Uście nad Łabą

Mestsky Stadion, Usti nad Łabą
20. kolejka
sobota, 25 marca 2017
  • Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    Dynamo Czeskie Budziejowice Dynamo Czeskie Budziejowice
    vs
    12:00
21. kolejka
sobota, 1 kwietnia 2017
  • Pardubice Pardubice
    Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    vs
    11:00
22. kolejka
sobota, 8 kwietnia 2017
  • Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    Fotbal Trinec Fotbal Trinec
    vs
    11:00
23. kolejka
sobota, 15 kwietnia 2017
  • Mas Taborsko Mas Taborsko
    Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    vs
    11:00
24. kolejka
sobota, 22 kwietnia 2017
  • Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    vs
    11:00
25. kolejka
sobota, 29 kwietnia 2017
  • Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    vs
    11:00
26. kolejka
sobota, 6 maja 2017
  • Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
    vs
    11:00
27. kolejka
środa, 10 maja 2017
  • FK Varnsdorf FK Varnsdorf
    Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    vs
    11:00
28. kolejka
sobota, 13 maja 2017
  • Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    Sigma Ołomuniec Sigma Ołomuniec
    vs
    11:00
  • Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    SK Sigma Ołomuniec B SK Sigma Ołomuniec B
    vs
    11:00
29. kolejka
sobota, 20 maja 2017
  • 1 SC Znojmo 1 SC Znojmo
    Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    vs
    11:00
30. kolejka
sobota, 27 maja 2017
  • Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    Fotbal Frydek Mistek Fotbal Frydek Mistek
    vs
    11:00

BEZPOŚREDNIE MECZE

Uście nad Łabą vs MFK Vitkovice
7 Wygranych
2 Remisy
1 Wygrana
Uście nad Łabą vs Mas Taborsko
0 Wygranych
3 Remisy
7 Wygranych
Uście nad Łabą vs FC Zbrojovka Brno
2 Wygrane
1 Remis
3 Wygrane
Uście nad Łabą vs Pardubice
7 Wygranych
1 Remis
2 Wygrane
Uście nad Łabą vs FC Graffin Vlasim
4 Wygrane
1 Remis
5 Wygranych
Uście nad Łabą vs FC Banik Ostrawa
1 Wygrana
1 Remis
2 Wygrane
Załaduj więcej

Stadion

Mestsky Stadion
Usti nad Labem
Pojemność
3,000

Fani w Internecie

3 476
Fani na Facebooku
13. kolejka
piątek, 28 października 2016
12. kolejka
niedziela, 23 października 2016
11. kolejka
piątek, 14 października 2016
10. kolejka
sobota, 8 października 2016
7. kolejka
piątek, 16 września 2016
środa, 29 czerwca 2016
  • 1 FK Pribram 1 FK Pribram
    Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    3 : 4
    11:00
30. kolejka
sobota, 28 maja 2016
  • Mas Taborsko Mas Taborsko
    Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    5 : 1
    11:00
29. kolejka
sobota, 21 maja 2016
  • Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    FC Hradec Kralove FC Hradec Kralove
    1 : 2
    11:00
28. kolejka
wtorek, 17 maja 2016
  • Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    MFK Karvina MFK Karvina
    1 : 3
    12:00
26. kolejka
piątek, 6 maja 2016
  • Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    Banik Sokolov Banik Sokolov
    1 : 1
    11:00
25. kolejka
sobota, 30 kwietnia 2016
  • SFC Opawa SFC Opawa
    Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    2 : 1
    12:00
24. kolejka
piątek, 22 kwietnia 2016
  • Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    4 : 1
    12:00
23. kolejka
sobota, 16 kwietnia 2016
  • Fotbal Trinec Fotbal Trinec
    Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    2 : 0
    04:15
22. kolejka
sobota, 9 kwietnia 2016
  • Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    Dynamo Czeskie Budziejowice Dynamo Czeskie Budziejowice
    0 : 3
    12:00
21. kolejka
sobota, 2 kwietnia 2016
  • Pardubice Pardubice
    Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    1 : 1
    04:15
20. kolejka
piątek, 25 marca 2016
  • Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    Fotbal Frydek Mistek Fotbal Frydek Mistek
    0 : 0
    13:00
19. kolejka
sobota, 19 marca 2016
  • FC Graffin Vlasim FC Graffin Vlasim
    Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    2 : 2
    10:00
18. kolejka
piątek, 11 marca 2016
  • Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    FK Varnsdorf FK Varnsdorf
    0 : 0
    12:00
17. kolejka
piątek, 4 marca 2016
  • 1 SC Znojmo 1 SC Znojmo
    Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    2 : 1
    12:00
1. kolejka
sobota, 27 lutego 2016
  • Loko Vltavin Loko Vltavin
    Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    4 : 1
    08:00
16. kolejka
sobota, 21 listopada 2015
  • Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    SK Sigma Ołomuniec B SK Sigma Ołomuniec B
    2 : 1
    07:30
15. kolejka
niedziela, 15 listopada 2015
  • FC Hradec Kralove FC Hradec Kralove
    Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    0 : 0
    09:00
1/8 finału
wtorek, 10 listopada 2015
  • Dukla Praga Dukla Praga
    Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    3 : 0
    10:00
14. kolejka
sobota, 7 listopada 2015
  • MFK Karvina MFK Karvina
    Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    1 : 0
    08:00
12. kolejka
sobota, 24 października 2015
  • Banik Sokolov Banik Sokolov
    Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    1 : 1
    04:15
1/8 finału
wtorek, 20 października 2015
  • Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    Dukla Praga Dukla Praga
    0 : 3
    12:00
11. kolejka
piątek, 16 października 2015
  • Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    SFC Opawa SFC Opawa
    3 : 3
    12:00
10. kolejka
niedziela, 11 października 2015
  • Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    0 : 2
    04:15
9. kolejka
piątek, 2 października 2015
  • Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    Fotbal Trinec Fotbal Trinec
    3 : 1
    12:00
8. kolejka
piątek, 25 września 2015
  • Dynamo Czeskie Budziejowice Dynamo Czeskie Budziejowice
    Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    0 : 1
    12:00
Runda 3.
wtorek, 22 września 2015
  • Uście nad Łabą Uście nad Łabą
    SK Slavia Praga SK Slavia Praga
    4 : 2
    12:00