Dnipro Dniepropietrowsk

Dnipro Arena, Dnipropietrowsk
19. kolejka
sobota, 25 lutego 2017
  • FC Zirka Kirovohrad FC Zirka Kirovohrad
    Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    vs
    10:00
20. kolejka
sobota, 4 marca 2017
  • Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    Czernomorec Odessa Czernomorec Odessa
    vs
    10:00
21. kolejka
sobota, 11 marca 2017
  • PFC Oleksandria PFC Oleksandria
    Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    vs
    10:00
22. kolejka
sobota, 18 marca 2017
  • Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    Karpaty Lwów Karpaty Lwów
    vs
    11:00

Stadion

Dnipro Arena
Dnipropietrowsk
Pojemność
31 003

Fani w Internecie

147 096
Fani na Facebooku
52 512
Followersi na Twitterze
11. kolejka
niedziela, 16 października 2016
26. kolejka
niedziela, 15 maja 2016
  • Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    Olimpik Donieck Olimpik Donieck
    1 : 1
    12:30
Półfinał
środa, 11 maja 2016
  • Zoria Ługańsk Zoria Ługańsk
    Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    2 : 0
    10:00
25. kolejka
sobota, 7 maja 2016
  • Wołyń Łuck Wołyń Łuck
    Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    2 : 3
    10:00
24. kolejka
sobota, 30 kwietnia 2016
  • Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    2 : 0
    12:30
23. kolejka
niedziela, 24 kwietnia 2016
  • PFC Oleksandria PFC Oleksandria
    Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    0 : 4
    12:30
Półfinał
środa, 20 kwietnia 2016
  • Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    Zoria Ługańsk Zoria Ługańsk
    1 : 0
    12:00
22. kolejka
sobota, 16 kwietnia 2016
  • Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    Metalist Charków Metalist Charków
    5 : 0
    10:00
21. kolejka
niedziela, 10 kwietnia 2016
  • Zoria Ługańsk Zoria Ługańsk
    Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    1 : 2
    12:30
Ćwierćfinał
środa, 6 kwietnia 2016
  • Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    4 : 1
    12:00
20. kolejka
sobota, 2 kwietnia 2016
  • Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    Metalurg Zaporoże Metalurg Zaporoże
    vs
    10:00
19. kolejka
niedziela, 20 marca 2016
  • Karpaty Lwów Karpaty Lwów
    Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    0 : 1
    11:00
18. kolejka
niedziela, 13 marca 2016
  • Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    Szachtar Donieck Szachtar Donieck
    4 : 1
    13:30
17. kolejka
sobota, 5 marca 2016
  • Dynamo Kijów Dynamo Kijów
    Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    2 : 0
    10:00
Ćwierćfinał
wtorek, 1 marca 2016
  • Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    0 : 3
    10:00
6. kolejka
czwartek, 10 grudnia 2015
  • Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    Rosenborg BK Rosenborg BK
    3 : 0
    15:05
12. kolejka
sobota, 5 grudnia 2015
  • Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    Wołyń Łuck Wołyń Łuck
    0 : 1
    10:00
16. kolejka
poniedziałek, 30 listopada 2015
  • Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    Worskla Połtawa Worskla Połtawa
    0 : 2
    12:00
5. kolejka
czwartek, 26 listopada 2015
  • Lazio Rzym Lazio Rzym
    Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    3 : 1
    13:00
15. kolejka
sobota, 21 listopada 2015
  • Czernomorec Odessa Czernomorec Odessa
    Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    0 : 0
    07:00
14. kolejka
niedziela, 8 listopada 2015
  • Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    FK Goverla-Uzhgorod FK Goverla-Uzhgorod
    2 : 0
    10:00
4. kolejka
czwartek, 5 listopada 2015
  • AC Saint Etienne AC Saint Etienne
    Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    3 : 0
    15:05
13. kolejka
sobota, 31 października 2015
  • Olimpik Donieck Olimpik Donieck
    Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    1 : 1
    08:00
1/8 finału
środa, 28 października 2015
  • Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    Olimpik Donieck Olimpik Donieck
    3 : 2
    13:00
3. kolejka
czwartek, 22 października 2015
  • Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    AC Saint Etienne AC Saint Etienne
    0 : 1
    13:00
11. kolejka
sobota, 17 października 2015
  • Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    vs
    10:00
  • Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    0 : 6
    07:00
10. kolejka
niedziela, 4 października 2015
  • Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    PFC Oleksandria PFC Oleksandria
    2 : 0
    10:00
2. kolejka
czwartek, 1 października 2015
  • Rosenborg BK Rosenborg BK
    Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    0 : 1
    13:00
9. kolejka
niedziela, 27 września 2015
  • Metalist Charków Metalist Charków
    Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    1 : 2
    12:30
1/8 finału
środa, 23 września 2015
  • Olimpik Donieck Olimpik Donieck
    Dnipro Dniepropietrowsk Dnipro Dniepropietrowsk
    0 : 2
    10:00