Pobeda Junior

Philip II Arena, Skopje
19. kolejka
niedziela, 19 lutego 2017
  • Pobeda Junior Pobeda Junior
    FK Pelister Bitola FK Pelister Bitola
    vs
    08:00
20. kolejka
niedziela, 26 lutego 2017
  • FK Sileks Kratovo FK Sileks Kratovo
    Pobeda Junior Pobeda Junior
    vs
    08:00
21. kolejka
niedziela, 5 marca 2017
  • Pobeda Junior Pobeda Junior
    Vardar Skopje Vardar Skopje
    vs
    08:00
22. kolejka
niedziela, 12 marca 2017
  • Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    Pobeda Junior Pobeda Junior
    vs
    09:00
23. kolejka
niedziela, 19 marca 2017
  • Pobeda Junior Pobeda Junior
    KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    vs
    09:00
24. kolejka
niedziela, 26 marca 2017
  • Pobeda Junior Pobeda Junior
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    vs
    09:00
25. kolejka
środa, 29 marca 2017
  • Gjorce Petrov Gjorce Petrov
    Pobeda Junior Pobeda Junior
    vs
    09:00
26. kolejka
niedziela, 2 kwietnia 2017
  • Pobeda Junior Pobeda Junior
    FK Rabotnicki Skopje FK Rabotnicki Skopje
    vs
    09:00
27. kolejka
środa, 5 kwietnia 2017
  • FK Renova FK Renova
    Pobeda Junior Pobeda Junior
    vs
    10:00
28. kolejka
niedziela, 9 kwietnia 2017
  • FK Pelister Bitola FK Pelister Bitola
    Pobeda Junior Pobeda Junior
    vs
    10:00
29. kolejka
niedziela, 16 kwietnia 2017
  • Pobeda Junior Pobeda Junior
    FK Sileks Kratovo FK Sileks Kratovo
    vs
    10:00
30. kolejka
niedziela, 23 kwietnia 2017
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    Pobeda Junior Pobeda Junior
    vs
    10:00
31. kolejka
środa, 26 kwietnia 2017
  • Pobeda Junior Pobeda Junior
    Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    vs
    10:00
32. kolejka
niedziela, 30 kwietnia 2017
  • KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    Pobeda Junior Pobeda Junior
    vs
    10:00
33. kolejka
niedziela, 7 maja 2017
  • Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    Pobeda Junior Pobeda Junior
    vs
    10:30
36. kolejka
poniedziałek, 8 maja 2017
  • Pobeda Junior Pobeda Junior
    FK Renova FK Renova
    vs
    10:30
34. kolejka
niedziela, 14 maja 2017
  • Pobeda Junior Pobeda Junior
    Gjorce Petrov Gjorce Petrov
    vs
    10:30
35. kolejka
niedziela, 21 maja 2017
  • FK Rabotnicki Skopje FK Rabotnicki Skopje
    Pobeda Junior Pobeda Junior
    vs
    10:30

