Beroe Stara Zagora

Beroe-Stadion, Stara Zagora
20. kolejka
sobota, 18 lutego 2017
  • PFC Dunav Ruse PFC Dunav Ruse
    Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    vs
    11:00
21. kolejka
sobota, 25 lutego 2017
  • Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    CSKA Sofia CSKA Sofia
    vs
    11:00
22. kolejka
środa, 1 marca 2017
  • Cherno More Warna Cherno More Warna
    Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    vs
    11:00
23. kolejka
sobota, 4 marca 2017
  • Botev Płowdiw Botev Płowdiw
    Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    vs
    11:00
24. kolejka
sobota, 11 marca 2017
  • Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    Lewski Sofia Lewski Sofia
    vs
    11:00
25. kolejka
sobota, 18 marca 2017
  • PFC Montana 1921 PFC Montana 1921
    Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    vs
    12:00
26. kolejka
sobota, 1 kwietnia 2017
  • Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    vs
    11:00

BEZPOŚREDNIE MECZE

Beroe Stara Zagora vs Ludogorets Razgrad
3 Wygrane
2 Remisy
5 Wygranych
Beroe Stara Zagora vs PFC Montana 1921
5 Wygranych
3 Remisy
2 Wygrane
Beroe Stara Zagora vs Botev Płowdiw
3 Wygrane
5 Remisów
2 Wygrane
Beroe Stara Zagora vs Cherno More Warna
2 Wygrane
5 Remisów
3 Wygrane
Beroe Stara Zagora vs PFC Dunav Ruse
1 Wygrana
1 Remis
0 Wygranych
Beroe Stara Zagora vs FC Pirin Blagoevgrad
4 Wygrane
5 Remisów
1 Wygrana
Załaduj więcej

Stadion

Beroe-Stadion
Stara Zagora
Pojemność
12 000

Fani w Internecie

69.551
Fani na Facebooku
997
Followersi na Twitterze
11. kolejka
sobota, 22 października 2016
10. kolejka
niedziela, 16 października 2016
8. kolejka
niedziela, 25 września 2016
6. kolejka
poniedziałek, 12 września 2016
Kwalifikacje runda 2.
czwartek, 21 lipca 2016
Kwalifikacje runda 1.
czwartek, 7 lipca 2016
czwartek, 30 czerwca 2016
  • Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina
    0 : 0
    13:30
36. kolejka
sobota, 28 maja 2016
  • Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    Lewski Sofia Lewski Sofia
    2 : 1
    10:00
35. kolejka
niedziela, 22 maja 2016
  • Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
    Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    0 : 2
    11:00
33. kolejka
środa, 11 maja 2016
  • Botev Płowdiw Botev Płowdiw
    Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    0 : 1
    11:00
32. kolejka
piątek, 6 maja 2016
  • Cherno More Warna Cherno More Warna
    Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    1 : 0
    08:30
31. kolejka
sobota, 30 kwietnia 2016
  • Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    PFC Slavia Sofia PFC Slavia Sofia
    1 : 1
    10:45
30. kolejka
niedziela, 24 kwietnia 2016
  • FC Pirin Blagoevgrad FC Pirin Blagoevgrad
    Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    1 : 1
    13:00
Półfinał
środa, 20 kwietnia 2016
  • CSKA Sofia CSKA Sofia
    Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    2 : 0
    13:00
29. kolejka
sobota, 16 kwietnia 2016
  • Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    5 : 2
    13:00
28. kolejka
niedziela, 10 kwietnia 2016
  • PFC Montana 1921 PFC Montana 1921
    Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    1 : 3
    10:15
Półfinał
środa, 6 kwietnia 2016
  • Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    CSKA Sofia CSKA Sofia
    0 : 2
    12:15
27. kolejka
sobota, 2 kwietnia 2016
  • Lewski Sofia Lewski Sofia
    Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    1 : 0
    13:00
26. kolejka
sobota, 19 marca 2016
  • Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
    0 : 2
    10:30
24. kolejka
niedziela, 6 marca 2016
  • Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    Botev Płowdiw Botev Płowdiw
    1 : 1
    09:15
23. kolejka
czwartek, 3 marca 2016
  • Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    Cherno More Warna Cherno More Warna
    0 : 0
    09:30
22. kolejka
niedziela, 28 lutego 2016
  • PFC Slavia Sofia PFC Slavia Sofia
    Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    0 : 0
    06:15
21. kolejka
sobota, 20 lutego 2016
  • Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    FC Pirin Blagoevgrad FC Pirin Blagoevgrad
    3 : 1
    08:30
20. kolejka
niedziela, 13 grudnia 2015
  • Lokomotiv Płowdiw Lokomotiv Płowdiw
    Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    1 : 1
    09:15
Ćwierćfinał
środa, 9 grudnia 2015
  • Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    Cherno More Warna Cherno More Warna
    5 : 3
    10:30
19. kolejka
niedziela, 6 grudnia 2015
  • Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    PFC Montana 1921 PFC Montana 1921
    2 : 1
    09:30
18. kolejka
środa, 2 grudnia 2015
  • Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    Lewski Sofia Lewski Sofia
    1 : 0
    10:30
17. kolejka
piątek, 27 listopada 2015
  • Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
    Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    5 : 0
    10:30
16. kolejka
sobota, 21 listopada 2015
  • Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    Liteks Łowecz Liteks Łowecz
    3 : 3
    09:30
15. kolejka
niedziela, 8 listopada 2015
  • Botev Płowdiw Botev Płowdiw
    Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    1 : 3
    07:00
14. kolejka
wtorek, 3 listopada 2015
  • Cherno More Warna Cherno More Warna
    Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    0 : 3
    07:30
1/8 finału
czwartek, 29 października 2015
  • Beroe Stara Zagora Beroe Stara Zagora
    PFC Bansko PFC Bansko
    3 : 1
    10:30