Bregalnica Stip

Philip II Arena, Skopje
20. kolejka
niedziela, 26 lutego 2017
  • FK Pelister Bitola FK Pelister Bitola
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    vs
    08:00
21. kolejka
niedziela, 5 marca 2017
  • Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    FK Sileks Kratovo FK Sileks Kratovo
    vs
    08:00
22. kolejka
niedziela, 12 marca 2017
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    vs
    09:00
23. kolejka
niedziela, 19 marca 2017
  • Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    vs
    09:00
24. kolejka
niedziela, 26 marca 2017
  • Pobeda Junior Pobeda Junior
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    vs
    09:00
25. kolejka
środa, 29 marca 2017
  • Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    vs
    09:00
26. kolejka
niedziela, 2 kwietnia 2017
  • Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    Gjorce Petrov Gjorce Petrov
    vs
    09:00
27. kolejka
środa, 5 kwietnia 2017
  • FK Rabotnicki Skopje FK Rabotnicki Skopje
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    vs
    10:00
28. kolejka
niedziela, 9 kwietnia 2017
  • FK Renova FK Renova
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    vs
    10:00
29. kolejka
niedziela, 16 kwietnia 2017
  • Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    FK Pelister Bitola FK Pelister Bitola
    vs
    10:00
Półfinał
środa, 19 kwietnia 2017
  • FK Pelister Bitola FK Pelister Bitola
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    vs
    08:00
30. kolejka
niedziela, 23 kwietnia 2017
  • FK Sileks Kratovo FK Sileks Kratovo
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    vs
    10:00
31. kolejka
środa, 26 kwietnia 2017
  • Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    Vardar Skopje Vardar Skopje
    vs
    10:00
32. kolejka
niedziela, 30 kwietnia 2017
  • Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    vs
    10:00
33. kolejka
niedziela, 7 maja 2017
  • Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    Pobeda Junior Pobeda Junior
    vs
    10:30
36. kolejka
poniedziałek, 8 maja 2017
  • Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    FK Rabotnicki Skopje FK Rabotnicki Skopje
    vs
    10:30
34. kolejka
niedziela, 14 maja 2017
  • KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    vs
    10:30
35. kolejka
niedziela, 21 maja 2017
  • Gjorce Petrov Gjorce Petrov
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    vs
    10:30

BEZPOŚREDNIE MECZE

Bregalnica Stip vs KF Shkupi Skopje
3 Wygrane
3 Remisy
2 Wygrane
Bregalnica Stip vs Gjorce Petrov
0 Wygranych
2 Remisy
3 Wygrane
Bregalnica Stip vs FK Pelister Bitola
4 Wygrane
4 Remisy
2 Wygrane
Bregalnica Stip vs Vardar Skopje
0 Wygranych
2 Remisy
8 Wygranych
Bregalnica Stip vs Pobeda Junior
2 Wygrane
3 Remisy
5 Wygranych
Bregalnica Stip vs FK Rabotnicki Skopje
2 Wygrane
6 Remisów
2 Wygrane
Załaduj więcej

Stadion

Philip II Arena
Skopje
Pojemność
35,000
19. kolejka
niedziela, 19 lutego 2017
16. kolejka
niedziela, 27 listopada 2016
Ćwierćfinał
środa, 23 listopada 2016
15. kolejka
niedziela, 20 listopada 2016
12. kolejka
niedziela, 30 października 2016
11. kolejka
niedziela, 23 października 2016
10. kolejka
niedziela, 16 października 2016
1/8 finału
środa, 12 października 2016
6. kolejka
niedziela, 18 września 2016
1. kolejka
niedziela, 7 sierpnia 2016
32. kolejka
czwartek, 19 maja 2016
  • FK Sileks Kratovo FK Sileks Kratovo
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    1 : 1
    10:30
31. kolejka
niedziela, 8 maja 2016
  • Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    FK Rabotnicki Skopje FK Rabotnicki Skopje
    0 : 0
    10:00
30. kolejka
sobota, 30 kwietnia 2016
  • Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    3 : 0
    10:00
29. kolejka
niedziela, 24 kwietnia 2016
  • Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    2 : 0
    10:00
28. kolejka
środa, 20 kwietnia 2016
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    2 : 1
    10:00
27. kolejka
niedziela, 17 kwietnia 2016
  • Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    FK Rabotnicki Skopje FK Rabotnicki Skopje
    2 : 1
    10:00
Półfinał
środa, 13 kwietnia 2016
  • FK Rabotnicki Skopje FK Rabotnicki Skopje
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    3 : 0
    10:00
26. kolejka
niedziela, 10 kwietnia 2016
  • KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    2 : 2
    10:00
25. kolejka
środa, 6 kwietnia 2016
  • Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    FK Metalurg Skopje FK Metalurg Skopje
    4 : 1
    10:00
24. kolejka
niedziela, 3 kwietnia 2016
  • Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    0 : 5
    10:00
23. kolejka
sobota, 19 marca 2016
  • FK Renova FK Renova
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    3 : 0
    09:00
22. kolejka
niedziela, 13 marca 2016
  • Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    Horizont Turnovo Horizont Turnovo
    2 : 0
    09:00
21. kolejka
wtorek, 8 marca 2016
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    4 : 0
    08:00
20. kolejka
niedziela, 28 lutego 2016
  • Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    0 : 3
    08:00
18. kolejka
czwartek, 10 grudnia 2015
  • Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    FK Renova FK Renova
    3 : 2
    07:00
17. kolejka
niedziela, 6 grudnia 2015
  • Horizont Turnovo Horizont Turnovo
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    2 : 0
    07:00
Ćwierćfinał
środa, 2 grudnia 2015
  • Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    4 : 1
    07:00
16. kolejka
niedziela, 29 listopada 2015
  • Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    1 : 4
    07:00
Ćwierćfinał
środa, 25 listopada 2015
  • Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    1 : 1
    07:00
15. kolejka
niedziela, 22 listopada 2015
  • Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    FK Metalurg Skopje FK Metalurg Skopje
    0 : 2
    07:00
14. kolejka
niedziela, 8 listopada 2015
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    3 : 1
    07:00
13. kolejka
niedziela, 1 listopada 2015
  • Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    0 : 2
    07:30
12. kolejka
środa, 28 października 2015
  • KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    0 : 0
    08:30
11. kolejka
niedziela, 25 października 2015
  • Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    FK Sileks Kratovo FK Sileks Kratovo
    1 : 1
    08:30
1/8 finału
środa, 21 października 2015
  • KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    1 : 0
    08:30
10. kolejka
sobota, 17 października 2015
  • FK Rabotnicki Skopje FK Rabotnicki Skopje
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    0 : 0
    08:30
9. kolejka
niedziela, 4 października 2015
  • FK Renova FK Renova
    Bregalnica Stip Bregalnica Stip
    1 : 1
    09:00