BATE Borysów

Borisov Arena, Borisow
Półfinał
środa, 26 kwietnia 2017
10. kolejka
piątek, 26 maja 2017
  • FC Witebsk FC Witebsk
    BATE Borysów BATE Borysów
    vs
    11:00
11. kolejka
piątek, 2 czerwca 2017
  • BATE Borysów BATE Borysów
    FC Dniepr Mogilev FC Dniepr Mogilev
    vs
    11:00

BEZPOŚREDNIE MECZE

BATE Borysów vs Dynamo Mińsk
4 Wygrane
5 Remisów
1 Wygrana
BATE Borysów vs FC Mińsk
10 Wygranych
0 Remisów
0 Wygranych
BATE Borysów vs FC Gorodeya
2 Wygrane
1 Remis
0 Wygranych
BATE Borysów vs Torpedo-BelAZ
4 Wygrane
4 Remisy
2 Wygrane
BATE Borysów vs FC Slavia Mozyr
6 Wygranych
2 Remisy
1 Wygrana
BATE Borysów vs FC Isloch
3 Wygrane
0 Remisów
0 Wygranych
Załaduj więcej

Stadion

Borisov Arena
Borisov
Pojemność
13.126

Fani w Internecie

39,137
Fani na Facebooku
13,284
Followersi na Twitterze
4. kolejka
piątek, 21 kwietnia 2017
3. kolejka
sobota, 15 kwietnia 2017
2. kolejka
niedziela, 9 kwietnia 2017
Półfinał
środa, 5 kwietnia 2017
1. kolejka
sobota, 1 kwietnia 2017
Ćwierćfinał
niedziela, 19 marca 2017
30. kolejka
niedziela, 27 listopada 2016
29. kolejka
sobota, 19 listopada 2016
27. kolejka
piątek, 28 października 2016
26. kolejka
niedziela, 23 października 2016
24. kolejka
niedziela, 2 października 2016
23. kolejka
niedziela, 25 września 2016
22. kolejka
sobota, 17 września 2016
1/16 finału
środa, 14 września 2016
Kwalifikacje runda 4.
czwartek, 25 sierpnia 2016
19. kolejka
niedziela, 21 sierpnia 2016
Kwalifikacje runda 4.
czwartek, 18 sierpnia 2016
18. kolejka
sobota, 13 sierpnia 2016
17. kolejka
poniedziałek, 8 sierpnia 2016
Kwalifikacje runda 3.
wtorek, 2 sierpnia 2016
16. kolejka
piątek, 29 lipca 2016
Kwalifikacje runda 3.
wtorek, 26 lipca 2016
Kwalifikacje runda 2.
wtorek, 19 lipca 2016
14. kolejka
sobota, 25 czerwca 2016
  • BATE Borysów BATE Borysów
    FC Witebsk FC Witebsk
    1 : 0
    14:00
13. kolejka
niedziela, 19 czerwca 2016
  • Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    BATE Borysów BATE Borysów
    1 : 2
    13:00
12. kolejka
środa, 15 czerwca 2016
  • BATE Borysów BATE Borysów
    FC Krumkachi FC Krumkachi
    5 : 0
    14:00
11. kolejka
piątek, 10 czerwca 2016
  • FC Slavia Mozyr FC Slavia Mozyr
    BATE Borysów BATE Borysów
    2 : 1
    11:00
10. kolejka
niedziela, 5 czerwca 2016
  • BATE Borysów BATE Borysów
    FC Granit Mikashevichi FC Granit Mikashevichi
    4 : 0
    13:00
9. kolejka
środa, 25 maja 2016
  • FC Isloch FC Isloch
    BATE Borysów BATE Borysów
    vs
    11:30
Finał
sobota, 21 maja 2016
  • BATE Borysów BATE Borysów
    Torpedo-BelAZ Torpedo-BelAZ
    2 : 3
    11:00
8. kolejka
poniedziałek, 16 maja 2016
  • Naftan Nowopoł Naftan Nowopoł
    BATE Borysów BATE Borysów
    3 : 2
    10:30
7. kolejka
czwartek, 12 maja 2016
  • Niemen Grodno Niemen Grodno
    BATE Borysów BATE Borysów
    0 : 1
    13:30
6. kolejka
niedziela, 8 maja 2016
  • BATE Borysów BATE Borysów
    Slutsksakhar Słuck Slutsksakhar Słuck
    3 : 0
    13:00
Półfinał
środa, 4 maja 2016
  • BATE Borysów BATE Borysów
    Naftan Nowopoł Naftan Nowopoł
    0 : 0
    12:30
5. kolejka
piątek, 29 kwietnia 2016
  • FC Belshina Bobrujsk FC Belshina Bobrujsk
    BATE Borysów BATE Borysów
    2 : 3
    11:00
4. kolejka
niedziela, 24 kwietnia 2016
  • BATE Borysów BATE Borysów
    Dynamo Mińsk Dynamo Mińsk
    3 : 3
    12:00
Półfinał
środa, 20 kwietnia 2016
  • Naftan Nowopoł Naftan Nowopoł
    BATE Borysów BATE Borysów
    2 : 2
    11:00
3. kolejka
sobota, 16 kwietnia 2016
  • FC Mińsk FC Mińsk
    BATE Borysów BATE Borysów
    2 : 3
    11:00
2. kolejka
poniedziałek, 11 kwietnia 2016
  • BATE Borysów BATE Borysów
    Szachtior Soligorsk Szachtior Soligorsk
    2 : 0
    12:00