Lokomotiv Płowdiw

Stadion Lokomotiv, Płowdiw
20. kolejka
sobota, 18 lutego 2017
  • FC Vereya FC Vereya
    Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    vs
    11:00
21. kolejka
sobota, 25 lutego 2017
  • Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    Neftochimik 1962 Burgas Neftochimik 1962 Burgas
    vs
    11:00
22. kolejka
środa, 1 marca 2017
  • FC Pirin Blagoevgrad FC Pirin Blagoevgrad
    Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    vs
    11:00
23. kolejka
sobota, 4 marca 2017
  • Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    Gorna Oryahovitsa Gorna Oryahovitsa
    vs
    11:00
24. kolejka
sobota, 11 marca 2017
  • PFC Dunav Ruse PFC Dunav Ruse
    Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    vs
    11:00
25. kolejka
sobota, 18 marca 2017
  • Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    CSKA Sofia CSKA Sofia
    vs
    12:00
26. kolejka
sobota, 1 kwietnia 2017
  • Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    vs
    11:00
Ćwierćfinał
środa, 5 kwietnia 2017
  • Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
    vs
    12:00

Stadion

Локомотив
Пловдив
Pojemność
13 000

Fani w Internecie

16 785
Fani na Facebooku
255
Followersi na Twitterze
12. kolejka
sobota, 29 października 2016
11. kolejka
piątek, 21 października 2016
10. kolejka
poniedziałek, 17 października 2016
7. kolejka
piątek, 16 września 2016
36. kolejka
sobota, 28 maja 2016
  • FC Pirin Blagoevgrad FC Pirin Blagoevgrad
    Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    1 : 2
    10:00
35. kolejka
niedziela, 22 maja 2016
  • Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    Cherno More Warna Cherno More Warna
    2 : 1
    11:00
34. kolejka
sobota, 14 maja 2016
  • Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    PFC Montana 1921 PFC Montana 1921
    2 : 0
    13:30
33. kolejka
wtorek, 10 maja 2016
  • Lewski Sofia Lewski Sofia
    Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    2 : 3
    13:30
32. kolejka
sobota, 7 maja 2016
  • Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
    2 : 1
    13:00
30. kolejka
niedziela, 24 kwietnia 2016
  • Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    Botev Płowdiw Botev Płowdiw
    2 : 1
    10:30
29. kolejka
sobota, 16 kwietnia 2016
  • Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    5 : 2
    13:00
28. kolejka
niedziela, 10 kwietnia 2016
  • Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    PFC Slavia Sofia PFC Slavia Sofia
    3 : 1
    13:00
27. kolejka
piątek, 1 kwietnia 2016
  • Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    FC Pirin Blagoevgrad FC Pirin Blagoevgrad
    4 : 2
    13:15
26. kolejka
niedziela, 20 marca 2016
  • Cherno More Warna Cherno More Warna
    Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    1 : 1
    08:00
25. kolejka
sobota, 12 marca 2016
  • PFC Montana 1921 PFC Montana 1921
    Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    0 : 1
    07:00
24. kolejka
sobota, 5 marca 2016
  • Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    Lewski Sofia Lewski Sofia
    1 : 1
    07:00
23. kolejka
wtorek, 1 marca 2016
  • Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
    Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    2 : 0
    11:00
21. kolejka
sobota, 20 lutego 2016
  • Botev Płowdiw Botev Płowdiw
    Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    1 : 0
    06:00
20. kolejka
niedziela, 13 grudnia 2015
  • Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    1 : 1
    09:15
19. kolejka
poniedziałek, 7 grudnia 2015
  • PFC Slavia Sofia PFC Slavia Sofia
    Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    3 : 0
    07:00
18. kolejka
czwartek, 3 grudnia 2015
  • FC Pirin Blagoevgrad FC Pirin Blagoevgrad
    Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    3 : 0
    10:30
17. kolejka
sobota, 28 listopada 2015
  • Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    Cherno More Warna Cherno More Warna
    1 : 3
    07:00
16. kolejka
piątek, 20 listopada 2015
  • Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    PFC Montana 1921 PFC Montana 1921
    1 : 0
    10:30
15. kolejka
niedziela, 8 listopada 2015
  • Lewski Sofia Lewski Sofia
    Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    1 : 0
    09:15
14. kolejka
poniedziałek, 2 listopada 2015
  • Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
    2 : 0
    10:30
1/8 finału
środa, 28 października 2015
  • Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    PFC Montana 1921 PFC Montana 1921
    3 : 5
    11:30
13. kolejka
piątek, 23 października 2015
  • Liteks Łowecz Liteks Łowecz
    Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    0 : 0
    10:15
12. kolejka
sobota, 17 października 2015
  • Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    Botev Płowdiw Botev Płowdiw
    2 : 1
    13:00
11. kolejka
piątek, 2 października 2015
  • Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    2 : 0
    13:00
10. kolejka
niedziela, 27 września 2015
  • Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    PFC Slavia Sofia PFC Slavia Sofia
    2 : 0
    13:00
1/16 finału
środa, 23 września 2015
  • Oborishte Panagyurishte Oborishte Panagyurishte
    Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    0 : 2
    09:00
9. kolejka
niedziela, 20 września 2015
  • Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    FC Pirin Blagoevgrad FC Pirin Blagoevgrad
    2 : 1
    10:30