B 1909 Odense

Sydbank Stadium, Varde
12th matchday
Saturday, 21 October 2017
13th matchday
Saturday, 28 October 2017
14th matchday
Saturday, 4 November 2017
15th matchday
Saturday, 24 March 2018
  • Aarhus Fremad 2 Aarhus Fremad 2
    B 1909 Odense B 1909 Odense
    vs
    08:30
  • Aarhus Fremad Aarhus Fremad
    B 1909 Odense B 1909 Odense
    vs
    08:30
16th matchday
Saturday, 31 March 2018
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF
    vs
    09:00
17th matchday
Saturday, 7 April 2018
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    Varde IF Varde IF
    vs
    09:00
18th matchday
Saturday, 14 April 2018
  • Vsk Arhus Vsk Arhus
    B 1909 Odense B 1909 Odense
    vs
    09:30
19th matchday
Saturday, 21 April 2018
  • Esbjerg FB II Esbjerg FB II
    B 1909 Odense B 1909 Odense
    vs
    08:00
20th matchday
Saturday, 28 April 2018
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    FC Sonderborg FC Sonderborg
    vs
    09:00
21st matchday
Saturday, 5 May 2018
  • B 1913 Odense B 1913 Odense
    B 1909 Odense B 1909 Odense
    vs
    09:30
22nd matchday
Saturday, 12 May 2018
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    Oure FA Oure FA
    vs
    09:00
23rd matchday
Friday, 18 May 2018
  • Kolding BK Kolding BK
    B 1909 Odense B 1909 Odense
    vs
    13:00
24th matchday
Saturday, 26 May 2018
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    Aarhus Fremad Aarhus Fremad
    vs
    09:00
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    Aarhus Fremad 2 Aarhus Fremad 2
    vs
    09:00
25th matchday
Saturday, 2 June 2018
  • Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF
    B 1909 Odense B 1909 Odense
    vs
    07:00
26th matchday
Saturday, 9 June 2018
  • Varde IF Varde IF
    B 1909 Odense B 1909 Odense
    vs
    09:00
27th matchday
Saturday, 16 June 2018
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    Vsk Arhus Vsk Arhus
    vs
    09:30

Head to head

B 1909 Odense vs FC Sonderborg
4 Wins
2 Draws
1 Win
B 1909 Odense vs Oure FA
2 Wins
0 Draws
1 Win
B 1909 Odense vs Aarhus Fremad
0 Wins
0 Draws
0 Wins
B 1909 Odense vs Aarhus Fremad 2
1 Win
0 Draws
0 Wins
B 1909 Odense vs Vsk Arhus
0 Wins
0 Draws
1 Win
B 1909 Odense vs B 1913 Odense
3 Wins
3 Draws
4 Wins
Show more

Stadium

Sydbank Stadium
Varde
Capacity
4.000
11th matchday
Saturday, 14 October 2017
9th matchday
Saturday, 30 September 2017
8th matchday
Saturday, 23 September 2017
7th matchday
Saturday, 16 September 2017
5th matchday
Friday, 1 September 2017
4th matchday
Friday, 25 August 2017
2nd Round
Wednesday, 31 August 2016
26th matchday
Saturday, 18 June 2016
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    vs
    09:00
25th matchday
Saturday, 11 June 2016
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    FC Sonderborg FC Sonderborg
    2 : 2
    09:00
24th matchday
Friday, 3 June 2016
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    1 : 1
    13:00
23rd matchday
Saturday, 28 May 2016
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    0 : 1
    09:00
22nd matchday
Friday, 20 May 2016
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    1 : 1
    13:00
21st matchday
Saturday, 14 May 2016
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    KFUM Roskilde KFUM Roskilde
    1 : 5
    09:00
20th matchday
Saturday, 7 May 2016
  • Rishoj Boldklub Rishoj Boldklub
    B 1909 Odense B 1909 Odense
    1 : 0
    09:00
19th matchday
Saturday, 30 April 2016
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    FC Sydvest 05 FC Sydvest 05
    1 : 3
    09:00
18th matchday
Saturday, 23 April 2016
  • Varde IF Varde IF
    B 1909 Odense B 1909 Odense
    1 : 2
    09:00
17th matchday
Saturday, 16 April 2016
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    Greve Fodbold Greve Fodbold
    0 : 3
    09:00
16th matchday
Saturday, 9 April 2016
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    3 : 0
    08:00
15th matchday
Saturday, 2 April 2016
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    0 : 2
    09:00
14th matchday
Monday, 28 March 2016
  • Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF
    B 1909 Odense B 1909 Odense
    2 : 1
    07:00
13th matchday
Saturday, 31 October 2015
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    1 : 0
    08:00
12th matchday
Saturday, 24 October 2015
  • FC Sonderborg FC Sonderborg
    B 1909 Odense B 1909 Odense
    2 : 1
    07:00
11th matchday
Saturday, 17 October 2015
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    3 : 2
    07:00
10th matchday
Sunday, 11 October 2015
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    1 : 1
    07:00
9th matchday
Saturday, 3 October 2015
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    1 : 1
    07:00
8th matchday
Saturday, 26 September 2015
  • KFUM Roskilde KFUM Roskilde
    B 1909 Odense B 1909 Odense
    2 : 0
    07:30
7th matchday
Saturday, 19 September 2015
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    Rishoj Boldklub Rishoj Boldklub
    1 : 0
    07:00
6th matchday
Saturday, 12 September 2015
  • FC Sydvest 05 FC Sydvest 05
    B 1909 Odense B 1909 Odense
    1 : 2
    08:30
5th matchday
Saturday, 5 September 2015
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    Varde IF Varde IF
    0 : 1
    07:00
4th matchday
Saturday, 29 August 2015
  • Greve Fodbold Greve Fodbold
    B 1909 Odense B 1909 Odense
    3 : 1
    07:00
3rd matchday
Sunday, 23 August 2015
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    2 : 0
    09:00
2nd matchday
Saturday, 15 August 2015
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    3 : 1
    09:00
1st matchday
Saturday, 8 August 2015
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    Tarup-Paarup IF Tarup-Paarup IF
    2 : 1
    07:00
26th matchday
Saturday, 20 June 2015
  • FC Skanderborg FC Skanderborg
    B 1909 Odense B 1909 Odense
    3 : 1
    09:00
25th matchday
Saturday, 13 June 2015
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    Dalum IF Dalum IF
    1 : 3
    09:00
24th matchday
Saturday, 6 June 2015
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    4 : 1
    07:00
23rd matchday
Saturday, 30 May 2015
  • Ringsted IF Ringsted IF
    B 1909 Odense B 1909 Odense
    1 : 5
    06:00
22nd matchday
Saturday, 23 May 2015
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    Dollefjelde Musse Dollefjelde Musse
    3 : 1
    09:00
21st matchday
Sunday, 17 May 2015
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    0 : 4
    06:00
20th matchday
Saturday, 9 May 2015
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold
    2 : 1
    09:00
19th matchday
Saturday, 2 May 2015
  • Naestved IF Naestved IF
    B 1909 Odense B 1909 Odense
    3 : 2
    07:00
18th matchday
Saturday, 25 April 2015
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    Otterup B & IK Otterup B & IK
    2 : 0
    07:00
17th matchday
Saturday, 18 April 2015
  • Slagelse BI Slagelse BI
    B 1909 Odense B 1909 Odense
    1 : 1
    09:00
16th matchday
Saturday, 11 April 2015
  • B 1909 Odense B 1909 Odense
    2 : 0
    09:00