Tarup-Paarup IF

Sydbank Stadium, Varde
4th matchday
Saturday, 26 August 2017
5th matchday
Saturday, 2 September 2017
6th matchday
Saturday, 9 September 2017
7th matchday
Saturday, 16 September 2017
8th matchday
Saturday, 23 September 2017
  • Vsk Arhus Vsk Arhus
    Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF
    vs
    09:30
9th matchday
Saturday, 30 September 2017
  • Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF
    Esbjerg FB II Esbjerg FB II
    vs
    07:00
10th matchday
Saturday, 7 October 2017
  • Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF
    FC Sonderborg FC Sonderborg
    vs
    07:00
11th matchday
Saturday, 14 October 2017
  • B 1913 Odense B 1913 Odense
    Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF
    vs
    09:30
12th matchday
Saturday, 21 October 2017
  • Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF
    Oure FA Oure FA
    vs
    07:00
13th matchday
Saturday, 28 October 2017
  • Kolding BK Kolding BK
    Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF
    vs
    09:30
14th matchday
Saturday, 4 November 2017
  • Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF
    Aarhus Fremad Aarhus Fremad
    vs
    08:00
15th matchday
Saturday, 24 March 2018
  • Varde IF Varde IF
    Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF
    vs
    10:00
16th matchday
Saturday, 31 March 2018
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF
    vs
    09:00
17th matchday
Saturday, 7 April 2018
  • Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF
    Vsk Arhus Vsk Arhus
    vs
    07:00
18th matchday
Saturday, 14 April 2018
  • Esbjerg FB II Esbjerg FB II
    Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF
    vs
    08:00
19th matchday
Saturday, 21 April 2018
  • FC Sonderborg FC Sonderborg
    Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF
    vs
    08:00
20th matchday
Saturday, 28 April 2018
  • Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF
    B 1913 Odense B 1913 Odense
    vs
    07:00
21st matchday
Saturday, 5 May 2018
  • Oure FA Oure FA
    Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF
    vs
    07:00
22nd matchday
Saturday, 12 May 2018
  • Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF
    Kolding BK Kolding BK
    vs
    07:00
23rd matchday
Saturday, 19 May 2018
  • Aarhus Fremad Aarhus Fremad
    Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF
    vs
    07:30
24th matchday
Saturday, 26 May 2018
  • Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF
    Varde IF Varde IF
    vs
    07:00
25th matchday
Saturday, 2 June 2018
  • Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF
    B 1909 Odense B 1909 Odense
    vs
    07:00
26th matchday
Saturday, 9 June 2018
  • Vsk Arhus Vsk Arhus
    Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF
    vs
    09:30
27th matchday
Saturday, 16 June 2018
  • Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF
    Esbjerg FB II Esbjerg FB II
    vs
    09:30

Head to head

Tarup-Paarup IF vs FC Sonderborg
3 Wins
0 Draws
3 Wins
Tarup-Paarup IF vs Oure FA
3 Wins
0 Draws
3 Wins
Tarup-Paarup IF vs B 1913 Odense
3 Wins
1 Draw
2 Wins
Tarup-Paarup IF vs Kolding BK
4 Wins
1 Draw
0 Wins
Tarup-Paarup IF vs Varde IF
2 Wins
1 Draw
2 Wins
Show more

Stadium

Sydbank Stadium
Varde
Capacity
4 000
27th matchday
Saturday, 17 June 2017
18th matchday
Saturday, 15 April 2017
12th matchday
Saturday, 22 October 2016
11th matchday
Saturday, 15 October 2016
9th matchday
Saturday, 1 October 2016
8th matchday
Sunday, 25 September 2016
7th matchday
Saturday, 17 September 2016
6th matchday
Saturday, 10 September 2016
3rd matchday
Saturday, 20 August 2016
26th matchday
Saturday, 18 June 2016
  • Rishoj Boldklub Rishoj Boldklub
    vs
    09:00
25th matchday
Friday, 10 June 2016
  • 1 : 0
    12:45
24th matchday
Saturday, 4 June 2016
  • FC Sydvest 05 FC Sydvest 05
    1 : 3
    07:00
23rd matchday
Saturday, 28 May 2016
  • FC Sonderborg FC Sonderborg
    0 : 1
    08:00
22nd matchday
Saturday, 21 May 2016
  • Varde IF Varde IF
    0 : 1
    07:00
21st matchday
Sunday, 15 May 2016
  • 0 : 5
    13:00
20th matchday
Saturday, 7 May 2016
  • Greve Fodbold Greve Fodbold
    0 : 2
    07:00
19th matchday
Sunday, 1 May 2016
  • 1 : 3
    08:45
18th matchday
Friday, 22 April 2016
  • 4 : 1
    07:00
17th matchday
Saturday, 16 April 2016
  • 0 : 5
    09:30
16th matchday
Saturday, 9 April 2016
  • 3 : 1
    07:00
15th matchday
Saturday, 2 April 2016
  • KFUM Roskilde KFUM Roskilde
    5 : 3
    07:30
13th matchday
Saturday, 31 October 2015
  • Rishoj Boldklub Rishoj Boldklub
    5 : 0
    08:00
12th matchday
Saturday, 24 October 2015
  • 0 : 2
    07:00
11th matchday
Saturday, 17 October 2015
  • FC Sydvest 05 FC Sydvest 05
    3 : 1
    08:30
10th matchday
Saturday, 10 October 2015
  • FC Sonderborg FC Sonderborg
    0 : 2
    07:00
9th matchday
Saturday, 3 October 2015
  • Varde IF Varde IF
    4 : 2
    09:00
8th matchday
Saturday, 26 September 2015
  • 0 : 1
    09:00
7th matchday
Saturday, 19 September 2015
  • Greve Fodbold Greve Fodbold
    4 : 4
    07:00