Stal Brzeg

Stadion Miejski w Kluczborku, Kluczbork
20th matchday
Saturday, 23 March 2019
  • Stal Brzeg Stal Brzeg
    KS Sleza Wroclaw KS Sleza Wroclaw
    vs
    08:00
21st matchday
Saturday, 30 March 2019
  • Stal Brzeg Stal Brzeg
    Gornik Zabrze II Gornik Zabrze II
    vs
    08:00
22nd matchday
Saturday, 6 April 2019
  • Zaglebie II Lubin Zaglebie II Lubin
    Stal Brzeg Stal Brzeg
    vs
    07:00
23rd matchday
Saturday, 13 April 2019
  • Stal Brzeg Stal Brzeg
    Miedz II Miedz II
    vs
    07:00
24th matchday
Saturday, 20 April 2019
  • Gwarek Tarnowskie Gory Gwarek Tarnowskie Gory
    Stal Brzeg Stal Brzeg
    vs
    07:00
25th matchday
Saturday, 27 April 2019
  • Stal Brzeg Stal Brzeg
    MKS Kluczbork MKS Kluczbork
    vs
    07:00
26th matchday
Wednesday, 1 May 2019
  • GKP Gorzow Wielkopolski GKP Gorzow Wielkopolski
    Stal Brzeg Stal Brzeg
    vs
    07:00
27th matchday
Saturday, 4 May 2019
  • Stal Brzeg Stal Brzeg
    Pniowek Pawlowice Slaskie Pniowek Pawlowice Slaskie
    vs
    07:00
28th matchday
Saturday, 11 May 2019
  • Rekord Bielsko Biala Rekord Bielsko Biala
    Stal Brzeg Stal Brzeg
    vs
    07:00
29th matchday
Saturday, 18 May 2019
  • Stal Brzeg Stal Brzeg
    Foto Higiena Gac Foto Higiena Gac
    vs
    07:00
30th matchday
Saturday, 25 May 2019
  • Warta Gorzow Wielkopolski Warta Gorzow Wielkopolski
    Stal Brzeg Stal Brzeg
    vs
    07:00
31st matchday
Saturday, 1 June 2019
  • Stal Brzeg Stal Brzeg
    MKS Piast Zmigrod MKS Piast Zmigrod
    vs
    07:00
32nd matchday
Wednesday, 5 June 2019
  • Agroplan Gluszyna Agroplan Gluszyna
    Stal Brzeg Stal Brzeg
    vs
    07:00
33rd matchday
Saturday, 8 June 2019
  • Stal Brzeg Stal Brzeg
    KS Ruch Radzionkow KS Ruch Radzionkow
    vs
    11:00
34th matchday
Saturday, 15 June 2019
  • KS Gornik Polkowice KS Gornik Polkowice
    Stal Brzeg Stal Brzeg
    vs
    11:00

Head to head

Stal Brzeg vs Rekord Bielsko Biala
0 Wins
0 Draws
1 Win
Stal Brzeg vs Zaglebie II Lubin
0 Wins
0 Draws
1 Win
Stal Brzeg vs KS Sleza Wroclaw
0 Wins
1 Draw
1 Win
Show more

Stadium

Stadion Miejski w Kluczborku
Kluczbork
Capacity
2,776
16th matchday
Saturday, 17 November 2018
15th matchday
Saturday, 10 November 2018
14th matchday
Saturday, 3 November 2018
12th matchday
Saturday, 20 October 2018
8th matchday
Friday, 14 September 2018
6th matchday
Saturday, 1 September 2018