Metałurh Zaporoże

Sławutycz Arena, Zaporoże
  • porażka
    1:2 2015-11-29
    vs.
    Dynamo Kijów U19
    Dynamo Kijów U19
  • porażka
    0:5 2015-11-23
    vs.
    Wołyń Łuck
    Wołyń Łuck
  • zwycięstwo
    4:2 2015-11-12
    vs.
    Goverla Użhorod
    Goverla Użhorod
  • zwycięstwo
    2:0 2015-11-08
    vs.
    Zoria Ługańsk
    Zoria Ługańsk
  • zwycięstwo
    2:0 2015-11-01
    vs.
    FC Oleksandria
    FC Oleksandria

Stadion

Slavutych-Arena
Zaporizhia
Pojemność
11.983
30. kolejka
niedziela, 29 maja 2016
  • vs
    08:00
29. kolejka
niedziela, 22 maja 2016
  • vs
    08:00
28. kolejka
niedziela, 15 maja 2016
  • vs
    08:00
27. kolejka
niedziela, 8 maja 2016
  • vs
    11:00
26. kolejka
niedziela, 1 maja 2016
  • vs
    08:00
25. kolejka
niedziela, 24 kwietnia 2016
  • vs
    08:00
24. kolejka
niedziela, 17 kwietnia 2016
  • vs
    08:00
23. kolejka
niedziela, 10 kwietnia 2016
  • Skala Stryj Skala Stryj
    Metałurh Zaporoże Metałurh Zaporoże
    vs
    08:00
22. kolejka
niedziela, 3 kwietnia 2016
  • Metałurh Zaporoże Metałurh Zaporoże
    Worskła Połtawa Worskła Połtawa
    vs
    08:00
21. kolejka
niedziela, 27 marca 2016
  • vs
    08:00
20. kolejka
niedziela, 20 marca 2016
  • Metałurh Zaporoże Metałurh Zaporoże
    Szachtar Donieck Szachtar Donieck
    vs
    09:00
19. kolejka
niedziela, 13 marca 2016
  • vs
    09:00
18. kolejka
niedziela, 29 listopada 2015
  • Metałurh Zaporoże Metałurh Zaporoże
    Dynamo Kijów U19 Dynamo Kijów U19
    1 : 2
    06:00
17. kolejka
poniedziałek, 23 listopada 2015
  • 5 : 0
    06:00
16. kolejka
czwartek, 12 listopada 2015
  • 4 : 2
    06:00
15. kolejka
niedziela, 8 listopada 2015
  • 0 : 2
    06:00
14. kolejka
niedziela, 1 listopada 2015
  • 2 : 0
    06:00
13. kolejka
niedziela, 25 października 2015
  • Karpaty Lwów Karpaty Lwów
    Metałurh Zaporoże Metałurh Zaporoże
    6 : 0
    08:00
12. kolejka
niedziela, 18 października 2015
  • 1 : 0
    06:00
11. kolejka
niedziela, 11 października 2015
  • 5 : 0
    08:00
10. kolejka
niedziela, 4 października 2015
  • Metałurh Zaporoże Metałurh Zaporoże
    Dnipro Dniepropetrowsk Dnipro Dniepropetrowsk
    1 : 2
    05:00
9. kolejka
niedziela, 27 września 2015
  • 7 : 0
    08:00
8. kolejka
niedziela, 20 września 2015
  • Metałurh Zaporoże Metałurh Zaporoże
    Skala Stryj Skala Stryj
    2 : 1
    07:00
7. kolejka
niedziela, 13 września 2015
  • Worskła Połtawa Worskła Połtawa
    Metałurh Zaporoże Metałurh Zaporoże
    4 : 1
    08:00
6. kolejka
niedziela, 6 września 2015
  • 0 : 2
    05:00
5. kolejka
niedziela, 30 sierpnia 2015
  • Szachtar Donieck Szachtar Donieck
    Metałurh Zaporoże Metałurh Zaporoże
    3 : 1
    10:00
4. kolejka
środa, 26 sierpnia 2015
  • 1 : 0
    06:00
3. kolejka
sobota, 15 sierpnia 2015
  • Dynamo Kijów U19 Dynamo Kijów U19
    Metałurh Zaporoże Metałurh Zaporoże
    3 : 1
    05:00
2. kolejka
niedziela, 9 sierpnia 2015
  • 1 : 5
    05:00
1. kolejka
niedziela, 2 sierpnia 2015
  • 2 : 3
    05:00
14. kolejka
środa, 10 czerwca 2015
  • 4 : 3
    10:00
12. kolejka
środa, 27 maja 2015
  • 2 : 0
    05:00
11. kolejka
środa, 20 maja 2015
  • 2 : 3
    08:00
10. kolejka
środa, 13 maja 2015
  • 2 : 1
    06:00
9. kolejka
środa, 6 maja 2015
  • 0 : 6
    06:00
8. kolejka
środa, 29 kwietnia 2015
  • Metałurh Zaporoże Metałurh Zaporoże
    Worskła Połtawa Worskła Połtawa
    1 : 2
    05:00
7. kolejka
środa, 22 kwietnia 2015
  • 0 : 2
    05:00
5. kolejka
środa, 8 kwietnia 2015
  • 2 : 3
    07:00
4. kolejka
środa, 1 kwietnia 2015
  • 0 : 1
    06:00
3. kolejka
środa, 25 marca 2015
  • 2 : 0
    07:00
2. kolejka
środa, 18 marca 2015
  • 8 : 2
    07:00
1. kolejka
środa, 11 marca 2015
  • Worskła Połtawa Worskła Połtawa
    Metałurh Zaporoże Metałurh Zaporoże
    0 : 3
    07:00