Trenkwalder Admira

BSFZ-Arena, Maria Enzersdorf
27'inci Maçgünü
1 Nisan 2017 Cumartesi
Çeyrekfinal karşılaşması
5 Nisan 2017 Çarşamba
28'inci Maçgünü
8 Nisan 2017 Cumartesi
29'inci Maçgünü
15 Nisan 2017 Cumartesi
  • Admira Wacker Admira Wacker
    SKN St. Polten SKN St. Polten
    vs
    10:00
30'inci Maçgünü
22 Nisan 2017 Cumartesi
  • SCR Altach SCR Altach
    Admira Wacker Admira Wacker
    vs
    10:00
31'inci Maçgünü
29 Nisan 2017 Cumartesi
  • Admira Wacker Admira Wacker
    SK Rapid Vien SK Rapid Vien
    vs
    10:00
32'inci Maçgünü
6 Mayıs 2017 Cumartesi
  • SV Josko Ried SV Josko Ried
    Admira Wacker Admira Wacker
    vs
    10:00
33'inci Maçgünü
13 Mayıs 2017 Cumartesi
  • Admira Wacker Admira Wacker
    WOLFSBERGER AC WOLFSBERGER AC
    vs
    10:00
34'inci Maçgünü
20 Mayıs 2017 Cumartesi
  • RB Salzburg RB Salzburg
    Admira Wacker Admira Wacker
    vs
    10:00
35'inci Maçgünü
25 Mayıs 2017 Perşembe
  • SK Sturm Graz SK Sturm Graz
    Admira Wacker Admira Wacker
    vs
    10:00
36'inci Maçgünü
28 Mayıs 2017 Pazar
  • Admira Wacker Admira Wacker
    FK Austria Vien FK Austria Vien
    vs
    10:00

HEAD TO HEAD

Trenkwalder Admira vs SK Rapid Vien
3 Galibiyet
3 Beraberlik
4 Galibiyet
Trenkwalder Admira vs Wolfsberger AC
4 Galibiyet
1 Beraberlik
5 Galibiyet
Trenkwalder Admira vs FK Austria Vien
3 Galibiyet
2 Beraberlik
5 Galibiyet
Trenkwalder Admira vs SCR Altach
3 Galibiyet
3 Beraberlik
4 Galibiyet
Trenkwalder Admira vs LASK Linz
0 Galibiyet
0 Beraberlik
1 Galibiyet
Trenkwalder Admira vs First Vienna
1 Galibiyet
1 Beraberlik
1 Galibiyet
Daha fazla

Stadyum

BSFZ-Arena
Maria Enzersdorf
Kapasite
10 800

Internet Takipçileri

16.076
Facebook Beğenileri
26'inci Maçgünü
18 Mart 2017 Cumartesi
25'inci Maçgünü
11 Mart 2017 Cumartesi
24'inci Maçgünü
4 Mart 2017 Cumartesi
23'inci Maçgünü
25 Şubat 2017 Cumartesi
22'inci Maçgünü
18 Şubat 2017 Cumartesi
21'inci Maçgünü
11 Şubat 2017 Cumartesi
1'inci Maçgünü
20 Ocak 2017 Cuma
20'inci Maçgünü
17 Aralık 2016 Cumartesi
19'inci Maçgünü
10 Aralık 2016 Cumartesi
18'inci Maçgünü
3 Aralık 2016 Cumartesi
17'inci Maçgünü
30 Kasım 2016 Çarşamba
16'inci Maçgünü
27 Kasım 2016 Pazar
15'inci Maçgünü
19 Kasım 2016 Cumartesi
14'inci Maçgünü
5 Kasım 2016 Cumartesi
13'inci Maçgünü
29 Ekim 2016 Cumartesi
12'inci Maçgünü
22 Ekim 2016 Cumartesi
11'inci Maçgünü
15 Ekim 2016 Cumartesi
10'inci Maçgünü
1 Ekim 2016 Cumartesi
9'inci Maçgünü
24 Eylül 2016 Cumartesi
2. Karşılaşma
21 Eylül 2016 Çarşamba
8'inci Maçgünü
17 Eylül 2016 Cumartesi
7'inci Maçgünü
11 Eylül 2016 Pazar
6'inci Maçgünü
27 Ağustos 2016 Cumartesi
5'inci Maçgünü
20 Ağustos 2016 Cumartesi
4'inci Maçgünü
13 Ağustos 2016 Cumartesi
3'inci Maçgünü
6 Ağustos 2016 Cumartesi
3. Eleme Turu
3 Ağustos 2016 Çarşamba
2'inci Maçgünü
31 Temmuz 2016 Pazar
3. Eleme Turu
28 Temmuz 2016 Perşembe
1'inci Maçgünü
24 Temmuz 2016 Pazar
2. Eleme Turu
20 Temmuz 2016 Çarşamba
1. Karşılaşma
17 Temmuz 2016 Pazar
2. Eleme Turu
14 Temmuz 2016 Perşembe
1'inci Maçgünü
10 Temmuz 2016 Pazar
30 Haziran 2016 Perşembe
  • Trenkwalder Admira Trenkwalder Admira
    Spartak Myjava Spartak Myjava
    1 : 1
    11:00
1'inci Maçgünü
24 Haziran 2016 Cuma
  • Trenkwalder Admira Trenkwalder Admira
    Terek Grozny Terek Grozny
    1 : 0
    12:00
21 Haziran 2016 Salı
  • Trenkwalder Admira Trenkwalder Admira
    Kapfenberger SV Kapfenberger SV
    3 : 0
    12:00
17 Haziran 2016 Cuma
  • Trenkwalder Admira Trenkwalder Admira
    SC Wiener Neustadt SC Wiener Neustadt
    2 : 1
    12:00
15 Haziran 2016 Çarşamba
  • Trenkwalder Admira Trenkwalder Admira
    Cukaricki Cukaricki
    2 : 1
    11:00
Final maçı
19 Mayıs 2016 Perşembe
  • Admira Wacker Admira Wacker
    RB Salzburg RB Salzburg
    0 : 5
    14:30
36'inci Maçgünü
15 Mayıs 2016 Pazar
  • Admira Wacker Admira Wacker
    SK Rapid Vien SK Rapid Vien
    1 : 3
    11:30
35'inci Maçgünü
11 Mayıs 2016 Çarşamba
  • WOLFSBERGER AC WOLFSBERGER AC
    Admira Wacker Admira Wacker
    1 : 2
    14:30
34'inci Maçgünü
7 Mayıs 2016 Cumartesi
  • FK Austria Vien FK Austria Vien
    Admira Wacker Admira Wacker
    3 : 1
    10:00
33'inci Maçgünü
30 Nisan 2016 Cumartesi
  • Admira Wacker Admira Wacker
    SCR Altach SCR Altach
    2 : 1
    12:30
32'inci Maçgünü
23 Nisan 2016 Cumartesi
  • SV Josko Ried SV Josko Ried
    Admira Wacker Admira Wacker
    1 : 0
    12:30
Yarıfinal karşılaşması
19 Nisan 2016 Salı
  • Admira Wacker Admira Wacker
    SKN St. Polten SKN St. Polten
    2 : 1
    12:00
31'inci Maçgünü
16 Nisan 2016 Cumartesi
  • Trenkwalder Admira Trenkwalder Admira
    Schoiz Grödig Schoiz Grödig
    1 : 1
    12:30