 Ekim 2015 Cumartesi
  • B 1908 B 1908
    Hallerup Hallerup
    2 : 4
    09:00
12'inci Maçgünü
24 Ekim 2015 Cumartesi
  • AB 70 AB 70
    B 1908 B 1908
    2 : 2
    08:00
11'inci Maçgünü
17 Ekim 2015 Cumartesi
  • B 1908 B 1908
    Bronshoj Bronshoj
    1 : 1
    07:00
10'inci Maçgünü
10 Ekim 2015 Cumartesi
  • Hvidovre Hvidovre
    B 1908 B 1908
    2 : 0
    09:00
9'inci Maçgünü
3 Ekim 2015 Cumartesi
  • B 1908 B 1908
    Avarta Avarta
    1 : 2
    07:00
8'inci Maçgünü
27 Eylül 2015 Pazar
  • Copenhagen Copenhagen
    B 1908 B 1908
    3 : 1
    07:00
7'inci Maçgünü
19 Eylül 2015 Cumartesi
  • B 1908 B 1908
    Copenhagen Copenhagen
    4 : 1
    07:00
6'inci Maçgünü
12 Eylül 2015 Cumartesi
  • B 1908 B 1908
    Holbaek Holbaek
    4 : 1
    07:00
5'inci Maçgünü
5 Eylül 2015 Cumartesi
  • Hallerup Hallerup
    B 1908 B 1908
    5 : 0
    07:00
2. Karşılaşma
1 Eylül 2015 Salı
  • Fredensborg Fredensborg
    B 1908 B 1908
    1 : 0
    11:15
4'inci Maçgünü
29 Ağustos 2015 Cumartesi
  • B 1908 B 1908
    AB 70 AB 70
    1 : 2
    07:00
3'inci Maçgünü
22 Ağustos 2015 Cumartesi
  • Bronshoj Bronshoj
    B 1908 B 1908
    0 : 0
    09:00
1. Karşılaşma
19 Ağustos 2015 Çarşamba
  • B 1908 B 1908
    Bk Fremad Amager Bk Fremad Amager
    2 : 0
    12:30
2'inci Maçgünü
15 Ağustos 2015 Cumartesi
  • B 1908 B 1908
    Hvidovre Hvidovre
    0 : 1
    07:00
1'inci Maçgünü
9 Ağustos 2015 Pazar
  • Avarta Avarta
    B 1908 B 1908
    3 : 1
    07:00
30'inci Maçgünü
20 Haziran 2015 Cumartesi
  • Hvidovre Hvidovre
    B 1908 B 1908
    1 : 1
    09:00
29'inci Maçgünü
13 Haziran 2015 Cumartesi
  • B 1908 B 1908
    BK Fremad Amager BK Fremad Amager
    0 : 1
    09:00