Torpedo-BelAZ

Stadion Torpedo, Zhodzina
10. kolejka
sobota, 27 maja 2017
11. kolejka
niedziela, 4 czerwca 2017
12. kolejka
czwartek, 15 czerwca 2017
13. kolejka
wtorek, 20 czerwca 2017
15. kolejka
sobota, 1 lipca 2017
  • FC Slavia Mozyr FC Slavia Mozyr
    Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    vs
    11:00
16. kolejka
sobota, 29 lipca 2017
  • FC Isloch FC Isloch
    Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    vs
    11:00
17. kolejka
sobota, 5 sierpnia 2017
  • Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    Slutsksakhar Słuck Slutsksakhar Słuck
    vs
    11:00
18. kolejka
piątek, 11 sierpnia 2017
  • Dynamo Mińsk Dynamo Mińsk
    Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    vs
    11:00
19. kolejka
piątek, 18 sierpnia 2017
  • Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    FC Witebsk FC Witebsk
    vs
    11:00
20. kolejka
piątek, 25 sierpnia 2017
  • FC Dniepr Mogilev FC Dniepr Mogilev
    Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    vs
    11:00
21. kolejka
piątek, 8 września 2017
  • Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    Naftan Nowopoł Naftan Nowopoł
    vs
    11:00
22. kolejka
piątek, 15 września 2017
  • FC Krumkachi FC Krumkachi
    Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    vs
    11:00
23. kolejka
piątek, 22 września 2017
  • Niemen Grodno Niemen Grodno
    Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    vs
    11:00
24. kolejka
piątek, 29 września 2017
  • Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    FC Gorodeya FC Gorodeya
    vs
    11:00
25. kolejka
piątek, 13 października 2017
  • FC Gomel FC Gomel
    Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    vs
    11:00
26. kolejka
niedziela, 22 października 2017
  • Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    FC Mińsk FC Mińsk
    vs
    11:00
27. kolejka
sobota, 28 października 2017
  • FC Brest FC Brest
    Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    vs
    11:00
28. kolejka
piątek, 3 listopada 2017
  • Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    BATE Borysów BATE Borysów
    vs
    12:00
29. kolejka
sobota, 18 listopada 2017
  • Szachtior Soligorsk Szachtior Soligorsk
    Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    vs
    11:00
30. kolejka
niedziela, 26 listopada 2017
  • Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    FC Slavia Mozyr FC Slavia Mozyr
    vs
    11:00

BEZPOŚREDNIE MECZE

Torpedo-BelAZ vs Slutsksakhar Słuck
3 Wygrane
3 Remisy
3 Wygrane
Torpedo-BelAZ vs FC Witebsk
5 Wygranych
3 Remisy
2 Wygrane
Torpedo-BelAZ vs FC Mińsk
6 Wygranych
3 Remisy
1 Wygrana
Torpedo-BelAZ vs BATE Borysów
2 Wygrane
4 Remisy
4 Wygrane
Torpedo-BelAZ vs FC Slavia Mozyr
4 Wygrane
1 Remis
4 Wygrane
Torpedo-BelAZ vs Dynamo Mińsk
4 Wygrane
3 Remisy
3 Wygrane
Załaduj więcej

Stadion

Torpedo Stadium
Schodsina
Pojemność
6.524

Fani w Internecie

156
Fani na Facebooku
1.052
Followersi na Twitterze
8. kolejka
poniedziałek, 15 maja 2017
4. kolejka
piątek, 21 kwietnia 2017
2. kolejka
poniedziałek, 10 kwietnia 2017
1. kolejka
sobota, 1 kwietnia 2017
29. kolejka
sobota, 19 listopada 2016
27. kolejka
niedziela, 30 października 2016
26. kolejka
sobota, 22 października 2016
25. kolejka
sobota, 15 października 2016
16. kolejka
sobota, 8 października 2016
23. kolejka
niedziela, 25 września 2016
1/8 finału
środa, 21 września 2016
22. kolejka
sobota, 17 września 2016
21. kolejka
piątek, 9 września 2016
20. kolejka
piątek, 26 sierpnia 2016
18. kolejka
niedziela, 14 sierpnia 2016
17. kolejka
poniedziałek, 8 sierpnia 2016
Kwalifikacje runda 3.
czwartek, 4 sierpnia 2016
Kwalifikacje runda 2.
czwartek, 21 lipca 2016
14. kolejka
niedziela, 26 czerwca 2016
  • Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    FC Gorodeya FC Gorodeya
    1 : 3
    12:00
13. kolejka
niedziela, 19 czerwca 2016
  • Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    BATE Borysów BATE Borysów
    1 : 2
    13:00
12. kolejka
środa, 15 czerwca 2016
  • FC Slavia Mozyr FC Slavia Mozyr
    Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    0 : 1
    11:30
11. kolejka
piątek, 10 czerwca 2016
  • Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    FC Isloch FC Isloch
    1 : 1
    12:30
10. kolejka
sobota, 4 czerwca 2016
  • Niemen Grodno Niemen Grodno
    Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    0 : 3
    11:30
7. kolejka
poniedziałek, 30 maja 2016
  • FC Brest FC Brest
    Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    3 : 2
    11:00
9. kolejka
środa, 25 maja 2016
  • Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    FC Belshina Bobrujsk FC Belshina Bobrujsk
    2 : 2
    12:30
Finał
sobota, 21 maja 2016
  • BATE Borysów BATE Borysów
    Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    2 : 3
    11:00
8. kolejka
poniedziałek, 16 maja 2016
  • FC Mińsk FC Mińsk
    Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    0 : 0
    11:30
6. kolejka
niedziela, 8 maja 2016
  • FC Witebsk FC Witebsk
    Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    0 : 1
    11:00
Półfinał
środa, 4 maja 2016
  • FC Mińsk FC Mińsk
    Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    0 : 1
    11:00
5. kolejka
sobota, 30 kwietnia 2016
  • Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    FC Krumkachi FC Krumkachi
    3 : 0
    11:00
4. kolejka
poniedziałek, 25 kwietnia 2016
  • FC Granit Mikashevichi FC Granit Mikashevichi
    Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    1 : 1
    10:30
Półfinał
środa, 20 kwietnia 2016
  • Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    FC Mińsk FC Mińsk
    1 : 1
    13:00
3. kolejka
sobota, 16 kwietnia 2016
  • Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    Naftan Nowopoł Naftan Nowopoł
    2 : 1
    10:00