Shkendija 79 Tetovo

Philip II Arena, Skopje
19. kolejka
niedziela, 19 lutego 2017
  • Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    FK Sileks Kratovo FK Sileks Kratovo
    vs
    08:00
20. kolejka
niedziela, 26 lutego 2017
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    vs
    08:00
Półfinał
środa, 1 marca 2017
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    vs
    08:00
21. kolejka
niedziela, 5 marca 2017
  • Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    vs
    08:00
22. kolejka
niedziela, 12 marca 2017
  • Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    Pobeda Junior Pobeda Junior
    vs
    09:00
23. kolejka
niedziela, 19 marca 2017
  • Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    vs
    09:00
24. kolejka
niedziela, 26 marca 2017
  • Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    Gjorce Petrov Gjorce Petrov
    vs
    09:00
25. kolejka
środa, 29 marca 2017
  • FK Rabotnicki Skopje FK Rabotnicki Skopje
    Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    vs
    09:00
26. kolejka
niedziela, 2 kwietnia 2017
  • Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    FK Renova FK Renova
    vs
    09:00
27. kolejka
środa, 5 kwietnia 2017
  • FK Pelister Bitola FK Pelister Bitola
    Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    vs
    10:00
28. kolejka
niedziela, 9 kwietnia 2017
  • FK Sileks Kratovo FK Sileks Kratovo
    Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    vs
    10:00
29. kolejka
niedziela, 16 kwietnia 2017
  • Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    Vardar Skopje Vardar Skopje
    vs
    10:00
Półfinał
środa, 19 kwietnia 2017
  • Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    Vardar Skopje Vardar Skopje
    vs
    08:00
30. kolejka
niedziela, 23 kwietnia 2017
  • KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    vs
    10:00
31. kolejka
środa, 26 kwietnia 2017
  • Pobeda Junior Pobeda Junior
    Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    vs
    10:00
32. kolejka
niedziela, 30 kwietnia 2017
  • Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    vs
    10:00
33. kolejka
niedziela, 7 maja 2017
  • Gjorce Petrov Gjorce Petrov
    Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    vs
    10:30
36. kolejka
poniedziałek, 8 maja 2017
  • Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    FK Pelister Bitola FK Pelister Bitola
    vs
    10:30
34. kolejka
niedziela, 14 maja 2017
  • Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    FK Rabotnicki Skopje FK Rabotnicki Skopje
    vs
    10:30
35. kolejka
niedziela, 21 maja 2017
  • FK Renova FK Renova
    Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    vs
    10:30

Stadion

Philip II Arena
Üsküp
Pojemność
35.000

Fani w Internecie

65,240
Fani na Facebooku
954
Followersi na Twitterze
12. kolejka
niedziela, 30 października 2016
11. kolejka
niedziela, 23 października 2016
10. kolejka
niedziela, 16 października 2016
Kwalifikacje runda 4.
czwartek, 25 sierpnia 2016
Kwalifikacje runda 3.
czwartek, 4 sierpnia 2016
Kwalifikacje runda 2.
czwartek, 21 lipca 2016
Kwalifikacje runda 1.
czwartek, 7 lipca 2016
czwartek, 30 czerwca 2016
  • Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    Cracovia Kraków Cracovia Kraków
    2 : 0
    15:00
1. kolejka
środa, 22 czerwca 2016
  • Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    NK Lokomotiva Zagrzeb NK Lokomotiva Zagrzeb
    0 : 3
    12:00
sobota, 18 czerwca 2016
  • Wolfsberger AC Wolfsberger AC
    Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    1 : 1
    12:00
środa, 15 czerwca 2016
  • NK Domzale NK Domzale
    Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    3 : 2
    12:00
32. kolejka
czwartek, 19 maja 2016
  • KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    1 : 3
    10:30
Finał
poniedziałek, 16 maja 2016
  • FK Rabotnicki Skopje FK Rabotnicki Skopje
    Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    0 : 2
    14:00
31. kolejka
niedziela, 8 maja 2016
  • Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    FK Sileks Kratovo FK Sileks Kratovo
    3 : 0
    10:00
30. kolejka
sobota, 30 kwietnia 2016
  • Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    3 : 0
    10:00
29. kolejka
niedziela, 24 kwietnia 2016
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    1 : 0
    10:00
28. kolejka
środa, 20 kwietnia 2016
  • Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    FK Rabotnicki Skopje FK Rabotnicki Skopje
    3 : 1
    10:00
27. kolejka
niedziela, 17 kwietnia 2016
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    1 : 1
    10:00
Półfinał
środa, 13 kwietnia 2016
  • Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    Horizont Turnovo Horizont Turnovo
    2 : 1
    10:00
26. kolejka
niedziela, 10 kwietnia 2016
  • Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    FK Renova FK Renova
    3 : 1
    10:00
25. kolejka
środa, 6 kwietnia 2016
  • Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    FK Sileks Kratovo FK Sileks Kratovo
    3 : 1
    10:00
24. kolejka
sobota, 2 kwietnia 2016
  • FK Rabotnicki Skopje FK Rabotnicki Skopje
    Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    0 : 1
    10:00
22. kolejka
niedziela, 13 marca 2016
  • FK Metalurg Skopje FK Metalurg Skopje
    Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    0 : 4
    09:00
21. kolejka
środa, 9 marca 2016
  • Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    Mladost Carev Mladost Carev
    2 : 0
    08:00
20. kolejka
niedziela, 28 lutego 2016
  • Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    0 : 3
    08:00
18. kolejka
czwartek, 10 grudnia 2015
  • Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    4 : 1
    07:00
17. kolejka
niedziela, 6 grudnia 2015
  • FK Sileks Kratovo FK Sileks Kratovo
    Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    3 : 1
    07:00