Akademija Pandev

Mladost Stadium, Strumica
19th matchday
Sunday, 17 February 2019
  • Akademija Pandev Akademija Pandev
    Gjorce Petrov Gjorce Petrov
    vs
    08:00
20th matchday
Sunday, 24 February 2019
  • Belasica Belasica
    Akademija Pandev Akademija Pandev
    vs
    08:00
Semi-finals
Wednesday, 27 February 2019
  • Akademija Pandev Akademija Pandev
    Pobeda Junior Pobeda Junior
    vs
    11:00
21st matchday
Sunday, 3 March 2019
  • Akademija Pandev Akademija Pandev
    KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    vs
    08:00
22nd matchday
Sunday, 10 March 2019
  • FK Rabotnicki Skopje FK Rabotnicki Skopje
    Akademija Pandev Akademija Pandev
    vs
    09:00
23rd matchday
Saturday, 16 March 2019
  • Akademija Pandev Akademija Pandev
    FK Sileks Kratovo FK Sileks Kratovo
    vs
    09:30
24th matchday
Thursday, 28 March 2019
  • Pobeda Junior Pobeda Junior
    Akademija Pandev Akademija Pandev
    vs
    09:30
25th matchday
Sunday, 31 March 2019
  • Akademija Pandev Akademija Pandev
    FK Renova FK Renova
    vs
    09:30
26th matchday
Wednesday, 3 April 2019
  • Akademija Pandev Akademija Pandev
    Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    vs
    09:30
27th matchday
Sunday, 7 April 2019
  • Vardar Skopje Vardar Skopje
    Akademija Pandev Akademija Pandev
    vs
    09:30
Semi-finals
Wednesday, 10 April 2019
  • Pobeda Junior Pobeda Junior
    Akademija Pandev Akademija Pandev
    vs
    12:00
28th matchday
Sunday, 14 April 2019
  • Gjorce Petrov Gjorce Petrov
    Akademija Pandev Akademija Pandev
    vs
    10:00
29th matchday
Sunday, 21 April 2019
  • Akademija Pandev Akademija Pandev
    Belasica Belasica
    vs
    10:00
30th matchday
Wednesday, 24 April 2019
  • KF Shkupi Skopje KF Shkupi Skopje
    Akademija Pandev Akademija Pandev
    vs
    10:00
31st matchday
Sunday, 28 April 2019
  • Akademija Pandev Akademija Pandev
    FK Rabotnicki Skopje FK Rabotnicki Skopje
    vs
    10:00
32nd matchday
Sunday, 5 May 2019
  • FK Sileks Kratovo FK Sileks Kratovo
    Akademija Pandev Akademija Pandev
    vs
    10:00
33rd matchday
Wednesday, 8 May 2019
  • Akademija Pandev Akademija Pandev
    Pobeda Junior Pobeda Junior
    vs
    10:30
34th matchday
Sunday, 12 May 2019
  • FK Renova FK Renova
    Akademija Pandev Akademija Pandev
    vs
    10:30
35th matchday
Sunday, 19 May 2019
  • Shkendija 79 Tetovo Shkendija 79 Tetovo
    Akademija Pandev Akademija Pandev
    vs
    10:30
36th matchday
Sunday, 26 May 2019
  • Akademija Pandev Akademija Pandev
    Vardar Skopje Vardar Skopje
    vs
    10:30
Mladost Stadium
Strumica
Capacity
6,500
Quarter-finals
Wednesday, 5 December 2018
16th matchday
Sunday, 25 November 2018
Quarter-finals
Wednesday, 7 November 2018
11th matchday
Sunday, 28 October 2018
7th matchday
Wednesday, 26 September 2018