FC Infonet II

Hala Sportowa Lasnamae, Tallinn
2. kolejka
niedziela, 12 marca 2017
4. kolejka
niedziela, 2 kwietnia 2017
  • FC Infonet II FC Infonet II
    Tallin FC Flora II Tallin FC Flora II
    vs
    09:00
5. kolejka
sobota, 8 kwietnia 2017
  • JK Welco Elekter JK Welco Elekter
    FC Infonet II FC Infonet II
    vs
    09:00
6. kolejka
sobota, 15 kwietnia 2017
  • FC Infonet II FC Infonet II
    Tallin FC Levadia II Tallin FC Levadia II
    vs
    09:00
7. kolejka
czwartek, 20 kwietnia 2017
  • JK Tallin Kalev JK Tallin Kalev
    FC Infonet II FC Infonet II
    vs
    12:00
8. kolejka
środa, 26 kwietnia 2017
  • Maardu Starbunker Maardu Starbunker
    FC Infonet II FC Infonet II
    vs
    13:00
9. kolejka
niedziela, 30 kwietnia 2017
  • FC Infonet II FC Infonet II
    FC Elva FC Elva
    vs
    12:00
10. kolejka
niedziela, 7 maja 2017
  • FC Elva FC Elva
    FC Infonet II FC Infonet II
    vs
    09:00
11. kolejka
niedziela, 14 maja 2017
  • FC Infonet II FC Infonet II
    Maardu Starbunker Maardu Starbunker
    vs
    12:00
12. kolejka
sobota, 20 maja 2017
  • FC Infonet II FC Infonet II
    JK Tallin Kalev JK Tallin Kalev
    vs
    09:00
13. kolejka
środa, 24 maja 2017
  • Tallin FC Levadia II Tallin FC Levadia II
    FC Infonet II FC Infonet II
    vs
    13:00
14. kolejka
niedziela, 28 maja 2017
  • FC Infonet II FC Infonet II
    JK Welco Elekter JK Welco Elekter
    vs
    09:00
15. kolejka
czwartek, 1 czerwca 2017
  • Tallin FC Flora II Tallin FC Flora II
    FC Infonet II FC Infonet II
    vs
    12:00
16. kolejka
sobota, 17 czerwca 2017
  • Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    FC Infonet II FC Infonet II
    vs
    12:00
17. kolejka
poniedziałek, 3 lipca 2017
  • FC Infonet II FC Infonet II
    FC Kuressaare FC Kuressaare
    vs
    12:00
18. kolejka
niedziela, 9 lipca 2017
  • FC Infonet II FC Infonet II
    Tartu FC Santos Tartu FC Santos
    vs
    09:00
19. kolejka
sobota, 15 lipca 2017
  • Tartu FC Santos Tartu FC Santos
    FC Infonet II FC Infonet II
    vs
    12:00
20. kolejka
sobota, 22 lipca 2017
  • FC Infonet II FC Infonet II
    Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    vs
    12:00
21. kolejka
sobota, 29 lipca 2017
  • FC Infonet II FC Infonet II
    FC Elva FC Elva
    vs
    12:00
22. kolejka
czwartek, 3 sierpnia 2017
  • Maardu Starbunker Maardu Starbunker
    FC Infonet II FC Infonet II
    vs
    12:00
23. kolejka
sobota, 12 sierpnia 2017
  • FC Infonet II FC Infonet II
    Tallin FC Flora II Tallin FC Flora II
    vs
    12:00
24. kolejka
środa, 16 sierpnia 2017
  • JK Welco Elekter JK Welco Elekter
    FC Infonet II FC Infonet II
    vs
    13:00
25. kolejka
sobota, 19 sierpnia 2017
  • FC Infonet II FC Infonet II
    JK Tallin Kalev JK Tallin Kalev
    vs
    12:00
26. kolejka
środa, 23 sierpnia 2017
  • Tallin FC Levadia II Tallin FC Levadia II
    FC Infonet II FC Infonet II
    vs
    13:00
27. kolejka
niedziela, 27 sierpnia 2017
  • FC Infonet II FC Infonet II
    FC Kuressaare FC Kuressaare
    vs
    09:00
28. kolejka
niedziela, 10 września 2017
  • FC Kuressaare FC Kuressaare
    FC Infonet II FC Infonet II
    vs
    09:00
29. kolejka
czwartek, 14 września 2017
  • FC Infonet II FC Infonet II
    Tallin FC Levadia II Tallin FC Levadia II
    vs
    12:00
30. kolejka
niedziela, 17 września 2017
  • JK Tallin Kalev JK Tallin Kalev
    FC Infonet II FC Infonet II
    vs
    09:00
31. kolejka
niedziela, 24 września 2017
  • FC Infonet II FC Infonet II
    JK Welco Elekter JK Welco Elekter
    vs
    09:00
32. kolejka
niedziela, 1 października 2017
  • Tallin FC Flora II Tallin FC Flora II
    FC Infonet II FC Infonet II
    vs
    06:00
33. kolejka
sobota, 14 października 2017
  • FC Infonet II FC Infonet II
    Maardu Starbunker Maardu Starbunker
    vs
    06:00
34. kolejka
niedziela, 22 października 2017
  • FC Elva FC Elva
    FC Infonet II FC Infonet II
    vs
    06:00
35. kolejka
niedziela, 29 października 2017
  • Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    FC Infonet II FC Infonet II
    vs
    07:00
36. kolejka
niedziela, 5 listopada 2017
  • FC Infonet II FC Infonet II
    Tartu FC Santos Tartu FC Santos
    vs
    06:00

