The Strongest

Estadio Hernando Siles, La Paz
2. kolejka
czwartek, 16 marca 2017
3. kolejka
wtorek, 18 kwietnia 2017
  • Sporting Cristal Sporting Cristal
    The Strongest The Strongest
    vs
    19:45
4. kolejka
czwartek, 4 maja 2017
  • The Strongest The Strongest
    Sporting Cristal Sporting Cristal
    vs
    17:30
5. kolejka
środa, 17 maja 2017
  • The Strongest The Strongest
    Santos SP Santos SP
    vs
    17:30
6. kolejka
wtorek, 23 maja 2017
  • Independiente Santa Fe Independiente Santa Fe
    The Strongest The Strongest
    vs
    19:45

BEZPOŚREDNIE MECZE

The Strongest vs CA Nacional Potosi
6 Wygranych
2 Remisy
2 Wygrane
The Strongest vs Club Jorge Wilstermann
5 Wygranych
2 Remisy
3 Wygrane
The Strongest vs San Jose Oruro
6 Wygranych
3 Remisy
1 Wygrana
The Strongest vs Sport Boys
6 Wygranych
3 Remisy
1 Wygrana
The Strongest vs Bolivar La Paz
4 Wygrane
4 Remisy
2 Wygrane
The Strongest vs Blooming SC
4 Wygrane
3 Remisy
3 Wygrane
Załaduj więcej

Stadion

Estadio Hernando Siles
La Paz
Pojemność
42.000
Kwalifikacje runda 3.
czwartek, 23 lutego 2017
Kwalifikacje runda 2.
czwartek, 9 lutego 2017
Kwalifikacje runda 2.
czwartek, 2 lutego 2017
1. kolejka
niedziela, 29 stycznia 2017
20. kolejka
poniedziałek, 12 grudnia 2016
18. kolejka
niedziela, 4 grudnia 2016
17. kolejka
sobota, 26 listopada 2016
16. kolejka
środa, 23 listopada 2016
13. kolejka
niedziela, 30 października 2016
5. kolejka
środa, 26 października 2016
11. kolejka
niedziela, 23 października 2016
10. kolejka
czwartek, 20 października 2016
9. kolejka
niedziela, 16 października 2016
3. kolejka
środa, 21 września 2016
6. kolejka
sobota, 17 września 2016
2. kolejka
niedziela, 21 sierpnia 2016
22. kolejka
środa, 25 maja 2016
  • CA Ciclon CA Ciclon
    The Strongest The Strongest
    2 : 0
    15:00
20. kolejka
niedziela, 22 maja 2016
  • Real Potosi Real Potosi
    The Strongest The Strongest
    2 : 2
    16:00
21. kolejka
niedziela, 15 maja 2016
  • The Strongest The Strongest
    San Jose Oruro San Jose Oruro
    4 : 1
    17:15
19. kolejka
czwartek, 12 maja 2016
  • The Strongest The Strongest
    Club Jorge Wilstermann Club Jorge Wilstermann
    2 : 0
    20:00
18. kolejka
niedziela, 8 maja 2016
  • Oriente Petrolero Oriente Petrolero
    The Strongest The Strongest
    0 : 1
    17:15
17. kolejka
czwartek, 5 maja 2016
  • The Strongest The Strongest
    Sport Boys Sport Boys
    4 : 0
    20:00
16. kolejka
niedziela, 1 maja 2016
  • Bolivar La Paz Bolivar La Paz
    The Strongest The Strongest
    1 : 1
    16:00
15. kolejka
czwartek, 28 kwietnia 2016
  • The Strongest The Strongest
    CA Nacional Potosi CA Nacional Potosi
    2 : 1
    20:00
14. kolejka
niedziela, 24 kwietnia 2016
  • Universitario de Sucre Universitario de Sucre
    The Strongest The Strongest
    2 : 0
    17:15
6. kolejka
czwartek, 21 kwietnia 2016
  • The Strongest The Strongest
    Sao Paulo SP Sao Paulo SP
    1 : 1
    20:45
12. kolejka
niedziela, 17 kwietnia 2016
  • The Strongest The Strongest
    CA Ciclon CA Ciclon
    4 : 2
    15:00
5. kolejka
wtorek, 12 kwietnia 2016
  • Trujillanos FC Trujillanos FC
    The Strongest The Strongest
    2 : 1
    18:30
11. kolejka
sobota, 9 kwietnia 2016
  • Club Petrolero Club Petrolero
    The Strongest The Strongest
    0 : 1
    15:00
4. kolejka
środa, 6 kwietnia 2016
  • River Plate River Plate
    The Strongest The Strongest
    6 : 0
    18:30
10. kolejka
niedziela, 3 kwietnia 2016
  • San Jose Oruro San Jose Oruro
    The Strongest The Strongest
    3 : 2
    15:00
3. kolejka
środa, 16 marca 2016
  • The Strongest The Strongest
    River Plate River Plate
    1 : 1
    18:30
9. kolejka
niedziela, 13 marca 2016
  • The Strongest The Strongest
    Real Potosi Real Potosi
    3 : 1
    15:00
6. kolejka
środa, 9 marca 2016
  • Sport Boys Sport Boys
    The Strongest The Strongest
    1 : 1
    14:00
8. kolejka
niedziela, 6 marca 2016
  • Club Jorge Wilstermann Club Jorge Wilstermann
    The Strongest The Strongest
    1 : 0
    16:15