JK Tammeka Tartu II

Annelinna staadion, Tartu
8th matchday
Thursday, 25 April 2019
  • JK Tammeka Tartu II JK Tammeka Tartu II
    JK Welco Elekter JK Welco Elekter
    vs
    12:00
9th matchday
Saturday, 4 May 2019
  • JK Tammeka Tartu II JK Tammeka Tartu II
    FC Elva FC Elva
    vs
    06:00
11th matchday
Thursday, 16 May 2019
  • JK Tammeka Tartu II JK Tammeka Tartu II
    JK Tallinna Kalev U21 JK Tallinna Kalev U21
    vs
    12:00
12th matchday
Thursday, 23 May 2019
  • Tallinna FC Flora II Tallinna FC Flora II
    JK Tammeka Tartu II JK Tammeka Tartu II
    vs
    12:00
13th matchday
Thursday, 30 May 2019
  • JK Tammeka Tartu II JK Tammeka Tartu II
    Fci Levadia Tallinn U21 Fci Levadia Tallinn U21
    vs
    11:30
14th matchday
Monday, 3 June 2019
  • FC Elva FC Elva
    JK Tammeka Tartu II JK Tammeka Tartu II
    vs
    12:00
15th matchday
Thursday, 13 June 2019
  • JK Tammeka Tartu II JK Tammeka Tartu II
    Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion
    vs
    12:00
16th matchday
Thursday, 20 June 2019
  • Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    JK Tammeka Tartu II JK Tammeka Tartu II
    vs
    11:30
17th matchday
Thursday, 27 June 2019
  • JK Welco Elekter JK Welco Elekter
    JK Tammeka Tartu II JK Tammeka Tartu II
    vs
    12:00
18th matchday
Monday, 1 July 2019
  • JK Tammeka Tartu II JK Tammeka Tartu II
    Parnu Jk Vaprus Parnu Jk Vaprus
    vs
    12:30
19th matchday
Thursday, 4 July 2019
  • JK Tammeka Tartu II JK Tammeka Tartu II
    Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion
    vs
    12:00
20th matchday
Sunday, 21 July 2019
  • JK Tallinna Kalev U21 JK Tallinna Kalev U21
    JK Tammeka Tartu II JK Tammeka Tartu II
    vs
    12:00
21st matchday
Saturday, 27 July 2019
  • JK Tammeka Tartu II JK Tammeka Tartu II
    Fci Levadia Tallinn U21 Fci Levadia Tallinn U21
    vs
    12:00
22nd matchday
Saturday, 3 August 2019
  • Kohtla-Jarve JK Jarve Kohtla-Jarve JK Jarve
    JK Tammeka Tartu II JK Tammeka Tartu II
    vs
    12:00
23rd matchday
Saturday, 10 August 2019
  • JK Tammeka Tartu II JK Tammeka Tartu II
    Tallinna FC Flora II Tallinna FC Flora II
    vs
    12:00
24th matchday
Thursday, 15 August 2019
  • JK Tammeka Tartu II JK Tammeka Tartu II
    Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    vs
    12:00
25th matchday
Thursday, 22 August 2019
  • JK Welco Elekter JK Welco Elekter
    JK Tammeka Tartu II JK Tammeka Tartu II
    vs
    12:00
26th matchday
Thursday, 29 August 2019
  • FC Elva FC Elva
    JK Tammeka Tartu II JK Tammeka Tartu II
    vs
    11:30
27th matchday
Sunday, 1 September 2019
  • JK Tammeka Tartu II JK Tammeka Tartu II
    Parnu Jk Vaprus Parnu Jk Vaprus
    vs
    06:00
28th matchday
Saturday, 14 September 2019
  • Rakvere JK Tarvas Rakvere JK Tarvas
    JK Tammeka Tartu II JK Tammeka Tartu II
    vs
    06:00
29th matchday
Thursday, 19 September 2019
  • JK Tammeka Tartu II JK Tammeka Tartu II
    Kohtla-Jarve JK Jarve Kohtla-Jarve JK Jarve
    vs
    12:00
30th matchday
Monday, 23 September 2019
  • JK Tammeka Tartu II JK Tammeka Tartu II
    JK Welco Elekter JK Welco Elekter
    vs
    12:00
31st matchday
Sunday, 29 September 2019
  • Fci Levadia Tallinn U21 Fci Levadia Tallinn U21
    JK Tammeka Tartu II JK Tammeka Tartu II
    vs
    06:00
32nd matchday
Saturday, 5 October 2019
  • Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion
    JK Tammeka Tartu II JK Tammeka Tartu II
    vs
    06:00
33rd matchday
Thursday, 17 October 2019
  • JK Tammeka Tartu II JK Tammeka Tartu II
    FC Elva FC Elva
    vs
    12:00
34th matchday
Friday, 25 October 2019
  • Tallinna FC Flora II Tallinna FC Flora II
    JK Tammeka Tartu II JK Tammeka Tartu II
    vs
    12:00
35th matchday
Friday, 1 November 2019
  • JK Tammeka Tartu II JK Tammeka Tartu II
    JK Tallinna Kalev U21 JK Tallinna Kalev U21
    vs
    13:00
36th matchday
Sunday, 10 November 2019
  • Parnu Jk Vaprus Parnu Jk Vaprus
    JK Tammeka Tartu II JK Tammeka Tartu II
    vs
    06:00

Head to head

Stadium

Kohtla-Järve Spordikeskuse staadion
Kohtla-Järve
Capacity
2.200
1/8 finals
Wednesday, 6 October 2010
  • JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
    2 : 1
    11:30
1/16 finals
Wednesday, 8 September 2010
  • 4 : 3
    12:30