MKS Sandecja Nowy Sacz

Stadion im. Ojca Wladyslawa Augustynka, Nowy Sacz
5th matchday
Saturday, 18 August 2018
  • Termalica Bruk-Bet Nieciecza Termalica Bruk-Bet Nieciecza
    MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    vs
    11:00
6th matchday
Wednesday, 22 August 2018
  • MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    Stomil Olsztyn SA Stomil Olsztyn SA
    vs
    11:00
7th matchday
Saturday, 25 August 2018
  • RKS Garbarnia Krakow RKS Garbarnia Krakow
    MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    vs
    11:00
8th matchday
Saturday, 1 September 2018
  • MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    FKS Stal Mielec FKS Stal Mielec
    vs
    11:00
9th matchday
Saturday, 8 September 2018
  • KS Warta Poznan KS Warta Poznan
    MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    vs
    11:00
10th matchday
Saturday, 15 September 2018
  • MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    Drutex-Bytovia Drutex-Bytovia
    vs
    11:00
11th matchday
Saturday, 22 September 2018
  • TS Podbeskidzie Bielsko-Biala TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
    MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    vs
    11:00
12th matchday
Saturday, 29 September 2018
  • MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    LKS Lodz PSS LKS Lodz PSS
    vs
    11:00
13th matchday
Saturday, 6 October 2018
  • GKS Tychy 71 GKS Tychy 71
    MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    vs
    11:00
14th matchday
Saturday, 13 October 2018
  • MKS Puszcza Niepolomice MKS Puszcza Niepolomice
    MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    vs
    11:00
15th matchday
Saturday, 20 October 2018
  • MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    Wigry Suwalki Wigry Suwalki
    vs
    11:00
16th matchday
Saturday, 27 October 2018
  • KS Rakow Czestochowa KS Rakow Czestochowa
    MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    vs
    11:00
17th matchday
Saturday, 3 November 2018
  • MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    GKS Jastrzebie Zdroj GKS Jastrzebie Zdroj
    vs
    12:00
18th matchday
Saturday, 10 November 2018
  • MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    Chojnice Chojnice
    vs
    11:00
19th matchday
Saturday, 17 November 2018
  • MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    OKS Odra Opole OKS Odra Opole
    vs
    11:00
20th matchday
Saturday, 24 November 2018
  • MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    Chrobry Glogow Chrobry Glogow
    vs
    11:00
21st matchday
Saturday, 1 December 2018
  • GKS Katowice GKS Katowice
    MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    vs
    11:00
22nd matchday
Saturday, 2 March 2019
  • MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    Termalica Bruk-Bet Nieciecza Termalica Bruk-Bet Nieciecza
    vs
    11:00
23rd matchday
Saturday, 9 March 2019
  • Stomil Olsztyn SA Stomil Olsztyn SA
    MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    vs
    11:00
24th matchday
Saturday, 16 March 2019
  • MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    RKS Garbarnia Krakow RKS Garbarnia Krakow
    vs
    12:00
25th matchday
Saturday, 23 March 2019
  • FKS Stal Mielec FKS Stal Mielec
    MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    vs
    12:00
26th matchday
Saturday, 30 March 2019
  • MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    KS Warta Poznan KS Warta Poznan
    vs
    12:00
27th matchday
Saturday, 6 April 2019
  • Drutex-Bytovia Drutex-Bytovia
    MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    vs
    11:00
28th matchday
Saturday, 13 April 2019
  • MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    TS Podbeskidzie Bielsko-Biala TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
    vs
    11:00
29th matchday
Saturday, 20 April 2019
  • LKS Lodz PSS LKS Lodz PSS
    MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    vs
    11:00
30th matchday
Wednesday, 24 April 2019
  • MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    GKS Tychy 71 GKS Tychy 71
    vs
    11:00
31st matchday
Saturday, 27 April 2019
  • MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    MKS Puszcza Niepolomice MKS Puszcza Niepolomice
    vs
    11:00
32nd matchday
Saturday, 4 May 2019
  • Wigry Suwalki Wigry Suwalki
    MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    vs
    11:00
33rd matchday
Saturday, 11 May 2019
  • MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    KS Rakow Czestochowa KS Rakow Czestochowa
    vs
    11:00
34th matchday
Saturday, 18 May 2019
  • GKS Jastrzebie Zdroj GKS Jastrzebie Zdroj
    MKS Sandecja Nowy Sacz MKS Sandecja Nowy Sacz
    vs
    11:00

Head to head

MKS Sandecja Nowy Sacz vs Chojnice
3 Wins
3 Draws
2 Wins
Show more

Stadium

Stadion im. Ojca Wladyslawa Augustynka
Neu Sandez
Capacity
5.000

Internet Fans

17.910
Facebook fans
4.551
Twitter followers