Vardar Skopje

Philip II Arena, Skopje
21. kolejka
niedziela, 5 marca 2017
  • Pobeda Junior Pobeda Junior
    Vardar Skopje Vardar Skopje
    vs
    08:00
22. kolejka
niedziela, 12 marca 2017
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    vs
    09:00
23. kolejka
niedziela, 19 marca 2017
  • Gjorce Petrov Gjorce Petrov
    Vardar Skopje Vardar Skopje
    vs
    09:00
24. kolejka
niedziela, 26 marca 2017
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    FK Rabotnicki Skopje FK Rabotnicki Skopje
    vs
    09:00
25. kolejka
środa, 29 marca 2017
  • FK Renova FK Renova
    Vardar Skopje Vardar Skopje
    vs
    09:00
26. kolejka
niedziela, 2 kwietnia 2017
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    FK Pelister Bitola FK Pelister Bitola
    vs
    09:00
27. kolejka
środa, 5 kwietnia 2017
  • FK Sileks Kratovo FK Sileks Kratovo
    Vardar Skopje Vardar Skopje
    vs
    10:00
28. kolejka
niedziela, 9 kwietnia 2017
  • KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    Vardar Skopje Vardar Skopje
    vs
    10:00
29. kolejka
niedziela, 16 kwietnia 2017
  • Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    Vardar Skopje Vardar Skopje
    vs
    10:00
Półfinał
środa, 19 kwietnia 2017
  • Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    Vardar Skopje Vardar Skopje
    vs
    08:00
30. kolejka
niedziela, 23 kwietnia 2017
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    Pobeda Junior Pobeda Junior
    vs
    10:00
31. kolejka
środa, 26 kwietnia 2017
  • Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    Vardar Skopje Vardar Skopje
    vs
    10:00
32. kolejka
niedziela, 30 kwietnia 2017
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    Gjorce Petrov Gjorce Petrov
    vs
    10:00
33. kolejka
niedziela, 7 maja 2017
  • FK Rabotnicki Skopje FK Rabotnicki Skopje
    Vardar Skopje Vardar Skopje
    vs
    10:30
36. kolejka
poniedziałek, 8 maja 2017
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    FK Sileks Kratovo FK Sileks Kratovo
    vs
    10:30
34. kolejka
niedziela, 14 maja 2017
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    FK Renova FK Renova
    vs
    10:30
35. kolejka
niedziela, 21 maja 2017
  • FK Pelister Bitola FK Pelister Bitola
    Vardar Skopje Vardar Skopje
    vs
    10:30

BEZPOŚREDNIE MECZE

Vardar Skopje vs FK Rabotnicki Skopje
6 Wygranych
3 Remisy
1 Wygrana
Vardar Skopje vs FK Pelister Bitola
6 Wygranych
4 Remisy
0 Wygranych
Vardar Skopje vs Pobeda Junior
4 Wygrane
4 Remisy
2 Wygrane
Vardar Skopje vs Gjorce Petrov
4 Wygrane
1 Remis
0 Wygranych
Vardar Skopje vs FK Sileks Kratovo
7 Wygranych
2 Remisy
1 Wygrana
Vardar Skopje vs FK Renova
6 Wygranych
2 Remisy
2 Wygrane
Załaduj więcej

Stadion

Philip II Arena
Skopje
Pojemność
35,000

Fani w Internecie

89 686
Fani na Facebooku
1 681
Followersi na Twitterze
16. kolejka
niedziela, 27 listopada 2016
Ćwierćfinał
środa, 23 listopada 2016
14. kolejka
środa, 16 listopada 2016
12. kolejka
niedziela, 30 października 2016
11. kolejka
niedziela, 23 października 2016
1/8 finału
środa, 19 października 2016
10. kolejka
niedziela, 16 października 2016
9. kolejka
niedziela, 2 października 2016
7. kolejka
niedziela, 25 września 2016
1/8 finału
środa, 21 września 2016
5. kolejka
niedziela, 11 września 2016
3. kolejka
niedziela, 21 sierpnia 2016
Kwalifikacje runda 2.
środa, 20 lipca 2016
środa, 29 czerwca 2016
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
    2 : 0
    11:30
sobota, 18 czerwca 2016
  • Sturm Graz Sturm Graz
    Vardar Skopje Vardar Skopje
    1 : 1
    10:00
32. kolejka
czwartek, 19 maja 2016
  • FK Rabotnicki Skopje FK Rabotnicki Skopje
    Vardar Skopje Vardar Skopje
    0 : 1
    10:30
31. kolejka
niedziela, 8 maja 2016
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    2 : 0
    10:00
30. kolejka
sobota, 30 kwietnia 2016
  • FK Sileks Kratovo FK Sileks Kratovo
    Vardar Skopje Vardar Skopje
    1 : 2
    10:00
29. kolejka
niedziela, 24 kwietnia 2016
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    1 : 0
    10:00
28. kolejka
środa, 20 kwietnia 2016
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    2 : 1
    10:00
27. kolejka
niedziela, 17 kwietnia 2016
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    1 : 1
    10:00
26. kolejka
niedziela, 10 kwietnia 2016
  • FK Sileks Kratovo FK Sileks Kratovo
    Vardar Skopje Vardar Skopje
    3 : 2
    10:00
25. kolejka
środa, 6 kwietnia 2016
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    FK Rabotnicki Skopje FK Rabotnicki Skopje
    1 : 0
    12:00
24. kolejka
niedziela, 3 kwietnia 2016
  • KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    Vardar Skopje Vardar Skopje
    0 : 1
    10:00
23. kolejka
sobota, 19 marca 2016
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    FK Metalurg Skopje FK Metalurg Skopje
    2 : 1
    09:00
22. kolejka
niedziela, 13 marca 2016
  • Mladost Carev Mladost Carev
    Vardar Skopje Vardar Skopje
    0 : 3
    09:00
21. kolejka
wtorek, 8 marca 2016
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    4 : 0
    08:00
20. kolejka
niedziela, 28 lutego 2016
  • Horizont Turnovo Horizont Turnovo
    Vardar Skopje Vardar Skopje
    0 : 1
    08:00
19. kolejka
niedziela, 21 lutego 2016
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    FK Renova FK Renova
    4 : 1
    08:00
18. kolejka
czwartek, 10 grudnia 2015
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    FK Sileks Kratovo FK Sileks Kratovo
    4 : 0
    07:00
17. kolejka
sobota, 5 grudnia 2015
  • FK Rabotnicki Skopje FK Rabotnicki Skopje
    Vardar Skopje Vardar Skopje
    1 : 1
    07:00
Ćwierćfinał
środa, 2 grudnia 2015
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    1 : 2
    07:00
16. kolejka
niedziela, 29 listopada 2015
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    FK Renova FK Renova
    2 : 0
    07:00