Ararat Yerevan

Hrazdan Stadium, Erivan
18'inci Maçgünü
4 Mart 2017 Cumartesi
  • Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    Shirak Gyumri FC Shirak Gyumri FC
    vs
    07:00
19'inci Maçgünü
11 Mart 2017 Cumartesi
  • Pyunik Pyunik
    Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    vs
    07:00
20'inci Maçgünü
18 Mart 2017 Cumartesi
  • Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    Alashkert Alashkert
    vs
    08:00
21'inci Maçgünü
1 Nisan 2017 Cumartesi
  • Banants Banants
    Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    vs
    07:00
22'inci Maçgünü
8 Nisan 2017 Cumartesi
  • FC GANDZASAR KAPAN FC GANDZASAR KAPAN
    Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    vs
    07:00
23'inci Maçgünü
15 Nisan 2017 Cumartesi
  • Shirak Gyumri FC Shirak Gyumri FC
    Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    vs
    08:00
24'inci Maçgünü
23 Nisan 2017 Pazar
  • Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    Pyunik Pyunik
    vs
    10:00
25'inci Maçgünü
29 Nisan 2017 Cumartesi
  • Alashkert Alashkert
    Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    vs
    09:00
26'inci Maçgünü
6 Mayıs 2017 Cumartesi
  • Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    Banants Banants
    vs
    11:00
27'inci Maçgünü
13 Mayıs 2017 Cumartesi
  • Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    FC GANDZASAR KAPAN FC GANDZASAR KAPAN
    vs
    11:00
28'inci Maçgünü
20 Mayıs 2017 Cumartesi
  • Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    Shirak Gyumri FC Shirak Gyumri FC
    vs
    11:00
29'inci Maçgünü
27 Mayıs 2017 Cumartesi
  • Pyunik Pyunik
    Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    vs
    11:00
30'inci Maçgünü
31 Mayıs 2017 Çarşamba
  • Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    Alashkert Alashkert
    vs
    09:00

