Juventud Unida S.L.

Felipe Velazquez y Riobamba, San Luis
  • remis
    1:1 2016-06-19
    vs.
    Douglas Haig
    Douglas Haig
  • porażka
    1:2 2016-06-12
    vs.
    Club Atletico Parana
    Club Atletico Parana
  • remis
    1:1 2016-06-05
    vs.
    Gimnasia Jujuy
    Gimnasia Jujuy
  • porażka
    0:1 2016-05-28
    vs.
    Club Almagro
    Club Almagro
  • zwycięstwo
    3:1 2016-05-22
    vs.
    Club Atletico Los Andes
    Club Atletico Los Andes

Stadion

Felipe Velazquez y Riobamba
San Luis
Pojemność
10.000
21. kolejka
niedziela, 19 czerwca 2016
  • Juventud Unida S.L. Juventud Unida S.L.
    Douglas Haig Douglas Haig
    1 : 1
    14:00
20. kolejka
niedziela, 12 czerwca 2016
  • Club Atletico Parana Club Atletico Parana
    Juventud Unida S.L. Juventud Unida S.L.
    2 : 1
    14:00
19. kolejka
niedziela, 5 czerwca 2016
  • Juventud Unida S.L. Juventud Unida S.L.
    Gimnasia Jujuy Gimnasia Jujuy
    1 : 1
    14:30
18. kolejka
sobota, 28 maja 2016
  • Club Almagro Club Almagro
    Juventud Unida S.L. Juventud Unida S.L.
    1 : 0
    12:05
17. kolejka
niedziela, 22 maja 2016
  • Juventud Unida S.L. Juventud Unida S.L.
    Club Atletico Los Andes Club Atletico Los Andes
    3 : 1
    14:30
16. kolejka
niedziela, 15 maja 2016
  • Crucero Del Norte Crucero Del Norte
    Juventud Unida S.L. Juventud Unida S.L.
    2 : 1
    14:30
15. kolejka
niedziela, 8 maja 2016
  • Juventud Unida S.L. Juventud Unida S.L.
    Nueva Chicago Nueva Chicago
    2 : 1
    13:15
14. kolejka
piątek, 29 kwietnia 2016
  • Instituto ACCordoba Instituto ACCordoba
    Juventud Unida S.L. Juventud Unida S.L.
    0 : 2
    20:00
13. kolejka
niedziela, 24 kwietnia 2016
  • Juventud Unida S.L. Juventud Unida S.L.
    Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
    0 : 0
    10:00
12. kolejka
niedziela, 17 kwietnia 2016
  • Central Cordoba Sde Central Cordoba Sde
    Juventud Unida S.L. Juventud Unida S.L.
    0 : 0
    16:30
11. kolejka
niedziela, 10 kwietnia 2016
  • Boca Unidos Boca Unidos
    Juventud Unida S.L. Juventud Unida S.L.
    0 : 0
    15:00
10. kolejka
niedziela, 3 kwietnia 2016
  • Juventud Unida S.L. Juventud Unida S.L.
    Club Villa Dalmine Club Villa Dalmine
    1 : 3
    15:30
9. kolejka
niedziela, 27 marca 2016
  • Juventud Unida Gualeguaychu Juventud Unida Gualeguaychu
    Juventud Unida S.L. Juventud Unida S.L.
    1 : 0
    15:00
8. kolejka
niedziela, 20 marca 2016
  • Juventud Unida S.L. Juventud Unida S.L.
    Guillermo Brown Guillermo Brown
    3 : 1
    15:30
7. kolejka
sobota, 12 marca 2016
  • CA Chacarita Juniors CA Chacarita Juniors
    Juventud Unida S.L. Juventud Unida S.L.
    1 : 1
    15:05
6. kolejka
sobota, 5 marca 2016
  • Juventud Unida S.L. Juventud Unida S.L.
    CA Brown de Adrogue CA Brown de Adrogue
    1 : 1
    15:00
5. kolejka
sobota, 27 lutego 2016
  • CA All Boys CA All Boys
    Juventud Unida S.L. Juventud Unida S.L.
    1 : 1
    15:05
4. kolejka
poniedziałek, 22 lutego 2016
  • Juventud Unida S.L. Juventud Unida S.L.
    CA Talleres CA Talleres
    0 : 3
    19:05
3. kolejka
niedziela, 14 lutego 2016
  • CD Santamarina Tandil CD Santamarina Tandil
    Juventud Unida S.L. Juventud Unida S.L.
    0 : 0
    17:30
2. kolejka
sobota, 6 lutego 2016
  • Juventud Unida S.L. Juventud Unida S.L.
    Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
    1 : 1
    16:00