Paide Linnameeskond

Paide linnastaadion, Paide
4. kolejka
sobota, 1 kwietnia 2017
  • FC Nomme Kalju FC Nomme Kalju
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    vs
    09:00
6. kolejka
piątek, 14 kwietnia 2017
  • Flora Tallin Flora Tallin
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    vs
    06:00
7. kolejka
piątek, 21 kwietnia 2017
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    JK Sillamae Kalev JK Sillamae Kalev
    vs
    12:00
8. kolejka
wtorek, 25 kwietnia 2017
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    vs
    12:00
9. kolejka
sobota, 29 kwietnia 2017
  • FC Infonet FC Infonet
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    vs
    12:00
10. kolejka
sobota, 6 maja 2017
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    FC Infonet FC Infonet
    vs
    06:00
11. kolejka
piątek, 12 maja 2017
  • Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    vs
    12:00
12. kolejka
sobota, 20 maja 2017
  • JK Sillamae Kalev JK Sillamae Kalev
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    vs
    09:00
13. kolejka
wtorek, 23 maja 2017
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    Flora Tallin Flora Tallin
    vs
    13:00
15. kolejka
sobota, 3 czerwca 2017
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    FC Nomme Kalju FC Nomme Kalju
    vs
    06:00
16. kolejka
piątek, 16 czerwca 2017
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    Levadia Tallin Levadia Tallin
    vs
    12:30
17. kolejka
piątek, 30 czerwca 2017
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
    vs
    12:30
18. kolejka
sobota, 8 lipca 2017
  • Narva JK Trans Narva JK Trans
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    vs
    12:00
20. kolejka
sobota, 22 lipca 2017
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    JK Sillamae Kalev JK Sillamae Kalev
    vs
    12:00
21. kolejka
sobota, 29 lipca 2017
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    FC Nomme Kalju FC Nomme Kalju
    vs
    12:00
22. kolejka
sobota, 5 sierpnia 2017
  • Levadia Tallin Levadia Tallin
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    vs
    09:00
23. kolejka
piątek, 11 sierpnia 2017
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    Narva JK Trans Narva JK Trans
    vs
    12:00
24. kolejka
poniedziałek, 14 sierpnia 2017
  • Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    vs
    12:00
25. kolejka
piątek, 18 sierpnia 2017
  • Flora Tallin Flora Tallin
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    vs
    12:30
26. kolejka
poniedziałek, 21 sierpnia 2017
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    FC Infonet FC Infonet
    vs
    11:30
27. kolejka
piątek, 25 sierpnia 2017
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    vs
    11:30
28. kolejka
piątek, 8 września 2017
  • Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    vs
    12:00
29. kolejka
wtorek, 12 września 2017
  • FC Infonet FC Infonet
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    vs
    12:00
30. kolejka
sobota, 16 września 2017
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    Flora Tallin Flora Tallin
    vs
    06:00
31. kolejka
sobota, 23 września 2017
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
    vs
    06:00
32. kolejka
sobota, 30 września 2017
  • Narva JK Trans Narva JK Trans
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    vs
    09:00
33. kolejka
sobota, 14 października 2017
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    Levadia Tallin Levadia Tallin
    vs
    09:00
34. kolejka
sobota, 21 października 2017
  • FC Nomme Kalju FC Nomme Kalju
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    vs
    06:00
35. kolejka
sobota, 28 października 2017
  • JK Sillamae Kalev JK Sillamae Kalev
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    vs
    06:00

BEZPOŚREDNIE MECZE

Paide Linnameeskond vs JK Sillamae Kalev
1 Wygrana
4 Remisy
5 Wygranych
Paide Linnameeskond vs Jalgpallikool Tammeka
5 Wygranych
1 Remis
4 Wygrane
Paide Linnameeskond vs Flora Tallin
1 Wygrana
1 Remis
8 Wygranych
Paide Linnameeskond vs FC Nomme Kalju
3 Wygrane
3 Remisy
4 Wygrane
Paide Linnameeskond vs Levadia Tallin
0 Wygranych
1 Remis
9 Wygranych
Paide Linnameeskond vs Narva JK Trans
3 Wygrane
4 Remisy
3 Wygrane
Załaduj więcej

Stadion

Paide linnastaadion
Paide
Pojemność
268

Fani w Internecie

3 142
Fani na Facebooku
108
Followersi na Twitterze
35. kolejka
piątek, 28 października 2016
34. kolejka
sobota, 22 października 2016
1/8 finału
środa, 19 października 2016
33. kolejka
sobota, 15 października 2016
29. kolejka
poniedziałek, 12 września 2016
16. kolejka
niedziela, 19 czerwca 2016
  • Levadia Tallin Levadia Tallin
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    4 : 0
    12:00
14. kolejka
wtorek, 24 maja 2016
  • Parnu Linnameeskond Parnu Linnameeskond
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    0 : 3
    12:00
13. kolejka
wtorek, 17 maja 2016
  • JK Sillamae Kalev JK Sillamae Kalev
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    0 : 0
    12:00
12. kolejka
piątek, 13 maja 2016
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    4 : 2
    12:00
15. kolejka
wtorek, 10 maja 2016
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    FC Infonet FC Infonet
    1 : 4
    12:00
11. kolejka
piątek, 6 maja 2016
  • Flora Tallin Flora Tallin
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    2 : 0
    12:00
10. kolejka
sobota, 30 kwietnia 2016
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    FC Nomme Kalju FC Nomme Kalju
    1 : 1
    09:00
9. kolejka
sobota, 23 kwietnia 2016
  • FC Nomme Kalju FC Nomme Kalju
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    1 : 0
    12:00
8. kolejka
sobota, 16 kwietnia 2016
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    Flora Tallin Flora Tallin
    1 : 1
    06:00
7. kolejka
sobota, 9 kwietnia 2016
  • Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    0 : 5
    06:00
6. kolejka
wtorek, 5 kwietnia 2016
  • Narva JK Trans Narva JK Trans
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    2 : 3
    12:00
5. kolejka
sobota, 2 kwietnia 2016
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    Parnu Linnameeskond Parnu Linnameeskond
    4 : 0
    06:00
4. kolejka
sobota, 19 marca 2016
  • JK Sillamae Kalev JK Sillamae Kalev
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    1 : 1
    07:00
3. kolejka
sobota, 12 marca 2016
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    Levadia Tallin Levadia Tallin
    0 : 1
    06:00
2. kolejka
wtorek, 8 marca 2016
  • Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    2 : 0
    12:00
1. kolejka
sobota, 5 marca 2016
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    FC Infonet FC Infonet
    0 : 2
    06:00
sobota, 9 stycznia 2016
  • Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    0 : 3
    12:15
36. kolejka
sobota, 7 listopada 2015
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    Flora Tallin Flora Tallin
    2 : 1
    07:00
35. kolejka
sobota, 31 października 2015
  • Parnu Linnameeskond Parnu Linnameeskond
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    0 : 1
    08:00
34. kolejka
sobota, 24 października 2015
  • Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    2 : 3
    07:00
33. kolejka
niedziela, 18 października 2015
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    4 : 0
    07:00
32. kolejka
sobota, 3 października 2015
  • FC Nomme Kalju FC Nomme Kalju
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    1 : 0
    07:00
31. kolejka
sobota, 26 września 2015
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    JK Sillamae Kalev JK Sillamae Kalev
    1 : 1
    07:00
30. kolejka
sobota, 19 września 2015
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    Narva JK Trans Narva JK Trans
    1 : 2
    07:00
29. kolejka
wtorek, 15 września 2015
  • Levadia Tallin Levadia Tallin
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    5 : 1
    10:45