Polityka cookies

Strona wykorzystuje ciasteczka (pliki cookies) w celu doskonalenia jej funkcjonowania. Warunki przechowywania i dostępu do ciasteczek możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki, z której korzystasz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wolga Olimpiets

Stadion Lokomotiv, Niżny Nowogród
1/32 finału
środa, 21 sierpnia 2019
10. kolejka
niedziela, 25 sierpnia 2019
11. kolejka
sobota, 31 sierpnia 2019
14. kolejka
sobota, 21 września 2019
  • Volga Olimpiets Volga Olimpiets
    Avangard Kursk Avangard Kursk
    vs
    06:00
15. kolejka
niedziela, 29 września 2019
  • Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik Ivanovo
    Volga Olimpiets Volga Olimpiets
    vs
    06:00
16. kolejka
sobota, 5 października 2019
  • Volga Olimpiets Volga Olimpiets
    Yenisey Krasnoyarsk Yenisey Krasnoyarsk
    vs
    06:00
17. kolejka
sobota, 12 października 2019
  • Rotor Volgograd Rotor Volgograd
    Volga Olimpiets Volga Olimpiets
    vs
    06:00
18. kolejka
sobota, 19 października 2019
  • Volga Olimpiets Volga Olimpiets
    FK Khimki FK Khimki
    vs
    06:00
19. kolejka
środa, 23 października 2019
  • Krasnodar II Krasnodar II
    Volga Olimpiets Volga Olimpiets
    vs
    06:00
20. kolejka
niedziela, 27 października 2019
  • Volga Olimpiets Volga Olimpiets
    Neftek. Niżniekamsk Neftek. Niżniekamsk
    vs
    06:00
21. kolejka
niedziela, 3 listopada 2019
  • Shinnik Yaroslavl Shinnik Yaroslavl
    Volga Olimpiets Volga Olimpiets
    vs
    05:00
22. kolejka
sobota, 9 listopada 2019
  • Volga Olimpiets Volga Olimpiets
    Spartak Moscow II Spartak Moscow II
    vs
    05:00
23. kolejka
środa, 13 listopada 2019
  • FC Torpedo Moskwa FC Torpedo Moskwa
    Volga Olimpiets Volga Olimpiets
    vs
    05:00
24. kolejka
niedziela, 17 listopada 2019
  • Volga Olimpiets Volga Olimpiets
    Rosja Rosja
    vs
    05:00
25. kolejka
sobota, 23 listopada 2019
  • Fakel Voronezh Fakel Voronezh
    Volga Olimpiets Volga Olimpiets
    vs
    05:00
26. kolejka
poniedziałek, 9 marca 2020
  • Volga Olimpiets Volga Olimpiets
    Baltika Kaliningrad Baltika Kaliningrad
    vs
    06:00
27. kolejka
niedziela, 15 marca 2020
  • SKA-Energiya Khabarovsk SKA-Energiya Khabarovsk
    Volga Olimpiets Volga Olimpiets
    vs
    06:00
28. kolejka
niedziela, 22 marca 2020
  • Volga Olimpiets Volga Olimpiets
    Mordovia Saransk Mordovia Saransk
    vs
    06:00
29. kolejka
niedziela, 29 marca 2020
  • Chertanovo Chertanovo
    Volga Olimpiets Volga Olimpiets
    vs
    06:00
30. kolejka
sobota, 4 kwietnia 2020
  • Torpedo Armavir Torpedo Armavir
    Volga Olimpiets Volga Olimpiets
    vs
    06:00
31. kolejka
środa, 8 kwietnia 2020
  • Volga Olimpiets Volga Olimpiets
    Luch-Energiya Vladivostok Luch-Energiya Vladivostok
    vs
    06:00
32. kolejka
niedziela, 12 kwietnia 2020
  • Avangard Kursk Avangard Kursk
    Volga Olimpiets Volga Olimpiets
    vs
    06:00
33. kolejka
sobota, 18 kwietnia 2020
  • Volga Olimpiets Volga Olimpiets
    Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik Ivanovo
    vs
    06:00
34. kolejka
niedziela, 26 kwietnia 2020
  • Yenisey Krasnoyarsk Yenisey Krasnoyarsk
    Volga Olimpiets Volga Olimpiets
    vs
    06:00
35. kolejka
sobota, 2 maja 2020
  • Volga Olimpiets Volga Olimpiets
    Rotor Volgograd Rotor Volgograd
    vs
    06:00
36. kolejka
środa, 6 maja 2020
  • FK Khimki FK Khimki
    Volga Olimpiets Volga Olimpiets
    vs
    06:00
37. kolejka
niedziela, 10 maja 2020
  • Volga Olimpiets Volga Olimpiets
    Krasnodar II Krasnodar II
    vs
    06:00
38. kolejka
sobota, 16 maja 2020
  • Tom Tomsk Tom Tomsk
    Volga Olimpiets Volga Olimpiets
    vs
    06:00

BEZPOŚREDNIE MECZE

Wolga Olimpiets vs FC Avangard Kursk
1 Wygrana
2 Remisy
1 Wygrana
Wolga Olimpiets vs FK Jenisej Krasnojarsk
0 Wygranych
0 Remisów
2 Wygrane
Wolga Olimpiets vs FK Chimki
3 Wygrane
1 Remis
0 Wygranych
Wolga Olimpiets vs Spartak 2
2 Wygrane
1 Remis
2 Wygrane
Wolga Olimpiets vs FC Baltika Kaliningrad
1 Wygrana
2 Remisy
2 Wygrane
Wolga Olimpiets vs FC Mordovia Sarańsk
1 Wygrana
1 Remis
0 Wygranych
Załaduj więcej

Stadion

Lokomotiv Stadium
Nischni Nowgorod
Pojemność
17.800
6. kolejka
sobota, 3 sierpnia 2019
czwartek, 27 czerwca 2019
Kwalifikacje runda 1.
niedziela, 2 czerwca 2019
30. kolejka
niedziela, 7 kwietnia 2019
1. kolejka
czwartek, 21 lutego 2019
24. kolejka
sobota, 24 listopada 2018
23. kolejka
niedziela, 18 listopada 2018
22. kolejka
środa, 14 listopada 2018
20. kolejka
niedziela, 4 listopada 2018
18. kolejka
środa, 24 października 2018
17. kolejka
sobota, 20 października 2018
16. kolejka
sobota, 13 października 2018
1/16 finału
środa, 26 września 2018
13. kolejka
niedziela, 23 września 2018
12. kolejka
środa, 19 września 2018