FC Infonet

Hala Sportowa Lasnamae, Tallinn
Finał
niedziela, 26 lutego 2017
4. kolejka
piątek, 31 marca 2017
  • FC Infonet FC Infonet
    Levadia Tallin Levadia Tallin
    vs
    12:30
5. kolejka
piątek, 7 kwietnia 2017
  • FC Nomme Kalju FC Nomme Kalju
    FC Infonet FC Infonet
    vs
    12:30
7. kolejka
piątek, 21 kwietnia 2017
  • FC Infonet FC Infonet
    Flora Tallin Flora Tallin
    vs
    12:30
8. kolejka
poniedziałek, 24 kwietnia 2017
  • FC Infonet FC Infonet
    JK Sillamae Kalev JK Sillamae Kalev
    vs
    12:00
9. kolejka
sobota, 29 kwietnia 2017
  • FC Infonet FC Infonet
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    vs
    12:00
10. kolejka
sobota, 6 maja 2017
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    FC Infonet FC Infonet
    vs
    06:00
11. kolejka
sobota, 13 maja 2017
  • FC Infonet FC Infonet
    JK Sillamae Kalev JK Sillamae Kalev
    vs
    09:00
12. kolejka
piątek, 19 maja 2017
  • Flora Tallin Flora Tallin
    FC Infonet FC Infonet
    vs
    12:30
14. kolejka
wtorek, 30 maja 2017
  • FC Infonet FC Infonet
    FC Nomme Kalju FC Nomme Kalju
    vs
    13:00
15. kolejka
piątek, 2 czerwca 2017
  • Levadia Tallin Levadia Tallin
    FC Infonet FC Infonet
    vs
    12:30
16. kolejka
piątek, 16 czerwca 2017
  • Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
    FC Infonet FC Infonet
    vs
    11:00
17. kolejka
poniedziałek, 19 czerwca 2017
  • FC Infonet FC Infonet
    Narva JK Trans Narva JK Trans
    vs
    11:00
18. kolejka
sobota, 8 lipca 2017
  • FC Infonet FC Infonet
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    vs
    12:00
19. kolejka
piątek, 14 lipca 2017
  • Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    FC Infonet FC Infonet
    vs
    12:00
21. kolejka
piątek, 28 lipca 2017
  • JK Sillamae Kalev JK Sillamae Kalev
    FC Infonet FC Infonet
    vs
    12:00
22. kolejka
piątek, 4 sierpnia 2017
  • FC Infonet FC Infonet
    FC Nomme Kalju FC Nomme Kalju
    vs
    12:30
23. kolejka
piątek, 11 sierpnia 2017
  • FC Infonet FC Infonet
    Levadia Tallin Levadia Tallin
    vs
    12:30
24. kolejka
wtorek, 15 sierpnia 2017
  • Narva JK Trans Narva JK Trans
    FC Infonet FC Infonet
    vs
    12:00
25. kolejka
piątek, 18 sierpnia 2017
  • FC Infonet FC Infonet
    Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
    vs
    12:00
26. kolejka
poniedziałek, 21 sierpnia 2017
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    FC Infonet FC Infonet
    vs
    11:30
27. kolejka
piątek, 25 sierpnia 2017
  • Flora Tallin Flora Tallin
    FC Infonet FC Infonet
    vs
    12:30
28. kolejka
sobota, 9 września 2017
  • FC Infonet FC Infonet
    Flora Tallin Flora Tallin
    vs
    12:00
29. kolejka
wtorek, 12 września 2017
  • FC Infonet FC Infonet
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    vs
    12:00
30. kolejka
sobota, 16 września 2017
  • Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
    FC Infonet FC Infonet
    vs
    09:00
31. kolejka
sobota, 23 września 2017
  • FC Infonet FC Infonet
    Narva JK Trans Narva JK Trans
    vs
    12:00
32. kolejka
piątek, 29 września 2017
  • Levadia Tallin Levadia Tallin
    FC Infonet FC Infonet
    vs
    12:30
33. kolejka
piątek, 13 października 2017
  • FC Nomme Kalju FC Nomme Kalju
    FC Infonet FC Infonet
    vs
    12:30
34. kolejka
sobota, 21 października 2017
  • JK Sillamae Kalev JK Sillamae Kalev
    FC Infonet FC Infonet
    vs
    06:00
36. kolejka
sobota, 4 listopada 2017
  • FC Infonet FC Infonet
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    vs
    07:00

BEZPOŚREDNIE MECZE

FC Infonet vs Flora Tallin
2 Wygrane
3 Remisy
5 Wygranych
FC Infonet vs JK Sillamae Kalev
3 Wygrane
4 Remisy
3 Wygrane
FC Infonet vs Paide Linnameeskond
8 Wygranych
1 Remis
1 Wygrana
FC Infonet vs FC Nomme Kalju
3 Wygrane
4 Remisy
3 Wygrane
FC Infonet vs Narva JK Trans
8 Wygranych
2 Remisy
0 Wygranych
FC Infonet vs Jalgpallikool Tammeka
7 Wygranych
3 Remisy
0 Wygranych
Załaduj więcej