Stadion

Philip II Arena
Skopje
Pojemność
35,000
18. kolejka
niedziela, 4 grudnia 2016
16. kolejka
niedziela, 27 listopada 2016
Ćwierćfinał
środa, 23 listopada 2016
15. kolejka
niedziela, 20 listopada 2016
12. kolejka
niedziela, 30 października 2016
11. kolejka
niedziela, 23 października 2016
10. kolejka
niedziela, 16 października 2016
1/8 finału
środa, 12 października 2016
9. kolejka
niedziela, 2 października 2016
7. kolejka
niedziela, 25 września 2016
1/8 finału
środa, 21 września 2016
6. kolejka
niedziela, 18 września 2016
5. kolejka
niedziela, 11 września 2016
3. kolejka
niedziela, 21 sierpnia 2016
1/16 finału
środa, 17 sierpnia 2016
27. kolejka
sobota, 14 maja 2016
  • Pobeda Junior Pobeda Junior
    FK Vlazrimi FK Vlazrimi
    2 : 0
    10:30
26. kolejka
sobota, 7 maja 2016
  • FK Skopje FK Skopje
    Pobeda Junior Pobeda Junior
    1 : 0
    10:00
25. kolejka
sobota, 30 kwietnia 2016
  • Pobeda Junior Pobeda Junior
    1 : 0
    10:00
24. kolejka
sobota, 23 kwietnia 2016
  • FK Miravci FK Miravci
    Pobeda Junior Pobeda Junior
    0 : 2
    10:00
23. kolejka
wtorek, 19 kwietnia 2016
  • Pobeda Junior Pobeda Junior
    FK Gostivar FK Gostivar
    3 : 0
    10:00
22. kolejka
sobota, 16 kwietnia 2016
  • FK Pelister Bitola FK Pelister Bitola
    Pobeda Junior Pobeda Junior
    1 : 4
    10:00
21. kolejka
sobota, 9 kwietnia 2016
  • FK Euromilk Gorno Lisice FK Euromilk Gorno Lisice
    Pobeda Junior Pobeda Junior
    1 : 2
    10:00
20. kolejka
sobota, 2 kwietnia 2016
  • Pobeda Junior Pobeda Junior
    FK Teteks Tetovo FK Teteks Tetovo
    1 : 0
    10:00
11. kolejka
wtorek, 29 marca 2016
  • Gjorce Petrov Gjorce Petrov
    Pobeda Junior Pobeda Junior
    1 : 3
    10:00
17. kolejka
sobota, 12 marca 2016
  • Pobeda Junior Pobeda Junior
    0 : 1
    08:00
16. kolejka
sobota, 5 marca 2016
  • Gjorce Petrov Gjorce Petrov
    Pobeda Junior Pobeda Junior
    0 : 0
    08:00
14. kolejka
sobota, 28 listopada 2015
  • FK Vlazrimi FK Vlazrimi
    Pobeda Junior Pobeda Junior
    2 : 1
    07:00
13. kolejka
sobota, 21 listopada 2015
  • Pobeda Junior Pobeda Junior
    FK Miravci FK Miravci
    2 : 1
    07:00
12. kolejka
sobota, 14 listopada 2015
  • FK Pelister Bitola FK Pelister Bitola
    Pobeda Junior Pobeda Junior
    2 : 1
    07:00
11. kolejka
sobota, 7 listopada 2015
  • Pobeda Junior Pobeda Junior
    FK Skopje FK Skopje
    0 : 0
    07:00
10. kolejka
sobota, 31 października 2015
  • FK Teteks Tetovo FK Teteks Tetovo
    Pobeda Junior Pobeda Junior
    1 : 3
    08:30
9. kolejka
sobota, 24 października 2015
  • FK Euromilk Gorno Lisice FK Euromilk Gorno Lisice
    Pobeda Junior Pobeda Junior
    1 : 1
    07:30
8. kolejka
sobota, 17 października 2015
  • Pobeda Junior Pobeda Junior
    3 : 0
    08:30
7. kolejka
sobota, 3 października 2015
  • Pobeda Junior Pobeda Junior
    Gjorce Petrov Gjorce Petrov
    0 : 3
    09:00
6. kolejka
sobota, 26 września 2015
  • FK Gostivar FK Gostivar
    Pobeda Junior Pobeda Junior
    1 : 1
    09:30
5. kolejka
sobota, 19 września 2015
  • Pobeda Junior Pobeda Junior
    FK Vlazrimi FK Vlazrimi
    1 : 1
    09:30
4. kolejka
sobota, 12 września 2015
  • FK Miravci FK Miravci
    Pobeda Junior Pobeda Junior
    0 : 1
    10:00
3. kolejka
niedziela, 30 sierpnia 2015
  • Pobeda Junior Pobeda Junior
    FK Pelister Bitola FK Pelister Bitola
    1 : 1
    10:30
2. kolejka
sobota, 22 sierpnia 2015
  • FK Skopje FK Skopje
    Pobeda Junior Pobeda Junior
    3 : 3
    10:30
1. kolejka
sobota, 15 sierpnia 2015
  • Pobeda Junior Pobeda Junior
    FK Teteks Tetovo FK Teteks Tetovo
    1 : 1
    11:30
1/16 finału
środa, 12 sierpnia 2015
  • Pobeda Junior Pobeda Junior
    7 : 8
    11:30
1. kolejka
środa, 15 lipca 2015
  • PFC Bansko PFC Bansko
    Pobeda Junior Pobeda Junior
    2 : 1
    11:00