Polityka cookies

Strona wykorzystuje ciasteczka (pliki cookies) w celu doskonalenia jej funkcjonowania. Warunki przechowywania i dostępu do ciasteczek możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki, z której korzystasz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

CSKA 1948

Ludogorets Arena, Razgrad
1. kolejka
poniedziałek, 22 lipca 2019
3. kolejka
sobota, 3 sierpnia 2019
4. kolejka
sobota, 10 sierpnia 2019
6. kolejka
sobota, 24 sierpnia 2019
  • Gorna Oryahovitsa Gorna Oryahovitsa
    CSKA 1948 CSKA 1948
    vs
    09:00
7. kolejka
sobota, 31 sierpnia 2019
  • CSKA 1948 CSKA 1948
    Strumska Slava Strumska Slava
    vs
    09:00
9. kolejka
sobota, 21 września 2019
  • CSKA 1948 CSKA 1948
    Septemvri Sofia Septemvri Sofia
    vs
    09:00
10. kolejka
sobota, 28 września 2019
  • Litex Lovech Litex Lovech
    CSKA 1948 CSKA 1948
    vs
    09:00
11. kolejka
sobota, 5 października 2019
  • CSKA 1948 CSKA 1948
    Chernomorets Balchik Chernomorets Balchik
    vs
    09:00
12. kolejka
sobota, 19 października 2019
  • Kariana Erden Kariana Erden
    CSKA 1948 CSKA 1948
    vs
    09:00
13. kolejka
sobota, 26 października 2019
  • CSKA 1948 CSKA 1948
    Neftochimik 1962 Burgas Neftochimik 1962 Burgas
    vs
    09:00
14. kolejka
sobota, 2 listopada 2019
  • Hebar Pazardzhik Hebar Pazardzhik
    CSKA 1948 CSKA 1948
    vs
    09:00
15. kolejka
sobota, 9 listopada 2019
  • CSKA 1948 CSKA 1948
    Pirin Blagoevgrad Pirin Blagoevgrad
    vs
    08:00
16. kolejka
sobota, 23 listopada 2019
  • CSKA 1948 CSKA 1948
    Ludogorets Razgrad B Ludogorets Razgrad B
    vs
    06:00
  • CSKA 1948 CSKA 1948
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
    vs
    08:00
17. kolejka
sobota, 30 listopada 2019
  • Botev Galabovo Botev Galabovo
    CSKA 1948 CSKA 1948
    vs
    08:00
18. kolejka
sobota, 7 grudnia 2019
  • Lokomotiv Sofia Lokomotiv Sofia
    CSKA 1948 CSKA 1948
    vs
    08:00
19. kolejka
sobota, 15 lutego 2020
  • CSKA 1948 CSKA 1948
    PFC Spartak Pleven PFC Spartak Pleven
    vs
    08:00
20. kolejka
sobota, 22 lutego 2020
  • Spartak Varna Spartak Varna
    CSKA 1948 CSKA 1948
    vs
    08:00
21. kolejka
sobota, 29 lutego 2020
  • CSKA 1948 CSKA 1948
    PFC Montana 1921 PFC Montana 1921
    vs
    08:00
22. kolejka
środa, 4 marca 2020
  • PFC Chernomorets Pomorie PFC Chernomorets Pomorie
    CSKA 1948 CSKA 1948
    vs
    08:00
23. kolejka
sobota, 7 marca 2020
  • CSKA 1948 CSKA 1948
    Gorna Oryahovitsa Gorna Oryahovitsa
    vs
    08:00
24. kolejka
sobota, 14 marca 2020
  • Strumska Slava Strumska Slava
    CSKA 1948 CSKA 1948
    vs
    09:00
26. kolejka
sobota, 4 kwietnia 2020
  • Septemvri Sofia Septemvri Sofia
    CSKA 1948 CSKA 1948
    vs
    09:00
27. kolejka
sobota, 11 kwietnia 2020
  • CSKA 1948 CSKA 1948
    Litex Lovech Litex Lovech
    vs
    09:00
28. kolejka
sobota, 18 kwietnia 2020
  • Chernomorets Balchik Chernomorets Balchik
    CSKA 1948 CSKA 1948
    vs
    09:00
29. kolejka
sobota, 25 kwietnia 2020
  • CSKA 1948 CSKA 1948
    Kariana Erden Kariana Erden
    vs
    09:00
30. kolejka
sobota, 2 maja 2020
  • Neftochimik 1962 Burgas Neftochimik 1962 Burgas
    CSKA 1948 CSKA 1948
    vs
    09:00
31. kolejka
sobota, 9 maja 2020
  • CSKA 1948 CSKA 1948
    Hebar Pazardzhik Hebar Pazardzhik
    vs
    09:00
32. kolejka
środa, 13 maja 2020
  • Pirin Blagoevgrad Pirin Blagoevgrad
    CSKA 1948 CSKA 1948
    vs
    09:00
33. kolejka
sobota, 16 maja 2020
  • Ludogorets Razgrad B Ludogorets Razgrad B
    CSKA 1948 CSKA 1948
    vs
    06:00
  • Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
    CSKA 1948 CSKA 1948
    vs
    09:00
34. kolejka
sobota, 23 maja 2020
  • CSKA 1948 CSKA 1948
    Botev Galabovo Botev Galabovo
    vs
    09:00

BEZPOŚREDNIE MECZE

CSKA 1948 vs Strumska Slava
3 Wygrane
0 Remisów
0 Wygranych
CSKA 1948 vs FC Chernomorets Balchik
1 Wygrana
1 Remis
0 Wygranych
CSKA 1948 vs FC Pirin Blagoevgrad
2 Wygrane
0 Remisów
0 Wygranych
CSKA 1948 vs Ludogorets Razgrad B
1 Wygrana
1 Remis
0 Wygranych
CSKA 1948 vs PFC Montana 1921
0 Wygranych
2 Remisy
0 Wygranych
CSKA 1948 vs Gorna Oryahovitsa
2 Wygrane
0 Remisów
0 Wygranych
Załaduj więcej

Stadion

Lenin Stadium
Khabarovsk
Pojemność
15,200
środa, 3 lipca 2019
  • CSKA 1948 CSKA 1948
    FC Vitosha Sofia FC Vitosha Sofia
    1 : 0
    13:00
26. kolejka
wtorek, 30 kwietnia 2019
25. kolejka
poniedziałek, 22 kwietnia 2019
24. kolejka
poniedziałek, 15 kwietnia 2019
22. kolejka
poniedziałek, 1 kwietnia 2019
19. kolejka
poniedziałek, 4 marca 2019
18. kolejka
wtorek, 26 lutego 2019
16. kolejka
piątek, 30 listopada 2018
15. kolejka
sobota, 24 listopada 2018
14. kolejka
poniedziałek, 12 listopada 2018
12. kolejka
piątek, 26 października 2018
11. kolejka
sobota, 20 października 2018
10. kolejka
poniedziałek, 8 października 2018
9. kolejka
niedziela, 30 września 2018
1/16 finału
środa, 26 września 2018
7. kolejka
poniedziałek, 17 września 2018
5. kolejka
sobota, 25 sierpnia 2018
4. kolejka
poniedziałek, 20 sierpnia 2018
3. kolejka
sobota, 11 sierpnia 2018