FC Isloch

Stadion RCOP BGU, Mińsk

Stadion

RCOP BGU Stadium
Минск
Pojemność
4 500

Fani w Internecie

261
Fani na Facebooku
497
Followersi na Twitterze
30. kolejka
niedziela, 27 listopada 2016
29. kolejka
sobota, 19 listopada 2016
28. kolejka
niedziela, 6 listopada 2016
27. kolejka
niedziela, 30 października 2016
26. kolejka
sobota, 22 października 2016
25. kolejka
sobota, 15 października 2016
24. kolejka
niedziela, 2 października 2016
23. kolejka
niedziela, 25 września 2016
21. kolejka
sobota, 10 września 2016
20. kolejka
piątek, 26 sierpnia 2016
19. kolejka
niedziela, 21 sierpnia 2016
18. kolejka
piątek, 12 sierpnia 2016
14. kolejka
sobota, 25 czerwca 2016
  • FC Isloch FC Isloch
    Dynamo Mińsk Dynamo Mińsk
    3 : 1
    11:30
13. kolejka
poniedziałek, 20 czerwca 2016
  • Szachtior Soligorsk Szachtior Soligorsk
    FC Isloch FC Isloch
    3 : 0
    12:30
12. kolejka
czwartek, 16 czerwca 2016
  • FC Isloch FC Isloch
    FC Gorodeya FC Gorodeya
    2 : 0
    11:30
11. kolejka
piątek, 10 czerwca 2016
  • Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    FC Isloch FC Isloch
    1 : 1
    12:30
10. kolejka
niedziela, 5 czerwca 2016
  • FC Isloch FC Isloch
    FC Slavia Mozyr FC Slavia Mozyr
    0 : 1
    11:00
9. kolejka
środa, 25 maja 2016
  • FC Isloch FC Isloch
    BATE Borysów BATE Borysów
    vs
    11:30
8. kolejka
wtorek, 17 maja 2016
  • Niemen Grodno Niemen Grodno
    FC Isloch FC Isloch
    2 : 1
    13:30
7. kolejka
czwartek, 12 maja 2016
  • FC Isloch FC Isloch
    FC Belshina Bobrujsk FC Belshina Bobrujsk
    2 : 3
    11:30
6. kolejka
niedziela, 8 maja 2016
  • FC Mińsk FC Mińsk
    FC Isloch FC Isloch
    0 : 1
    07:30
5. kolejka
sobota, 30 kwietnia 2016
  • FC Isloch FC Isloch
    FC Brest FC Brest
    2 : 4
    08:00
4. kolejka
sobota, 23 kwietnia 2016
  • FC Witebsk FC Witebsk
    FC Isloch FC Isloch
    1 : 2
    08:00
3. kolejka
niedziela, 17 kwietnia 2016
  • FC Isloch FC Isloch
    FC Krumkachi FC Krumkachi
    0 : 0
    10:00
2. kolejka
sobota, 9 kwietnia 2016
  • FC Granit Mikashevichi FC Granit Mikashevichi
    FC Isloch FC Isloch
    0 : 1
    07:00
1. kolejka
piątek, 1 kwietnia 2016
  • FC Isloch FC Isloch
    Naftan Nowopoł Naftan Nowopoł
    2 : 0
    11:30
sobota, 27 lutego 2016
  • FC Gomel FC Gomel
    FC Isloch FC Isloch
    2 : 2
    04:30
1/8 finału
poniedziałek, 23 listopada 2015
  • FC Belshina Bobrujsk FC Belshina Bobrujsk
    1 : 1
    09:00
czwartek, 19 listopada 2015
  • FC Belshina Bobrujsk FC Belshina Bobrujsk
    3 : 0
    06:00
30. kolejka
niedziela, 15 listopada 2015
  • 0 : 2
    06:00
29. kolejka
niedziela, 8 listopada 2015
  • 3 : 0
    06:00
28. kolejka
niedziela, 1 listopada 2015
  • 0 : 2
    06:00
27. kolejka
niedziela, 25 października 2015
  • 3 : 2
    07:00
26. kolejka
niedziela, 18 października 2015
  • Kommunalnik Slonim Kommunalnik Slonim
    2 : 0
    07:00
25. kolejka
sobota, 10 października 2015
  • 0 : 7
    07:00
24. kolejka
niedziela, 4 października 2015
  • FC Gorodeya FC Gorodeya
    1 : 1
    07:00
23. kolejka
niedziela, 27 września 2015
  • 0 : 1
    09:00
22. kolejka
niedziela, 20 września 2015
  • 2 : 2
    07:00
21. kolejka
niedziela, 13 września 2015
  • FC Zvezda-BGU Mińsk FC Zvezda-BGU Mińsk
    3 : 3
    05:00
20. kolejka
niedziela, 6 września 2015
  • 2 : 1
    07:00
19. kolejka
niedziela, 30 sierpnia 2015
  • 2 : 3
    07:00
18. kolejka
niedziela, 23 sierpnia 2015
  • 1 : 1
    09:00