Kommunalnik Slonim

Stadion Młodzieży, Słonim
9. kolejka
niedziela, 4 czerwca 2017
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    FC Granit Mikashevichi FC Granit Mikashevichi
    vs
    07:00
10. kolejka
sobota, 10 czerwca 2017
  • Luch Mińsk Luch Mińsk
    Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    vs
    07:00
11. kolejka
sobota, 17 czerwca 2017
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    Neman-Agro Neman-Agro
    vs
    07:00
12. kolejka
sobota, 24 czerwca 2017
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    Wigwam Smolevichy Wigwam Smolevichy
    vs
    07:00
13. kolejka
sobota, 1 lipca 2017
  • FC Belshina Bobrujsk FC Belshina Bobrujsk
    Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    vs
    07:00
14. kolejka
sobota, 15 lipca 2017
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    FC Osipovichi FC Osipovichi
    vs
    07:00
15. kolejka
środa, 19 lipca 2017
  • FC Lida FC Lida
    Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    vs
    07:00
16. kolejka
sobota, 5 sierpnia 2017
  • FC Torpedo-MAZ Mińsk FC Torpedo-MAZ Mińsk
    Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    vs
    07:00
17. kolejka
sobota, 12 sierpnia 2017
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    FC Gomelzheldortrans FC Gomelzheldortrans
    vs
    07:00
18. kolejka
sobota, 19 sierpnia 2017
  • FC Khimik Svetlogorsk FC Khimik Svetlogorsk
    Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    vs
    07:00
19. kolejka
sobota, 26 sierpnia 2017
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    FC Volna Pińsk FC Volna Pińsk
    vs
    07:00
20. kolejka
sobota, 2 września 2017
  • FC Zvezda-BGU Mińsk FC Zvezda-BGU Mińsk
    Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    vs
    07:00
21. kolejka
sobota, 9 września 2017
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    FC Baranovichi FC Baranovichi
    vs
    07:00
22. kolejka
sobota, 16 września 2017
  • FC Smorgon FC Smorgon
    Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    vs
    07:00
23. kolejka
sobota, 23 września 2017
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    FC Orsha FC Orsha
    vs
    07:00
24. kolejka
sobota, 30 września 2017
  • FC Granit Mikashevichi FC Granit Mikashevichi
    Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    vs
    07:00
25. kolejka
sobota, 7 października 2017
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    Luch Mińsk Luch Mińsk
    vs
    07:00
26. kolejka
sobota, 14 października 2017
  • Neman-Agro Neman-Agro
    Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    vs
    07:00
27. kolejka
sobota, 21 października 2017
  • Wigwam Smolevichy Wigwam Smolevichy
    Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    vs
    07:00
28. kolejka
sobota, 28 października 2017
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    FC Belshina Bobrujsk FC Belshina Bobrujsk
    vs
    07:00
29. kolejka
sobota, 4 listopada 2017
  • FC Osipovichi FC Osipovichi
    Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    vs
    08:00
30. kolejka
sobota, 11 listopada 2017
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    FC Lida FC Lida
    vs
    07:00

BEZPOŚREDNIE MECZE

Kommunalnik Slonim vs Wigwam Smolevichy
2 Wygrane
0 Remisów
3 Wygrane
Kommunalnik Slonim vs FC Lida
1 Wygrana
0 Remisów
3 Wygrane
Kommunalnik Slonim vs FC Khimik Svetlogorsk
2 Wygrane
1 Remis
2 Wygrane
Kommunalnik Slonim vs FC Dniepr Mogilev
0 Wygranych
0 Remisów
4 Wygrane
Kommunalnik Slonim vs FC Oszmiana
2 Wygrane
0 Remisów
0 Wygranych
Kommunalnik Slonim vs FC Torpedo-MAZ Mińsk
2 Wygrane
0 Remisów
1 Wygrana
Załaduj więcej

Stadion

Youth Stadium
Slonim
Pojemność
2,220
22. kolejka
niedziela, 9 października 2016
21. kolejka
sobota, 1 października 2016
20. kolejka
niedziela, 25 września 2016
10. kolejka
sobota, 25 czerwca 2016
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    FC Zvezda-BGU Mińsk FC Zvezda-BGU Mińsk
    2 : 2
    11:00
9. kolejka
sobota, 18 czerwca 2016
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    FC Baranovichi FC Baranovichi
    4 : 1
    10:00
Runda 1.
piątek, 10 czerwca 2016
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    0 : 7
    09:00
8. kolejka
sobota, 4 czerwca 2016
  • FC Lida FC Lida
    Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    2 : 4
    11:00
7. kolejka
sobota, 28 maja 2016
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    FC Gomel FC Gomel
    0 : 2
    10:00
6. kolejka
sobota, 21 maja 2016
  • FC Khimik Svetlogorsk FC Khimik Svetlogorsk
    Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    2 : 1
    10:00
5. kolejka
sobota, 14 maja 2016
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    Luch Mińsk Luch Mińsk
    2 : 2
    10:00
4. kolejka
sobota, 7 maja 2016
  • FC Dniepr Mogilev FC Dniepr Mogilev
    Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    2 : 1
    10:00
3. kolejka
sobota, 30 kwietnia 2016
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    FC Orsha FC Orsha
    0 : 0
    09:00
2. kolejka
sobota, 23 kwietnia 2016
  • FC Oszmiana FC Oszmiana
    Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    0 : 1
    09:00
1. kolejka
sobota, 16 kwietnia 2016
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    FC Gomelzheldortrans FC Gomelzheldortrans
    1 : 2
    09:00
30. kolejka
niedziela, 15 listopada 2015
  • FC Lida FC Lida
    Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    6 : 4
    06:00
29. kolejka
niedziela, 8 listopada 2015
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    3 : 1
    06:00
28. kolejka
niedziela, 1 listopada 2015
  • FC Orsha FC Orsha
    Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    0 : 2
    06:00
27. kolejka
niedziela, 25 października 2015
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    0 : 1
    07:00
26. kolejka
niedziela, 18 października 2015
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    2 : 0
    07:00
25. kolejka
sobota, 10 października 2015
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    0 : 1
    08:00
24. kolejka
niedziela, 4 października 2015
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    2 : 1
    08:00
23. kolejka
niedziela, 27 września 2015
  • FC Gorodeya FC Gorodeya
    Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    3 : 0
    08:00
22. kolejka
niedziela, 20 września 2015
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    FC Dniepr Mogilev FC Dniepr Mogilev
    0 : 5
    09:00
21. kolejka
niedziela, 13 września 2015
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    1 : 2
    09:00
20. kolejka
niedziela, 6 września 2015
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    FC Zvezda-BGU Mińsk FC Zvezda-BGU Mińsk
    0 : 1
    10:00
19. kolejka
niedziela, 30 sierpnia 2015
  • FC Gomelzheldortrans FC Gomelzheldortrans
    Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    1 : 2
    11:00
18. kolejka
niedziela, 23 sierpnia 2015
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    0 : 4
    05:00
17. kolejka
niedziela, 16 sierpnia 2015
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    5 : 1
    10:00
16. kolejka
niedziela, 9 sierpnia 2015
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    FC Vedrich-97 Rechytsa FC Vedrich-97 Rechytsa
    2 : 1
    10:00
1/16 finału
niedziela, 2 sierpnia 2015
  • Szachtior Soligorsk Szachtior Soligorsk
    Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    8 : 1
    11:00
15. kolejka
niedziela, 26 lipca 2015
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    FC Lida FC Lida
    0 : 4
    11:00
14. kolejka
środa, 22 lipca 2015
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    2 : 3
    11:00