BEZPOŚREDNIE MECZE

FC Infonet II vs Tallin FC Levadia II
3 Wygrane
1 Remis
4 Wygrane
FC Infonet II vs Maardu Starbunker
1 Wygrana
0 Remisów
3 Wygrane
FC Infonet II vs JK Tallin Kalev
5 Wygranych
1 Remis
2 Wygrane
FC Infonet II vs Tartu FC Santos
4 Wygrane
0 Remisów
4 Wygrane
FC Infonet II vs Rakvere JK Tarvas
3 Wygrane
2 Remisy
0 Wygranych
FC Infonet II vs Tallin FC Flora II
2 Wygrane
1 Remis
5 Wygranych
Załaduj więcej

Stadion

Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmuruväljak
Tallinn
Pojemność
200

Fani w Internecie

5.479
Fani na Facebooku
257
Followersi na Twitterze
35. kolejka
niedziela, 30 października 2016
34. kolejka
niedziela, 23 października 2016
1/8 finału
środa, 19 października 2016
33. kolejka
sobota, 15 października 2016
31. kolejka
niedziela, 25 września 2016
30. kolejka
niedziela, 18 września 2016
28. kolejka
czwartek, 8 września 2016
1/16 finału
czwartek, 1 września 2016
27. kolejka
poniedziałek, 29 sierpnia 2016
25. kolejka
niedziela, 21 sierpnia 2016
1/32 finału
środa, 3 sierpnia 2016
20. kolejka
poniedziałek, 25 lipca 2016
16. kolejka
sobota, 11 czerwca 2016
  • FC Infonet II FC Infonet II
    Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
    1 : 5
    05:00
15. kolejka
środa, 8 czerwca 2016
  • Kohtla-Jarve JK Jarve Kohtla-Jarve JK Jarve
    FC Infonet II FC Infonet II
    0 : 4
    12:00
14. kolejka
środa, 25 maja 2016
  • Nomme JK Kalju II Nomme JK Kalju II
    FC Infonet II FC Infonet II
    2 : 3
    13:00
13. kolejka
sobota, 21 maja 2016
  • FC Infonet II FC Infonet II
    JK Tallin Kalev JK Tallin Kalev
    2 : 3
    06:00
12. kolejka
niedziela, 15 maja 2016
  • Tallin FC Levadia II Tallin FC Levadia II
    FC Infonet II FC Infonet II
    2 : 0
    06:00
11. kolejka
niedziela, 8 maja 2016
  • Maardu Starbunker Maardu Starbunker
    FC Infonet II FC Infonet II
    5 : 1
    12:00
10. kolejka
niedziela, 1 maja 2016
  • FC Infonet II FC Infonet II
    Tartu FC Santos Tartu FC Santos
    6 : 2
    06:00
9. kolejka
niedziela, 24 kwietnia 2016
  • Tartu FC Santos Tartu FC Santos
    FC Infonet II FC Infonet II
    5 : 2
    12:00
8. kolejka
niedziela, 17 kwietnia 2016
  • FC Infonet II FC Infonet II
    Maardu Starbunker Maardu Starbunker
    5 : 0
    12:00
7. kolejka
niedziela, 10 kwietnia 2016
  • FC Infonet II FC Infonet II
    Tallin FC Levadia II Tallin FC Levadia II
    2 : 1
    09:00
6. kolejka
środa, 6 kwietnia 2016
  • JK Tallin Kalev JK Tallin Kalev
    FC Infonet II FC Infonet II
    2 : 3
    12:00
5. kolejka
niedziela, 3 kwietnia 2016
  • FC Infonet II FC Infonet II
    Nomme JK Kalju II Nomme JK Kalju II
    2 : 0
    09:00
4. kolejka
niedziela, 20 marca 2016
  • FC Infonet II FC Infonet II
    Kohtla-Jarve JK Jarve Kohtla-Jarve JK Jarve
    6 : 1
    07:00
3. kolejka
niedziela, 13 marca 2016
  • Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
    FC Infonet II FC Infonet II
    1 : 2
    10:00
2. kolejka
niedziela, 6 marca 2016
  • FC Infonet II FC Infonet II
    Vandra JK Vaprus Vandra JK Vaprus
    4 : 1
    06:00
1. kolejka
sobota, 27 lutego 2016
  • Tallin FC Flora II Tallin FC Flora II
    FC Infonet II FC Infonet II
    2 : 1
    06:00
36. kolejka
niedziela, 8 listopada 2015
  • 3 : 1
    07:00
35. kolejka
sobota, 31 października 2015
  • 0 : 3
    13:00
34. kolejka
niedziela, 25 października 2015
  • 3 : 4
    10:30
33. kolejka
niedziela, 18 października 2015
  • Kivioli FC Irbis Kivioli FC Irbis
    1 : 4
    07:00
32. kolejka
piątek, 2 października 2015
  • Tartu FC Santos Tartu FC Santos
    0 : 1
    12:00
1/16 finału
wtorek, 29 września 2015
  • Parnu Linnameeskond Parnu Linnameeskond
    0 : 3
    12:00
31. kolejka
sobota, 26 września 2015
  • FC Kuressaare FC Kuressaare
    2 : 1
    07:00
30. kolejka
niedziela, 20 września 2015
  • 0 : 9
    07:00
29. kolejka
środa, 16 września 2015
  • JK Tallin Kalev JK Tallin Kalev
    4 : 1
    12:00
28. kolejka
niedziela, 13 września 2015
  • Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    5 : 1
    09:30
27. kolejka
piątek, 4 września 2015
  • Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    0 : 2
    11:30