AEK

Zenon Stadyumu, Larnaca
26'inci Maçgünü
5 Mart 2017 Pazar
Çeyrekfinal karşılaşması
8 Mart 2017 Çarşamba

HEAD TO HEAD

AEK vs A. Famagusta
7 Galibiyet
2 Beraberlik
1 Galibiyet
AEK vs Nea Salamina
6 Galibiyet
2 Beraberlik
2 Galibiyet
AEK vs Karmiotissa Pelomidion
4 Galibiyet
0 Beraberlik
0 Galibiyet
AEK vs Apollon
5 Galibiyet
3 Beraberlik
2 Galibiyet
AEK vs Ethnikos
7 Galibiyet
1 Beraberlik
2 Galibiyet
AEK vs Ermis Aradippou
7 Galibiyet
2 Beraberlik
1 Galibiyet
Daha fazla

Stadyum

Zenon Stadyumu
Larnaca
Kapasite
13.032

Internet Takipçileri

6.086
Facebook Beğenileri
583
Twitter Takipçileri
25'inci Maçgünü
26 Şubat 2017 Pazar
Çeyrekfinal karşılaşması
22 Şubat 2017 Çarşamba
24'inci Maçgünü
19 Şubat 2017 Pazar
23'inci Maçgünü
12 Şubat 2017 Pazar
22'inci Maçgünü
5 Şubat 2017 Pazar
21'inci Maçgünü
29 Ocak 2017 Pazar
20'inci Maçgünü
21 Ocak 2017 Cumartesi
2. Karşılaşma
18 Ocak 2017 Çarşamba
19'inci Maçgünü
14 Ocak 2017 Cumartesi
2. Karşılaşma
11 Ocak 2017 Çarşamba
18'inci Maçgünü
7 Ocak 2017 Cumartesi
17'inci Maçgünü
3 Ocak 2017 Salı
16'inci Maçgünü
21 Aralık 2016 Çarşamba
15'inci Maçgünü
17 Aralık 2016 Cumartesi
14'inci Maçgünü
11 Aralık 2016 Pazar
13'inci Maçgünü
3 Aralık 2016 Cumartesi
12'inci Maçgünü
26 Kasım 2016 Cumartesi
11'inci Maçgünü
20 Kasım 2016 Pazar
10'inci Maçgünü
5 Kasım 2016 Cumartesi
9'inci Maçgünü
29 Ekim 2016 Cumartesi
1. Karşılaşma
26 Ekim 2016 Çarşamba
8'inci Maçgünü
23 Ekim 2016 Pazar
7'inci Maçgünü
17 Ekim 2016 Pazartesi
6'inci Maçgünü
2 Ekim 2016 Pazar
5'inci Maçgünü
25 Eylül 2016 Pazar
2'inci Maçgünü
21 Eylül 2016 Çarşamba
4'inci Maçgünü
18 Eylül 2016 Pazar
1'inci Maçgünü
14 Eylül 2016 Çarşamba
3'inci Maçgünü
10 Eylül 2016 Cumartesi
4. Eleme Turu
25 Ağustos 2016 Perşembe
1'inci Maçgünü
20 Ağustos 2016 Cumartesi
4. Eleme Turu
18 Ağustos 2016 Perşembe
3. Eleme Turu
4 Ağustos 2016 Perşembe
2. Eleme Turu
21 Temmuz 2016 Perşembe
1. Eleme Turu
7 Temmuz 2016 Perşembe
30 Haziran 2016 Perşembe
  • AEK AEK
    SS Folgore/falciano SS Folgore/falciano
    3 : 0
    13:00
1'inci Maçgünü
24 Haziran 2016 Cuma
  • AEK AEK
    Omonia Omonia
    0 : 0
    12:00
21 Haziran 2016 Salı
  • AEK AEK
    Balzan FC Balzan FC
    4 : 0
    12:30
16 Haziran 2016 Perşembe
  • Legia Varşova Legia Varşova
    AEK AEK
    0 : 1
    10:00
10'inci Maçgünü
14 Mayıs 2016 Cumartesi
  • Nea Salamina Nea Salamina
    AEK AEK
    3 : 2
    12:00
9'inci Maçgünü
7 Mayıs 2016 Cumartesi
  • AEK AEK
    Omonia Omonia
    1 : 3
    12:00
8'inci Maçgünü
28 Nisan 2016 Perşembe
  • Apoel Nicosia Apoel Nicosia
    AEK AEK
    2 : 0
    09:00
7'inci Maçgünü
23 Nisan 2016 Cumartesi
  • AEK AEK
    A. Famagusta A. Famagusta
    3 : 2
    11:00
Yarıfinal karşılaşması
20 Nisan 2016 Çarşamba
  • Omonia Omonia
    AEK AEK
    5 : 3
    12:00
6'inci Maçgünü
16 Nisan 2016 Cumartesi
  • Apollon Apollon
    AEK AEK
    2 : 2
    11:00
5'inci Maçgünü
9 Nisan 2016 Cumartesi
  • AEK AEK
    Nea Salamina Nea Salamina
    2 : 0
    11:00
Yarıfinal karşılaşması
6 Nisan 2016 Çarşamba
  • AEK AEK
    Omonia Omonia
    0 : 0
    12:00
4'inci Maçgünü
3 Nisan 2016 Pazar
  • Omonia Omonia
    AEK AEK
    0 : 1
    11:00