Stadion

Hala Sportowa Lasnamae
Tallinn
Pojemność
200

Fani w Internecie

5.474
Fani na Facebooku
258
Followersi na Twitterze
1. kolejka
piątek, 27 stycznia 2017
36. kolejka
sobota, 5 listopada 2016
35. kolejka
piątek, 28 października 2016
34. kolejka
piątek, 21 października 2016
1/8 finału
wtorek, 18 października 2016
33. kolejka
piątek, 14 października 2016
32. kolejka
sobota, 1 października 2016
19. kolejka
wtorek, 27 września 2016
30. kolejka
sobota, 17 września 2016
29. kolejka
wtorek, 13 września 2016
28. kolejka
sobota, 10 września 2016
1/16 finału
wtorek, 6 września 2016
26. kolejka
wtorek, 23 sierpnia 2016
23. kolejka
sobota, 13 sierpnia 2016
18. kolejka
niedziela, 10 lipca 2016
Kwalifikacje runda 1.
środa, 6 lipca 2016
czwartek, 30 czerwca 2016
  • Heart of Midlothian Heart of Midlothian
    FC Infonet FC Infonet
    2 : 1
    15:00
16. kolejka
niedziela, 19 czerwca 2016
  • FC Infonet FC Infonet
    Parnu Linnameeskond Parnu Linnameeskond
    3 : 1
    06:00
1. kolejka
niedziela, 12 czerwca 2016
  • Levadia Tallin Levadia Tallin
    FC Infonet FC Infonet
    2 : 0
    11:00
14. kolejka
poniedziałek, 23 maja 2016
  • Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    FC Infonet FC Infonet
    1 : 2
    12:00
13. kolejka
wtorek, 17 maja 2016
  • FC Infonet FC Infonet
    Narva JK Trans Narva JK Trans
    2 : 1
    11:00
12. kolejka
sobota, 14 maja 2016
  • FC Infonet FC Infonet
    Levadia Tallin Levadia Tallin
    3 : 2
    09:00
15. kolejka
wtorek, 10 maja 2016
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    FC Infonet FC Infonet
    1 : 4
    12:00
11. kolejka
sobota, 7 maja 2016
  • Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    FC Infonet FC Infonet
    0 : 1
    09:00
10. kolejka
sobota, 30 kwietnia 2016
  • FC Infonet FC Infonet
    JK Sillamae Kalev JK Sillamae Kalev
    0 : 0
    12:00
17. kolejka
wtorek, 26 kwietnia 2016
  • FC Nomme Kalju FC Nomme Kalju
    FC Infonet FC Infonet
    2 : 1
    12:00
9. kolejka
sobota, 23 kwietnia 2016
  • Narva JK Trans Narva JK Trans
    FC Infonet FC Infonet
    0 : 3
    06:00
8. kolejka
sobota, 16 kwietnia 2016
  • FC Infonet FC Infonet
    Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    4 : 1
    06:00
7. kolejka
sobota, 9 kwietnia 2016
  • Levadia Tallin Levadia Tallin
    FC Infonet FC Infonet
    1 : 0
    11:30
6. kolejka
poniedziałek, 4 kwietnia 2016
  • JK Sillamae Kalev JK Sillamae Kalev
    FC Infonet FC Infonet
    2 : 2
    11:00
5. kolejka
piątek, 1 kwietnia 2016
  • FC Infonet FC Infonet
    Flora Tallin Flora Tallin
    1 : 1
    12:00
4. kolejka
sobota, 19 marca 2016
  • Parnu Linnameeskond Parnu Linnameeskond
    FC Infonet FC Infonet
    0 : 2
    07:00
3. kolejka
sobota, 12 marca 2016
  • FC Infonet FC Infonet
    Jalgpallikool Tammeka Jalgpallikool Tammeka
    4 : 0
    12:00
2. kolejka
środa, 9 marca 2016
  • FC Infonet FC Infonet
    FC Nomme Kalju FC Nomme Kalju
    2 : 1
    12:00
1. kolejka
sobota, 5 marca 2016
  • Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
    FC Infonet FC Infonet
    0 : 2
    06:00
piątek, 26 lutego 2016
  • FC Infonet FC Infonet
    TPS Turku TPS Turku
    2 : 2
    11:00
poniedziałek, 22 lutego 2016
  • FC Infonet FC Infonet
    Spartaks Jurmala Spartaks Jurmala
    0 : 1
    09:00
piątek, 8 stycznia 2016
  • FC Nomme Kalju FC Nomme Kalju
    FC Infonet FC Infonet
    1 : 1
    12:15
36. kolejka
sobota, 7 listopada 2015
  • Levadia Tallin Levadia Tallin
    FC Infonet FC Infonet
    5 : 0
    07:00
35. kolejka
piątek, 30 października 2015
  • Narva JK Trans Narva JK Trans
    FC Infonet FC Infonet
    0 : 1
    13:00