Stadyum

Hrazdan Stadium
Erivan
Kapasite
53.849
17'inci Maçgünü
3 Aralık 2016 Cumartesi
16'inci Maçgünü
27 Kasım 2016 Pazar
15'inci Maçgünü
23 Kasım 2016 Çarşamba
14'inci Maçgünü
19 Kasım 2016 Cumartesi
13'inci Maçgünü
4 Kasım 2016 Cuma
11'inci Maçgünü
26 Ekim 2016 Çarşamba
10'inci Maçgünü
22 Ekim 2016 Cumartesi
Çeyrekfinal karşılaşması
18 Ekim 2016 Salı
9'inci Maçgünü
15 Ekim 2016 Cumartesi
8'inci Maçgünü
1 Ekim 2016 Cumartesi
7'inci Maçgünü
25 Eylül 2016 Pazar
Çeyrekfinal karşılaşması
21 Eylül 2016 Çarşamba
6'inci Maçgünü
17 Eylül 2016 Cumartesi
5'inci Maçgünü
10 Eylül 2016 Cumartesi
4'inci Maçgünü
27 Ağustos 2016 Cumartesi
3'inci Maçgünü
20 Ağustos 2016 Cumartesi
2'inci Maçgünü
13 Ağustos 2016 Cumartesi
1'inci Maçgünü
6 Ağustos 2016 Cumartesi
27'inci Maçgünü
22 Mayıs 2016 Pazar
  • Shirak Gyumri FC Shirak Gyumri FC
    Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    2 : 1
    09:00
28'inci Maçgünü
18 Mayıs 2016 Çarşamba
  • Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    FC GANDZASAR KAPAN FC GANDZASAR KAPAN
    0 : 2
    09:00
26'inci Maçgünü
14 Mayıs 2016 Cumartesi
  • Alashkert Alashkert
    Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    0 : 1
    09:00
25'inci Maçgünü
8 Mayıs 2016 Pazar
  • Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    Banants Banants
    1 : 2
    11:00
24'inci Maçgünü
30 Nisan 2016 Cumartesi
  • Pyunik Pyunik
    Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    0 : 0
    11:00
23'inci Maçgünü
23 Nisan 2016 Cumartesi
  • Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    Mika Mika
    0 : 4
    11:00
22'inci Maçgünü
17 Nisan 2016 Pazar
  • FC ULISSES YEREVAN FC ULISSES YEREVAN
    Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    0 : 3
    10:00
21'inci Maçgünü
10 Nisan 2016 Pazar
  • FC GANDZASAR KAPAN FC GANDZASAR KAPAN
    Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    0 : 0
    08:00
19'inci Maçgünü
6 Nisan 2016 Çarşamba
  • Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    Alashkert Alashkert
    0 : 0
    06:00
20'inci Maçgünü
2 Nisan 2016 Cumartesi
  • Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    Shirak Gyumri FC Shirak Gyumri FC
    1 : 1
    06:00
19'inci Maçgünü
26 Mart 2016 Cumartesi
  • Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    Alashkert Alashkert
    vs
    09:00
18'inci Maçgünü
20 Mart 2016 Pazar
  • Banants Banants
    Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    2 : 2
    06:00
17'inci Maçgünü
13 Mart 2016 Pazar
  • Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    Pyunik Pyunik
    1 : 2
    08:00
16'inci Maçgünü
3 Mart 2016 Perşembe
  • Mika Mika
    Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    1 : 1
    05:00
15'inci Maçgünü
28 Kasım 2015 Cumartesi
  • Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    FC ULISSES YEREVAN FC ULISSES YEREVAN
    3 : 1
    05:00
Çeyrekfinal karşılaşması
25 Kasım 2015 Çarşamba
  • Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    Alashkert Alashkert
    0 : 4
    05:30
14'inci Maçgünü
21 Kasım 2015 Cumartesi
  • Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    FC GANDZASAR KAPAN FC GANDZASAR KAPAN
    2 : 2
    05:00
13'inci Maçgünü
8 Kasım 2015 Pazar
  • Shirak Gyumri FC Shirak Gyumri FC
    Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    0 : 1
    06:00
12'inci Maçgünü
31 Ekim 2015 Cumartesi
  • Alashkert Alashkert
    Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    1 : 1
    06:00
Çeyrekfinal karşılaşması
28 Ekim 2015 Çarşamba
  • Alashkert Alashkert
    Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    1 : 0
    07:00
11'inci Maçgünü
24 Ekim 2015 Cumartesi
  • Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    Banants Banants
    0 : 0
    06:00
10'inci Maçgünü
18 Ekim 2015 Pazar
  • Pyunik Pyunik
    Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    0 : 1
    08:00
9'inci Maçgünü
5 Ekim 2015 Pazartesi
  • Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    Mika Mika
    2 : 1
    10:00
8'inci Maçgünü
26 Eylül 2015 Cumartesi
  • FC ULISSES YEREVAN FC ULISSES YEREVAN
    Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    1 : 2
    09:30
7'inci Maçgünü
20 Eylül 2015 Pazar
  • FC GANDZASAR KAPAN FC GANDZASAR KAPAN
    Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    1 : 0
    09:00
6'inci Maçgünü
12 Eylül 2015 Cumartesi
  • Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    Shirak Gyumri FC Shirak Gyumri FC
    0 : 2
    09:30
5'inci Maçgünü
29 Ağustos 2015 Cumartesi
  • Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    Alashkert Alashkert
    1 : 2
    09:30
4'inci Maçgünü
23 Ağustos 2015 Pazar
  • Banants Banants
    Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    3 : 0
    09:00
3'inci Maçgünü
16 Ağustos 2015 Pazar
  • Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    Pyunik Pyunik
    1 : 1
    09:30
2'inci Maçgünü
9 Ağustos 2015 Pazar
  • Mika Mika
    Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    0 : 1
    10:00
1'inci Maçgünü
2 Ağustos 2015 Pazar
  • Ararat Yerevan Ararat Yerevan
    FC ULISSES YEREVAN FC ULISSES YEREVAN
    2 : 0
    09:30