Metalul Resita

Stadionul Mircea Chivu, Resita
36th matchday
Wednesday, 24 May 2017

Head to head

Metalul Resita vs CSM Ramnicu-Valcea
2 Wins
2 Draws
6 Wins
Metalul Resita vs Unirea Tarlungeni
4 Wins
3 Draws
3 Wins
Metalul Resita vs CS Afumati
0 Wins
0 Draws
1 Win
Show more

Stadium

Stadionul Mircea Chivu
Resita
Capacity
12,500
32nd matchday
Saturday, 29 April 2017
31st matchday
Wednesday, 26 April 2017
30th matchday
Saturday, 22 April 2017
17th matchday
Saturday, 19 November 2016
14th matchday
Saturday, 29 October 2016
13th matchday
Saturday, 22 October 2016
12th matchday
Saturday, 15 October 2016
11th matchday
Saturday, 8 October 2016
10th matchday
Saturday, 1 October 2016
6th matchday
Saturday, 10 September 2016
4th matchday
Saturday, 27 August 2016
10th matchday
Saturday, 4 June 2016
  • Metalul Resita Metalul Resita
    CSM Ramnicu-Valcea CSM Ramnicu-Valcea
    0 : 3
    04:00
9th matchday
Saturday, 28 May 2016
  • Metalul Resita Metalul Resita
    1 : 0
    04:00
8th matchday
Saturday, 21 May 2016
  • Unirea Tarlungeni Unirea Tarlungeni
    Metalul Resita Metalul Resita
    6 : 1
    04:00
7th matchday
Wednesday, 18 May 2016
  • Metalul Resita Metalul Resita
    FC Universitatea Cluj FC Universitatea Cluj
    1 : 2
    11:00
6th matchday
Saturday, 14 May 2016
  • Olimpia Satu Mare Olimpia Satu Mare
    Metalul Resita Metalul Resita
    2 : 0
    04:00
5th matchday
Wednesday, 11 May 2016
  • Metalul Resita Metalul Resita
    Olimpia Satu Mare Olimpia Satu Mare
    0 : 3
    04:00
Saturday, 7 May 2016
  • Metalul Resita Metalul Resita
    Olimpia Satu Mare Olimpia Satu Mare
    vs
    04:00
4th matchday
Saturday, 30 April 2016
  • FC Universitatea Cluj FC Universitatea Cluj
    Metalul Resita Metalul Resita
    2 : 0
    04:00
3rd matchday
Saturday, 23 April 2016
  • Metalul Resita Metalul Resita
    Unirea Tarlungeni Unirea Tarlungeni
    1 : 1
    04:00
2nd matchday
Saturday, 16 April 2016
  • Metalul Resita Metalul Resita
    0 : 1
    04:00
1st matchday
Saturday, 9 April 2016
  • CSM Ramnicu-Valcea CSM Ramnicu-Valcea
    Metalul Resita Metalul Resita
    2 : 0
    04:00
26th matchday
Saturday, 2 April 2016
  • Metalul Resita Metalul Resita
    CS Mioveni CS Mioveni
    0 : 3
    04:00
25th matchday
Saturday, 26 March 2016
  • FC Universitatea Cluj FC Universitatea Cluj
    Metalul Resita Metalul Resita
    2 : 0
    05:00
24th matchday
Wednesday, 23 March 2016
  • Metalul Resita Metalul Resita
    CS Gaz Metan Medias CS Gaz Metan Medias
    0 : 1
    09:00
23rd matchday
Saturday, 19 March 2016
  • Unirea Tarlungeni Unirea Tarlungeni
    Metalul Resita Metalul Resita
    1 : 0
    05:00
22nd matchday
Saturday, 12 March 2016
  • Metalul Resita Metalul Resita
    0 : 1
    04:00
21st matchday
Wednesday, 9 March 2016
  • Chindia Targoviste Chindia Targoviste
    Metalul Resita Metalul Resita
    7 : 0
    08:00